Maybelline New York, Expression Kajal (Kredka do oczu)

Maybelline New York, Expression Kajal (Kredka do oczu)

Delikatna, precyzyjna kredka do oczu. Odpowiednia do oczu wrażliwych. Wymaga temperowania. Testowana dermatologicznie. Wyjątkowo miękka i delikatna. Umożliwia zarówno naturalny, jak i precyzyjny makijaż. Bezpieczna dla oczu wrażliwych.

Przyzwoita, ale nie najlepsza.

Posiadam kolor czarny tej kredki. Dość łatwo się aplikuje, ale kolor trzeba poprawiać, nakładać kilka razy, by uzyskać pożądany efekt. Cóż, nie jest najgorsza, ale nie zdecyduję się na nią ponownie.

2,5/5

Trudno mi dużo o niej powiedzieć, bo posiadam kolor niebieski, ale kredka wcale nie jest taka miękka jak w opisie.
Poza tym, kreskę trzeba poprawić parę razy, żeby było cokolwiek widać.

Używam tego produktu od: Od dawna
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Lubię ją ;)

Używam jej na co dzień. Mam czarną. Trochę wyblakła czerń i twarda. Długo trzyma się na powiekach. Opakowanie solidne ( zatyczka mi się nie połamała, a sporo kredek ma do tego tendencję)Ogólnie jest ok, tylko cena trochę za wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

przyzwoita

Jedna z lepszych w tej kategorii cenowej. Z pewnością nie dla tych z Was, które oczekują spektakularnej wyrazistości. Do dziennego, delikatnego makijażu w sam raz. Utrzymuje się dosyć długo.

Ilość zużytych opakowań: 2 kredki w kolorze czarnym i brązowym

są na tym świecie znacznie lepsze konturówki

+ odcień 38 ładny, intensywny braz
+ kredka nie łamie się
+/- dla mnie nadaje się tylko do naturalnego zagęszczenia linii rzęs

- na pewno nie jest to kredka miękka, jak widnieje w opisie, zdecydowanie wręcz przeciwnie
- nie trwała, szybko się ściera
- nie nadaje się do użycia na powiece tzw. wodnej
- nie dla wrażliwych oczu, podrażnia

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: zaczęta pierwsza kredka

Naprawdę dobra. Polecam.

Zacznę od tego, że używam jej od kilku lat i niezmiennie pozostaje moim numerem 1 wśród kredek.
Szczególnie polecam ją do malowania kreski na górnej powiece.
Oceniam kolor czarny.

Plusy:
*kredka jest miękka, dzięki czemu łatwo jest nią malować
* dobrze zatemperowana pozwala na narysowanie naprawdę cieniutkiej kreski (a ja właśnie taka lubię :) )
* kolor jest wyraźny, taka głęboka czerń
* nie rozmazuje się, jest trwała (szczególnie na górnej powiece)
* jest bardzo wydajna, używam ją codziennie na górną powiekę i wystarcza naprawdę na długo

Minusy:
* miałam trudności, żebyją dostać, ale kupiłam od razu zapas na Allegro
* mogłaby być wodoodporna

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

zwykła kredka

kredkę kupiłam w promocji za 13 zł na te pieniądze jest całkiem przyzwoita. na pewno nie kupiła bym jej za regularną cene. dobrze się nią maluje, jest miękka. nie rozmazuje się w ciągu dnia bardzo, nie łamie się. kolor również fajny, posiadam czarną

w expressowym tempie zużywa się ...

