Lancome, Color Ideal, Fond de Teint Perfecteur Effect Peau SPF 15

Lancome, Color Ideal, Fond de Teint Perfecteur Effect Peau SPF 15

Color Ideal - ujednolicenie cery, idealnie dobrany kolor SPF 15.
Naturalne kolory doskonale dobrane do każdej karnacji. Idealny makijaż ton w ton. Podkład nie tworzy efektu maski, daje naturalny, perfekcyjny efekt. Ma delikatną doskonale rozprowadzającą się konsystencję. SPF 15. Szklane opakowanie z pompką.

jednak nie

Po pierwsze nie mogłam sobie dobrać idealnego dla siebie koloru, a ten który miałam był zbyt przygaszony.Poza tym podkład nie wtapiał się dobrze w moją skórę, a rozprowadzał się ślizgająco przez co więcej zostawało mi go na dłoniach.Moja mieszana cera szybko się po nim świeciła.Na pewno nie za tę cenę.
Jedyny plus za opakowanie.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1/2

Wg mnie super

Wg mnie doskonały podkład. Nadaje ładny kolor, kryje co ma ukryć, długo się trzyma na twarzy, nie ma po nim efektu maski :) Nadaje się jako baza pod makijaż, ale też sam w sobie robi niezły efekt. Do tego bardzo wydajny (być może dzięki dozownikowi). Jestem bardzo zadowolona i na stałe zagościł w mojej kosmetyczce.

Dobry

Rzeczywiście...jeśli chodzi o kolor jaki nadaje cerze jest fluidem godnym polecenia!

Po jego nałożeniu cera wygląda świeżo i zdrowo, ma piękny odcień.

Jednak w moim przypadku za słabo krył niedoskonałości i słaaabiutko matował.

Zastąpiłam go Double Wear Estee Lauder, który juz na stałe zagościł w mojej kosmetyczce.Używam tego produktu od: 6 m-cy

Po prostu Color Ideal!

Szczerze mowiac zakupilam ten podklad na strefie wolnoclowej zupelnie w ciemno, zmeczona po bardzo dlugim locie, nawet sie nie zastanawiajac co biore :) W zasadzie kupilam tylko dlatego ze na pierwszy rzut oka spodobala mi sie konsystencja i kolor (mam 03). Podklad okazal sie REWELACYJNY! Jest bardzo lekki, skore pokrywa jedwabista powloczka, bardzo wydajny. Mam cere mieszana w zasadzie bez wypryskow i jak dla mnie krycie jest idealne. Oczywiscie przy 30 stopniowym upale po pewnym czasie buzia zaczynala mi sie swiecic, jednak to swiecenie nie bylo takie "tluste", podklad nie splywal jak wiele innych :) Cena na strefie bardzo atrakcyjna, w Douglasie 180 zl, z jednej strony dla mnie duzo, jednak podklad na pewno wart swojej ceny. Kupie na pewno jeszcze nie jeden raz, na pewno na strefie, a czy w perfumerii nie wiem :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

lekki

Podobny do idole ultra ale dużo lżejszy,nie sprawdza się przy cerze mieszanej ,nie mówiąc już o tłustej...spływa z niej.Wydajny.Słowo dobry idealnie do niego pasuje,nie robi nic konkretnego...po prostu ujednolica cerę nie odejmując jej naturalności.

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:1 nie dokońca

spodziewałam się czegoś lepsze

podkład bardzo dobrze się rozprowadza. nadaje ładny koloryt. ogólnie jestem na plus, ale:
niestety, cera przez cały dzień nie wygląda idealnie.
trudno wydobyć wszystko z buteleczki, przez co bardzo dużo podkładu zostaje nie wykorzystane.

kwc

Dla mnie jest to najlepszy podklad jaki mam uzywam go od hmmmm 3 lat i poprostu Kocham Go:) Mam sucha cere i on sprawdza sie rewelacyjnie, nie wysusza, trzyma sie na twarzy caly dzien, ma przepiekne wykonczenie:) Polecam Wam go bo on naprawde jest wart swojej ceny:)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:ojjj nie pamietam

Najlepszy !

