Vipera, Eye, Pojedyncze cienie do powiek

Vipera, Eye, Pojedyncze cienie do powiek

Pojemność 3,75 g

Zgłaszająca osoba: Dąbrówka13

Cienie Eye charakteryzuje nowoczesna receptura oparta na doskonałej jakości unikalnych krzemionkach i cząsteczkach siliki. Łatwo rozprowadzają się po powiece i długo się na niej utrzymują. W ofercie zarówno cienie perłowe, matowe jak i z drobinkami. Vipera oferuje 40 różnych odcieni w dwóch paletach kolorystycznych: ciepłych i zimnych barw.

Cena: ok. 8zł/ 3,75g

Gorąco polecam! :)

Cienie "Eye" Vipery są świetne! Trwałe, nie osypują się ani nie odkładają w załamaniu powieki. Cienie nie zmieniają barwy w ciągu dnia. Można na nich polegać w najbardziej ekstramalnych warunkach, jak np. całonocne imprezowanie :) Są niezwykle tanie jak na swoją jakość. Dorówują swoim droższym odpowiednikom, jak Max Factor czy LOreal. Mają jedną wadę- łatwo się od nich uzależnić! :)

Nienajgorsze :)

Mam 3 kolory z tych cieni: 32, 36 i 27. Używam pod każde cienie bazy Lumene więc siłą rzeczy te też wytrzymują na powiekach spokojnie 8-9 h.
Co jeszcze zaobserwowałam? Otóż:
- cienie osypują się w pudełku - na szczęście nie podczas malowania :) tz. trochę sie osypują na policzki ale tylko odrobinę. Za to pudełeczko jest całe "przyprószone"
- ocień na powiece jest nieco jaśniejszy niż w opakowaniu
- nie zawierają gigantycznych drobin brokatu tylko takie ładne, mieniące się drobinki (i całe szczęście)
- cienie matowe są faktycznie matowe

Prócz tego na wagę zasługuje bogata gama kolorystyczna, dobry aplikator i całkiem przystępna cena.

Ilość zużytych opakowań: używam 3 kolorów

W porządku

Poszukując jakiejś ładnej zieleni, pani w sklepie pokazała mi te cienie i wpadły mi w oko, więc wzięłam i nie żałuję. Zieleń jest naprawdę śliczna, z brokatowymi drobinkami, choć mogłoby być ich więcej a kolor troszkę głębszy, to polecam. Cień się nie osypuję i ogólnie jest w porządku. :)

Używam tego produktu od:2dni

ok!

Dobry cień mam kolorek nr 40 taki ciemny fiolet z połyskującymi drobinkami co prawda po nałożeniu nie ma ich tak dużo jak w opakowaniu ale coś niecoś można zobaczyć nakłada się go dobrze nie osypuje się i nie zbiera w załamaniu powiek

Używam tego produktu od:tydzień

Czarny kolor Idealny!

Długo szukałam czarnego cienia i wkoncu znalazłam prawdziwa czarna głębie :D Dodatkowo cien ten posiada mikroskopijne połyskujące drobinki, swietnie podkresla oko, nakladajac niewielka ilosc uzyskujemy delikatny grafitowy efekt, nakładajc go wiecej przykówa spojrzenie :) dołaczony aplikator z czarna i biała gąbeczka w kształcie łezki zdecydowanie ułatwia umieszczenie kosmetyku tak ze mozna pozbyc sie kredki do oczu :)

Używam tego produktu od:11 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

nawet ok :-)

Niedawno przy porządkowaniu starych kosmetyczek wpadło mi w łapki niedokończone opakowanie tych cieni w kolorze jasny,matowy fiolet oraz sliwka.Są to jedne z pierwszych,których zaczełam uzywać mając lat "naście",czuję więc do nich spory sentyment :-) Mimo uplywu lat i daty wazności postanowiłam powtórnie je przestestować w wyniku czego stwierdzam że : cienie sa miekkie,aksamitne,aczkolwiek się troche kruszą,co moze byc klopotliwe przy nakladaniu na powieke :-)Kolor w opakowaniu jest o wiele,wiele intensywniejszy niz na oczku,wiec raczej sugerowane jest nakladanie na mokro.
Ale tak poza tym trzyma sie dzielnie wiele godzin,oko wyglada delikatnie,subtelnie,cien jakby sie stapial z powieka,co zaobserwowalam wielokrotnie w clinique ( idealny więc jest do dziennego makijazu do pracy ).Bardzo podoba mi się uzyskany efekt.Naprawde miedzy tymi odcieniami vipery ktore posiadam,a fioletowym high impact nie ma specjalnej roznicy po nalozeniu na powieke.Nie wiem czy jescze kiedys kupie,może z ciekawosci jak sie beda sprawowac inne odcienie.Uwazam,ze to dobry cien za smieszna sume.Polecam

Używam tego produktu od:kiedys dawno
Ilość zużytych opakowań:2 niedokonczone

a mi nie podpasowały..

nie chcę się rozpisywać, nie podobają się mi się te cienie vipery. przede wszystkim kolory! mam dwa, żabią zieleń i złamany fiolet, obydwa zgaszone, wyblakłe, mało wyraziste. po kilku godzinach osadzają się w zagłębieniach lub całkowicie znikają z oka. opakowanie fajne i praktyczne, dołączony aplikator, ale to wszystko, jeśli chodzi o pozytywy. Używam tego produktu od: generalnie, nie używam.
Ilość zużytych opakowań: dwa napoczęte.

godny uwagi

Mam kolorek numer 40
Cień fajnie się nakłada, daje możliość cieniowania z różną intensywnością koloru. Drobinki pięknie się błyszczą i nie osypują. Na bazie Lumene wytrzymują w nienaruszonym stanie przez 8 godzin a to w moim przypadku rewelacja.
Cena niska w stosunku do jakości - 8,00 zł.
Nie daje 5 gwiazdek bo wciąż szukam ideału, ale ten cień jest bardzo dobry :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie widać żeby ubyło

bardzo dobry

Bardzo fajny i trwały cień.Wygodnie się nakłada,jest miękki,fajną ma gąbeczkę.Podobno wytworzyła go firma która robi cienie Inglot,więc to oznacza że są super.:)
Mam da kolorki-zieleń perłowy 13 i biały matowy 21.
I uoatrzone kolejne 2 :)
Polecam:) Ja stosuję na mokro i są jeszcze trwalsze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Przyjemne cienie

Mam kolorek 20, w opakowaniu (trzeba przyznać, że zgrabym i solidnym, z przezroczystą klapką i bodajże silikonową pacynką, która jest jak dla mnie zbędna) wygląda na ciepły, ciemny brąz z mnóstwem mieniących się drobinek, jednak na powiece prawie ich nie widać, a cień wygląda na matowy. Moim zdaniem, nie rozprowadza się zbyt dobrze, trzeba się postarać, żeby nałożyć go równo. Kiedy się to jednak uda, cień jest b. trwały (na bazie wytrzymał całą noc) i wygląda efektownie. Dodam jeszcze, że nałożony na brązową kredkę ładnie podkreśla jej kolor i nie schodzi szybko z powieki. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: używam go kilka razy w tygodniu a prawie nic nie ubyło ;))

swietne

Bardzo fajne cienie godne polecenia. W swojej klasie cenowej rewelacyjne. trwałe i smaczne kolorki. eleganckie opakowanie, bardzo dobrze sie je nakłada.Godne polecenia

Używam tego produktu od:1 dnia
Ilość zużytych opakowań:dwa użycia