Na szczęście nie zapłaciłam, za nią 25zł bo była na promocji. Mam kolor biały, szukałam na szybko białej kredki i w super pharmie tak było wszystko przebrane, że była to jedyna biała kredka do kupienia, niestety zakup nie trafiony.
minusy:
- jak dla mnie jest ona twarda, muszę mocno przyciskać powiekę aby narysować widoczną linię
-słabo napigmentowana, kolor jest słabo widoczny, muszę kilku krotnie malować, aby uzyskać dobry efekt
- z linią wodną też sobie nie radzi, osadza się na rzęsach dolnych
- w expressowym tempie znika, za każdym razem muszę ją temperować i o zgrozo jest jej już nie dużo
-w dodatku łamie się bardzo często, zwłaszcza przy temperowaniu muszę uważać, nie wiem czy wszystkie tak mają czy mój egzemplarz jest felerny
plusy:
- jak już się uda nią pomalować powiekę to trzyma się długo w stanie nie zmienionym
- ładnie podbija kolor innych cieni i trzyma się wtedy makijaż długo, ale tworzenie tego makijażu tą kredką to udręka

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Koszmar

Podczas zakupów spontanicznie nabyłam czarną. Podejrzewam, że kredka za 5 zł bardziej spełniłaby moje oczekiwania...

Zacznę od jednego plusa: kolor jest naprawdę intensywnie czarny. I za to daję jedną gwiazdkę.

Minusy:
- zbyt tłusta i miękka (dla mnie po prostu zbyt miękka, choć sama miękkość wadą nie jest), nie pozwala na precyzyjne wykonanie makijażu,
- rozmazuje się,
- zatemperowanie jej graniczy z cudem - próbowałam na różne sposoby - drewno jest nie do zdarcia, a tłuste wnętrze rozpływa się pod ostrzem.

Cena zdecydowanie jest nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 2-3 użycia
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam pierwszej i ostatniej

są lepsze

kupiłam tę kredkę w Niemczech za niecałe 4 euro. spodobała mi się jej odpowiednia twardość i kolor - mam odcień brown 38. dobrze się nią nakłada, robi ładną precyzyjną kreskę, oczy wyglądają naturalnie. niestety, ale trafiłam na kiepski egzemplarz, gdyż w ogóle nie dało się jej zastrugać - sztyft był źle wstawiony w ołówek, tak więc zestrugałam prawie całą:/ uznałam jednak, ze dobrze się zapowiadała, dałam jej jeszcze jedna szansę i kupiłam ponownie. obecna jest już w porządku. jednak już więcej się na nią nie skuszę.

Taka tam :)/ nie jest źle

Kupiłam, bo na gwałt potrzebowałam, a ta była przeceniona w sklepie. Za 25 zł z pewnością nie odważyłabym się zaryzykować. Dopiero potem zerknęłam w recenzje i trochę się obawiałam, ale nie do końca słusznie.
Zacznę od tego, że po doświadczeniach z kredką Oriflame, która spierniczała mi pod oko namiętnie, bałam się (sądząc po wpisach), że i ta mi taki numer wywinie, ale nie. Owszem, długo to ona w nienaruszonym stanie nie wytrzymuje, trochę się rozmywa i traci początkową intensywność, ale nie ucieka po kątach.
Plusem są dobre właściwości malujące, a więc gładkie sunięcie po powiece i dobra kreska, która jednak potem trochę płowieje. Ogólnie to szału nie ma, ale też nie jest tragiczna, oczy dobrze ją chyba tolerują, ale z pewnością nie jest to jakaś rewelacja. Miewałam lepsze, no, ale tej nie ma co żałować, bo przeceniona ;) Nie trzeba też jej co chwila temperować. Taka przeciętna kredka, choć nie bubel ;)

EDYTUJĘ: lekko podniosłam gwiazdkowość, bo w sumie nie jest źle. Pewnie nie kupię, bo cena bez promocji jest zbyt wysoka, ale też nie jest to szajs, więc, jeśli ktoś nie oszczędza specjalnie, może wypróbować ;)
Używam tego produktu od: kilku tygodni

Super!

Plusy:
-miękka
-idealnie się rozprowadza na górnej powiece jak i na linii wodnej
-czarny kolor a nie jakiś szary czy brązowy
-bardzo wydajna

Minusy:
-do minusów mozna zaliczyć to, że się trochę rozmazuje, ale u mnie to norma i każda kredka się rozpływa.