To już moja druga buteleczka tego specyfiku i zamierzam się do kupna trzeciej.

Polecam go dziewczyną/kobietą które mają skórę normalną która ma skłonności do przesuszania się i nie mają większych problemów z wypryskami.Produkt jest bardzo wydajny,buteleczka estetyczną a dzięki pompce można wydobyć tyle produktu ile potrzebujemy.Podkład nie zawiera różowych pigmentów,bardziej wpada w żółć.Krycie jest średnie,prawie niewidoczne,daje efekt nagiej skóry.W trakcie używania ID stosowałam inne podkłady które zazwyczaj dostawałam w prezencie bądź sama kupiłam sama zachęcona reklamą jednak ciągle powracałam do ID.Zdecydowanie mój faworyt !

Super!

Jak sama nazwa wskazuje - IDEAŁ :)
Miałam pewne obawy przed zakupem tego podkładu, ponieważ posiadam mieszaną cerę i podkład musi dobrze kryc. Po przetestowaniu próbki zakochałam się :)
Color Ideal jest rewelacyjny, świetnie kryje ( może nie do końca matuje ), nie daje efektu maski. Jest przy tym bardzo trwały.

Gorąco polecam! :)

Polecam!

Plusy:

*Obszerna paleta kolorów! - posiadam strasznie jasną cerę i ciężko mi dobrać kolor podkładu.
*Świetnie się nakłada, nie tworzy smug.
*Nie tworzy efektu maski, stapia się ze skórą
*Nie podkreśla porów
*Buzia wygląda naturalnie

Wady:
*Podkład nie należy do najtrwalszych, niestety po kilku godzinach (około 4h) trzeba poprawiać make up jeśli chce się wyglądać rewelacyjnie.
*Jak dla mnie mógłby deczko mocniej kryć. Mam problem z cieniami pod oczami i niestety ten kosmetyk nie radzi sobie z nimi najlepiej.

zgadzam się z poprzedniczką

Dostałam kilka próbek tego podkładu podczas zakupów w jednej z perfumerii i szczerze powiedziawszy trzymałam go na specjalne okazje (normalnie uzywam EL double wear lub LRP tolerance). Gdy nadarzyła się taka okazja i przystąpiłam do mejkapowania się oniemiałam bo podkład idealnie pokrył moją twarz jednolitą kołderką koloru nadając jej niesamowitą świeżość:) niestety efekt ten zniknął po około 30min:(( moja twarz zaczęła się błyszczeć mimo użycia pudru sypkiego, podkład powchodził w pory i podkreślał białe skórki, które z daleka wyglądały jak małe pryszcze:(( drugie podejście było bardziej udane nałożyłam go na twarz tuż po mikroderamabrazji, kiedy skóra była idealnie gładka bez większych niespodzianek i efekt photoshopa utrzymał się dłużej, dopiero pod koniec dnia podkład zaczął się ważyć. Wart polecenia dla tych co nie potrzebują większego maskowania problemów skórnych i maja gładkie buziulki.

Używam tego produktu od:w zeszłym roku kilka razy
Ilość zużytych opakowań:4 próbki

dla idealnej cery

Dobry podklad, niestety, nie dla mnie. Wedlug mnie, podklad ten moze sie sprawdzic tylko u kobiet z nieskazitelna, bezproblemowa cera. Ma fajna konsystencje, nie robi smug, dobrze sie rozprowadza, jest superwydajny, ale upiekszyc moze chyba tylko taka cere, ktora sama w sobie jest piekna.
U mnie podklad zupelnie sie nie sprawdzil. Podkreslil suche skorki, niczego, zupelnie niczego nie zakryl, nie zmatowal, za to zapewnil efekt czerwonego, blyszczacego nosa.

Reasumujac, to podklad dla kobiet, ktore:
- nie maja problemow z przetluszczaniem sie skory
- nie mecza sie z suchymi skorkami
- nie maja niczego do ukrycia

Dostalam go na szkoleniu lancome, wiec chcac, nie chcac, zuzylam go, ale na pewno sama bym na jego zakup nie wpadla.

Używam tego produktu od: 1 rok