Lovely, Gold Glow (Puder)

Lovely, Gold Glow (Puder)

Naturalny,hipoalergiczny z dodatkiem nagietka.Pielęgnuje i chroni skórę twarzy, nadając jej zdrowy i świeży wygląd. Wyjątkowa trwałość pudru sprawia, że makijaż wygląda świeżo przez wiele godzin.

Nie zachwyca

Na plus:
+ zapach
+ łatwość użycia
+ delikatnie kryje
+ cena

Na minus:
- pomarańczowy kolor
- okropne drobinki, efekt choinki powstaje
- podkreśla suche skórki
- kiepska trwałość.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/2

dobry kosmetyk

Mam dwa matowe odcienie. Jasnego uzywam jako brazera na cala twarz, a ciemniejszego do modelowania. Plusy to wydajnosc, dobrze sie trzyma na twarzy, ladne brazowe odcienie - szczegolnie jesniejszy jest bardzo subtelny i nadaje sie dla jasnej karnacji. Maja dosyc intensywnay zapach, ale mi on nie przeszkadza. W tej cenie moge kazdemu polecic.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 opakowan

;)

bardzo fajny puder.

przede wszystkim cudowny zapach, porzadne opakowanie(wczesnej uzywałam pudru rimmel ktory sie nie zamykał w ogole), nadaje naturalny efekt, mam wersje z brokatem ale skora sie nie swieci jak na odpuście, ładnie rozswietla, nie tworzy maski, ogolnie warty poleceni8a szczegolnie jesli chodzi o cene. kosztował mnie 7zl.

Używam tego produktu od:kilku dni

W porządku :)

Puder bardzo fajny,dość wydajny,tani (kupiłam za 5 albo 6 zł). Dobrze się trzyma,lubię używać go jako różu,bardzo ładnie ożywia twarz:) Raczej jeszcze kupię:)Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (nie używałam go cały czas)

do poprawek w cigu dnia

tani lekki puder do poprawek w ciągu dnia. przy dobranym kolorze niewidoczny na twarzy a matuje całkiem dobrze. przyzwoity puder za 5 zł. opakowanie wytrzymuje torebkę za co dodatkowy plus. zapach też ok. ogólnie mocne 4.

Używam tego produktu od: rok

ok

+++PLUSY+++
+zapach
+wyciag z nagietka
+cena

NEUTRAL
dziwnie kryje.. przy schodzącej skórze..
---MINUSY---
-przy brokatowym - pomarańczowe kolory
-watpliwa trwałosc

ogólnie przewaga plusów..

Taki sobie..

Kupiłam go zachęcona przede wszystkim ceną. Na początku wszystko cacy. Nałozony na buzie wygląda w porządku, slicznie pachnie. Lecz po kilku godzinach tworzy na buzi nieestetyczne placki i nierownomiernie schodzi... Pierw nie podkreśla suchych skórek, natomiast po jakims czasie uwydatnia je. Opakowanie moze byc, chociaz z doswiadczenia wiem ze tego typu opakowania nie sprawdzaja się (pękają, zwyczjnie się rozwalają.)

Mozna kupic, ale niekoniecznie. ; )

Używam tego produktu od: 5 -mscy
Ilość zużytych opakowań: 2 (natomiast obecnie prawie go nie uzywam)

sympatyczny^^

Porównanie mam tylko z pudrem z Oriflame mojej mamy -a znając ją to miał dobrych parę lat;) - więc daję tylko 4*.

+ niedrogi (w gruncie rzeczy, głównie przez to go kupiłam...)
+ nieźle matuje
+ śliczny zapach
+ dobrze się rozprowadza, chociaż gąbka beznadziejna

bardzo dobry puder

jest swietny bo nie jest ciezki , nie zatyka porow . Przy tym slicznie pachnie , i pieknie nalyszcza buzie ze w sloncu sie blyszczy :)troche matuje ale nie na dlugo po paru godzinacg twarz swieci sie ale nie tylko od brokatu. ale polecam ten puder dla osob bez problemow ze swieceniem sie cery

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

taki sobie puderek

daję 4 gwiazdki, bo faktycznie - w tej cenie jest najlepszy.
- pudrowe wykończenie, które przypomina mi początki mojego "paćkania" się :)
- mało kryjący
- słabo matujący
- naturalny efekt
- dobrze się nakłada (ja używam puszka od innego pudru albo pędzel)
- bardzo ładnie pachnie
- wg producenta hipoalergiczny

cudów nie ma, ale tragedii też nie. ot, taki sobie puderek.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

fajny

bardzo dobry puder,niedrogi a dobrze matuje dajac naturalny efekt.zero maski,nie widac go bardzo na twarzy.ladne kolorki, ja mam 3 i jest super z cera harmonizuje idealnie(taki cieplutki kolorek).jedyny minus to to ze po jakims czasie mocno sie zbija i ciezko nabrac troche na gabke,trzeba zdrapywac zew skamieniala warstwe.ale to przez to chyba ze gabeczka sie natluszcza od cery i dotyka pudru.ale ogolnie ok jak za ta cene.

Używam tego produktu od:roku

za taka cene najlepszy

Pomimo tego, ze jesli nalozy sie go troche za duzo, zaczyna przypominac kolor cegly to jest to zdecydowanie najlepszy puder w tej kategorii cenowej. Trzyma sie troche za krotko, ale nie jest przeciez wielkim problemem zrobienie drobnych poprawek po kilku godzinach. A najfajniejszy w nim jest przesliczny zapach, ktory jest dosc intensywny i moze komus przeszkadzac, ale mnie sie bardzo bardzo podoba :-)

Używam tego produktu od:okazjonalnie od roku