Ziaja, Kolor Zaprogramowany Czekoladowy, Odżywka do włosów ciemnych i płowiejących

Pogłębia głęboki odcień włosów ciemnych, z tendencją do płowienia, naturalnych i farbowanych. Skutecznie chroni kolor przed wymywaniem. Przedłuża trwałość pigmentów farby. Uzupełnia niedobór składników budulcowych. Skutecznie wzmacnia i regeneruje wewnętrzną strukturę włosów. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek, zapewnia włosom długotrwałą miękkość i połysk.
Zawiera specjalistyczne substancje czynne o wysokiej skuteczności ochrony koloru - Heliogenol, melanina (naturalny barwnik występujący we włosach) oraz ekstrakt z czarnej herbaty. Kremowa formuła o intensywnym działaniu kondycjonującym. Zapach gorzkiej czekolady i słodkiego karmelu.

poprawna

Odżywka ogólnie dobra, ma cudny, kultowy już zapach, najbardziej udany z wszystkich Ziaji :D i pozostaje na włosach do następnego mycia. Jednak nie zauważyłam pogłębienia ani ochrony koloru, moje brązowo-kasztanowe włosy z dnia na dzień coraz bardziej płowieją : ( Odżywka ułatwia rozczesywanie, ale pielęgnacja baaaardzo przeciętna. Jednak wierzę że komuś podpasuje. Może to moje włosy są tak wymagające. :) Ogólnie polecam, tylko nie liczcie na zbyt wiele (jak ja ;)) bo się zawiedziecie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

świetna :)

Serię Ziaji do włosów ciemnych i płowiejących uważam za niezwykle udaną. Odżywki używam razem z szamponem i naprawde przynoszą efekty. Włosy łatwo się rozczesują, lśnią i ,co już podkreślałam przy szamponie, smakowicie czekoladowo pachną ;) Cięzko mi powiedzieć czy byłabym jednakowo zadowolona z rezultatów stosując tą odżywkę z innym szamponem, ale najprawdopodobniej zawsze będę używać ich w parze, bo tak bardzo mi odpowiadają. Z czystym sercem przyznaję, że jest to bardzo przyjemny produkt za małe pieniądze więc sądzę, że warto ;)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

zakochana

zakochalam sie w calym zestawie - szampon plus odzywka. Uzywalam zawsze razem, wiec jest to raczej ocena zestawu. Po pierwsze ten przecuwony zapach, taka czekoladka, ale nie chcemiczna. Po uzyciu wlosy sa pyszyste, lsniace, pachnace, nie przetluszczaja sie jakos szybko, latwo sie rozczesuja i nie elektryzuja. Do tego dochodzi tak niska cena. Moze ozywki nie starcza na dlugo, ale za taka cene warto. Na pewno pozostane wierna temu produktowi, a to juz cos po od dawna caly czas zmien iam szampony i odzywki w poszukiwaniu idealu. Jestem dumna z Ziaji! Szkoda tylko, ze tak ciezko dostac ten zestaw

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: narazie 1, ale bedzie wiecej

dobra;)

Jako że jestem maniakiem profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów do tej odżywki podeszłam raczej z niechęcią. W sklepie skusił mnie zapach. Czysta czekolada, słodziutka. Kosztowała 4 złote więc postanowiłam zakupić choćby do wąchania.

Nie używam jej zbyt często. Raz, czasami dwa razy w tygodniu. Jednorazowo zużywa się dość dużo więc tutaj minus za wydajność. Włosy łatwo się rozszesują. Są miękkie, lśniące i sypkie. Odżywka nie obciąża ich. Po użyciu cały dzień wącham włosy, zapach czuć i czuć;)

Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

świetna, ale niewydajna

Jako maniaczka zapachów apetycznych, po tygodniu poszukiwań w niemal każdym punkcie drogeryjnym miasta, w końcu zakupiłam tą odżywkę. Było to dokładnie 10 dni temu.

Od pierwszego użycia przypadła mi do gustu - przede wszystkim pięknie pachnie. Włosy po jej użyciu są błyszczące, miękkie, faktycznie sypkie, ale mimo to puszyste. Kolor nabiera głębi. Jest za słaba, by odżywić suche końcówki, ale do codziennej pielęgnacji jest w porządku - w weekend nałożyłam maskę na włosy i to wystarczy. Nie obciąża włosów.

Tak więc 10 dni temu postawiłam ją w łazience... A dziś wyrzuciłam puste opakowanie. Wystarczyła mi na 9 użyć. Z tego powodu muszę jej obniżyć ocenę, bo jest bardzo niewydajna, nawet biorąc pod uwagę tą śmieszną cenę... Kupię ją jeszcze wielokrotnie, na pewno, szkoda tylko, że tak prędko muszę się udać na kolejne poszukiwania. ;)

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetna odżywka za 3 zł

Kupiłam ją z ciekawości, nie licząc na specjalne efekty, a tu taka niespodzianka. Odżywka wspaniale wygładza włosy, nie pozbawiając ich sypkości i puszystości. Włosy są lśniące i pełne życia. Nie wiem, czy chroni kolor, ale pogłębia go, nadając włosom blask.
Zapach jest bardzo podobny do balsamu z masłem kakaowym tej samej firmy. O ile na ciele nie bardzo go toleruję, to na włosach "brzmi" o wiele lepiej i jest mniej nachalny.
Odżywka jest dość rzadka, a przez to niezbyt wydajna, ale przy tej cenie można to przeboleć.
Daję jej 5 gwiazdek ze względu na wysoką jakość przy bardzo niskiej cenie.

Lubię

Bardzo dobra odżywka, uzupełnienie szamponu z tej samej serii. Dobry zapach, całkiem wydajna, wygładza włosy i generalnie nie mam zastrzeżeń. Po prostu dobra odżywka.Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1