Eveline Cosmetics, Volume Show Mascara

Eveline Cosmetics, Volume Show Mascara

Tajemnica maskary Eveline Cosmetics Volume Show - efekt sztucznych rzęs tkwi w nowatorskiej formule tuszu, która spełnia marzenia o pięknych, gęstych rzęsach.
Efekt zaskakującego pogrubienia i wydłużenia rzęs jest skutkiem działania składników filmotwórczych które ułatwiają dokładne pokrywanie rzęs lśniącą warstwą tuszu. Nowa puszysta szczoteczka sprawia, że aplikacja jest prosta i daje natychmiastowy efekt podkręcenia. Z niezwykłą precyzją zapewnia rzęsom wrażenie długości i obfitości.

Cena: 7zł/ 13ml

nieeee

mam dlugie i dosc geste rzesy (wejdzie na MM) i zadko ktory tusz sprawia mi zawod i prosze to chyba pierwszy taki nie liczac jakiegos za 2,5zł kupionego w sklepie pod takim szyldem ;)

-zero jakiegokolwiek pogrobienia a jedynie owadzie nozki nie wiem jak dziewczyny nakladacie kilka warstw u mnie przy 2 wyglada juz tragicznie

-kolor wyplowaly czarny

-zapach podejzany

-fajnie wyglada szczotka (tylo wyglada)
-bardzo ladne opakowanie a la astor

-dobrze maluje sie nim dolne rzesy efekt rozczesania i wydluzenia

- owszem wydluza ale mowie rzeski jak niteczki sa

-no i co najgorsze nie przetrzymal drzemi osypal sie i potwornie oczy mi podraznil (nosze soczewki) ogolnie nie polecam i nie kupie, mam nadzieje ze jak sie zestarzeje i zgestnieje bedzie lepszy bo takie zjawisko u tanich tuszy zauwazylam ;]

Używam tego produktu od: miesiac go mam kilka podejsc

za 10 zł moze być :-)

Tusz ładnie wydłuża, lekko pogrubia, a jak nałoży się starannie 4-5 warstw to efekt sztucznych rzęs gwarantowany. jak na ta cenę to super , bo tusze za 100 często nie dają u mnie takiego efektu. tylko jedna rzecz mnie niepokoi. zdarzyło raz mi się rozpłakać w tym tuszu i koszmar, oczy strasznie pieką, a tusz złazi cały. wiec płakac w nim nie polecam ;-)

Używam tego produktu od:miesiąca

Rewelacja...:)))

Jest wiele kosmetyków do pielęgnacji urody, ale najczęściej używanym na całym świecie jest mascara. Wszystko się zgadza, co mogę potwierdzić, gdyż nie raz się przekonałam ile zdziałać mogą dobrze umalowane rzęsy oraz o ile lepiej wygląda się z nią niż bez.

Volume Show Mascara tzw. \"Efekt sztucznych rzęs\", firmy Eveline rewelacyjnie pogrubia, wydłuża i z tego, co zauważyłam lekko podkręca rzęsy. Na dzień maluje 2 warstwy by uzyskać ładny, delikatny efekt, na wieczór szaleje dając około 4 - 5 warstw, co wygląda zjawisko, ale nie przesadnie. Nawet te 5 warstw nie daje efektu \"motylich nóżek\", ani jak mówi nazwa \"sztucznych rzęs\", są po prostu porządnie umalowane, ale mimo takiej ilości mascary wciąż doskonale oddzielone.

Używam od lat zalotki, więc moje wymagania na temat tuszy były zawsze trochę inne, gdyż podkręcam je zawsze już po pomalowaniu, a potem znowu maluje. Podczas takich zabiegów cześć kosmetyku schodzi, kruszy się, a już po podkręceniu pomaluje je znów stają się proste jak druty. W tej mascarze tego nie zauważyłam, dlatego też, gdy wychodzę wieczorem na imprezę wystarczy, że nałożę jeszcze 2 warstwy bez kolejnego podkręcania, co daje plus kondycji moim rzęsom, które nie musza być wciąż gnębione w ciągu dnia.

Nie będę zachwalać w nieskończoność, bo wada też się znajdzie. Chodzi tu o krótszą żywotność nie tylko tego tuszu, ale wszystkich z tej firmy, gdyż kończą one swój użyteczność po około 3 - 4 miesiącach, a potem zasychają, ale myślę sobie ze nawet, jeśli w ciągu pól roku kupiłabym go 2 razy to wydatek 14 zł i tak mi się opłaci.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:-