Bourjois, Poudre Compacte (Naturalny puder prasowany)

Bourjois, Poudre Compacte (Naturalny puder prasowany)

Pojemność 9,5 g

Matuje cerę i kryje niedoskonałości. Zawiera witaminę E, pobudza mikrokrążenie skóry. Daje satynowy efekt makijażu. Puder zawiera lusterko i gąbeczkę, jest łatwy i wygodny w aplikacji. Występuje w 4 odcieniach.

Idealny

Spełnia w 100% to co obiecuje producent na opakowaniu. Skóra jest satynowa i idealnie matowa, bardzo miła w dotyku. Kryje lekkie zaczerwienienia i male wypryski,ale w towarzystwie korektora. Cudowny zapach, który szybko się ulatnia. Puderniczka śliczna i wygodna z dużym,powiększającym lusterkiem-idealna do torebki i drobnych poprawek w ciągu dnia. Będzie ozdobą każdej torebki. Naprawde polecam.Używam tego produktu od:tygodnia

3 z małym minusem

Mam mieszane odczucia. Zacznę od koloru, ja mam najjaśniejszy 72 sable rose. Jest bardzo ładny, jasny ale jego poprzednik na testerach też wydaje się jasny ale radzę uważać po nałożeniu na twarz ukazuje się żółty mocny kolor, straszny!! Owszem matowi cerę, kryje i nadaje satynowy efekt .Niestety na krótko, 2h. :( Poprawaki o dziwo dają efekt średni, gorszy niż za pierwszym razem. Ma za to super opakowanie, poręczne, trwałe, bardzo wygodne i ładne. Fajniejsze od samego pudru ;)

Używam tego produktu od: od tygodnia

Wspaniały dla każdej cery!!!!!

Ten puder jest znakomity dla każdej cery!! Ja mam go od jakiś 2 tyg, ponieważ dostałam go z zagranicy. Wczoraj kupiły go sobie także moje 2 przyjaciółki. Ja mam suchą cerę, jedna przyjaciółka ma normalną, a druga tłustą. Tak się złożyło :) . Osobiście jestem nim zachwycona! Nie zabardzo ufam pudrom, ponieważ mam suchą cere i bez tego widać jakieś drobne niedoskonałości, ale on tuszuje wszystko CUDOWNIE!! To samo mówią moje przyjaciółki! Są nim zachwycone!! Nie tylko matuje, ale nie widać oznak zmęczenia. Cera wygląda świeżo, ale nie ma efektu maski. Trzyma się perfekcyjnie nawet po długim dniu w mieście, a teraz pogoda jest deszczowa i ogólnie "mokra"...Kazda kobieta powinna go mieć, ponieważ jest idealny dla każdej cery! Uwielbiam Bourjois! Mam dużo kosmetyków z tej firmy i napewno już nigdy nie zabraknie w mojej kosmetyczce tego pudru!! POLECAM SERDECZNIE!!!!!

Używam tego produktu od: 2 tyg