Norel, Krem wyszczuplający z kompleksem Antycellulitis (do kruchych naczynek)

Norel, Krem wyszczuplający z kompleksem Antycellulitis (do kruchych naczynek)

Służy do masażu ciała, szczególnie miejsc narażonych na nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit. Działanie kremu polega na uszczelnieniu ścianek naczyń krwionośnych przy pomocy flawonoidów oraz na oczyszczaniu skóry z toksyn i przyśpieszeniu spalania złogów tłuszczu.

działa!

Jedyny jak do tej pory preparat, który działa na moją skórę.
Efekty widoczne są po kilku tygodniach, skóra jest wygładzona, skórka pomarańczowa mniej widoczna i ogólnie lepiej wygląda.
Odejmuję jednak jedną gwiazdkę, ponieważ czasem kiepsko się wchłania.

Nic szczególnego

Zacznę od tego, że moje opakowanie tego kremu sie rozwaliło :( a konkretnie pompka padła po kilku dniach stosowania, musiałam rozcinać pudło nożem i wydłubać całą zawartość. Poza tym zapach ma ten krem straszny... ciężki, duszący śmierdziuch :( Wchłania się bardzo długo, lepi się i ogólnie w stosowaniu jest straszny. Jeśli chodzi o zalety to mogę powiedzieć, że... działa! :D Choć nie są to spektakularne efekty ;) Ujędrnia skórę, wygładza, nie wysusza, celullitu nie likwiduje, ale nawet przez moment nie wierzyłąm, że mógłby to zrobić :) Niestety jest tak uciążliwy w stosowaniu, że mam go serdecznie dość i więcej go nie kupię już :P

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc/ilość zużytych opakowań: 1 z pompką

czy ja wiem...?

Używam go od kilku tygodni, codziennie wieczorem. Smarowanie się nim rano wydaje mi się niemożliwe, z tego względu, że zostawia na ciele tłustą warstewkę i ma ostry nieprzyjemny "zapach". Jesli chodzi o celulit widzę jakąś różnicę ale minimalną. Efektu wyszczuplającego nie zauważyłam. Skóra jest bardziej jędrna i miękka w dotyku.
(Na szczęście ja śpię sama. Nie wyobrażam sobie jakbym miała kłaść się z kimś do łóżka po posmarowaniu tym kremem. Trzeba odczekać ok 20-30 mni, żeby nogi się nie kleiły...)

rodezja

naprawde swietny. uzywam go juz 8tyg (dwa razy dziennie)i efekty sa widoczne golym okiem!!!skora jest jedrniejsza, cellulit zdecydowanie mniejszy, no i wyszczyplenie.wysuszenia nie zuwazylam, lecz musze stwierdzic obiektywnie, ze nie sadze , aby ZADEN krem poradzil sobie z cellulitem 3 stopnia!!!ja posiadalam 1 stopien, stad moze taki wyrazny efekt!!!w kazdym razie...polecam goraco

Czy ja wiem?...

Używam już trzeci miesiąc, więc pora ocenić. Nie spodziewałam się cudów, ale tempo działania tego kremu jest wyjątkowo ślimacze. Po prawie 3 miesiącach widzę ujędrnienie skóry na brzuchu i pośladkach, aczkolwiek jest to najwyżej 30% od stanu wyjściowego. A wmasowuję skrupulatnie co wieczór (na dzień używam żelu z retinolem tej samej firmy). Konsystencja z resztą zachęca do masażu: jak długo on trwa, tak długo krem nie jest całkowicie wchłonięty. I to jest plus. Minus za paskudny zapach - zwykle mi takie rzeczy nie wadzą, ale ten jest wyjątkowo intensywny. Minus także za totalny brak działania antycelulitowego: jak był, tak jest!!!
Wydajny.

solidny i tyle

Ja nie widzę różnicy ani w wyglądzie, ani w działaniu kremu do skóry naczynkowej i tego dla skóry normalnej. Będąc nieszczęśliwą posiadaczką cellulitu, rozstępów i pajączków używam więc tego kremu i jego brata bliźniaka na przemian.
Solidnie nawilża, wygładza i ujędrnia, cudów nie czyni.
Miałabym ochotę smarować nim całe nogi a nawet ciało, ale ten zapach jest dla mnie po prostu przykry. Najwyższy czas go zmienić Drogi Producencie.

Zuzylam juz 2 opakowania i biegne po 3-cie. Przez swoja konsystencje "zmusza" do masazu, doskonale nawilza, skora staje sie aksamitna.. Czy usuwa cellulit? Nie potrafie obiektywnie stwierdzic, wydaje mi sie ze tak, ale moze sobie wmawiam :) Mysle ze to sie okaze przy dluzszym stosowaniu, moze jak zaczne troche cwiczyc to rezultaty beda bardziej widoczne ;)Cena kosmetyku jest rewelacyjna, a efekty te same a czasem nawet lepsze od drozszych produktow.

bardzo dobry

Najwyższa ocena ponieważ dotąd nie spotkalam lepszego tego typu produktu- również posród innych propozycji tej samej firmy.Używam co prawda po jedno, dwa opakowania co jakiś czas w ramach kuracji (jak mnie cos najdzie ;) ) ale efekty przy takim stosowaniu także są widoczne.Kosmetyk świetnie wygładza powierzchnię skóry i napina ją. U mnie cellulitu golym okiem to srednio widac - dopiero jak się skorę scisnie w ramach testu to pokazują sie pierwsze oznaki - ale kuracja raz na jakis czas i także o tym mozna zapomniec :)Wadą jest dla mnie dziwaczny zapach, trudnosc w wsmarowaniu kremu (gęste toto niepomiernie) i trochę rodzaj opakowania (jest szerokie na dnie, co powoduje ze przy koncowce kremu - na nic pompka i tak musze rokręcać opakowanie zeby wykończyć kosmetyk)W sumie: nie podejrzewam zeby sobie poradzil np z cellulitem 3 stopnia - ale w mniej wymagających przypadkach jest to naprawdę świetny kosmetyk pielęgnacyjny - i jeden z niewielu tego typu ktory moim zdaniem dziala.

cześć mu i chwała!

Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich testowanych przeze mnie preparatów na cellulit. Efekty widoczne juz po 2 tygodniach. Oczywiście nic nie przyjdzie samo bez masażu i ćwiczeń, ale jak dotąd tylko Norel poradził sobie tak dobrze z moją pomarańczową skórką. Gorąco polecam, cena śmieszna.

Bardzo Dobry

Plusy:-zgubiłam 2 cm-świetnie natłuszcza skórę jest mięciutka w dotyku-z cellultem też radzi sobie nie najgorzej, prawdopodobnie dzięki długości masażu który należy wykonać aby się w mairę wchłonął-cena rewelacyjna 35 zł za 300 ml.Minusy tylko jeden:-zapach niezbyt przyjemny (skończyłam własnie opakowanie i muszę odpocząć od tego zapachu za nim sięgnę po drugie)Co do kondycji moich naczynek to zobaczymy za parę miesięcy.

pomaga

Jestem bardzo zadowolona z efektów uzyskanych po stosowaniu tego kremu,już nawet zapach mi nie przeszkadza ani to,że trzeba troszkę się pomęczyć żeby go dobrze wsmarować :)Używam go codziennie wieczorem,rano skóra jest napięta,nawilżona w miejscach cellulitowych wygładzona.Moge powiedzieć że cellulit zmniejszył mi sie tak"na oko"o jakieś50-60% ale nie miałam go zbyt widocznego i nie było go dużo :)podejrzewam że gdybym dołączyła do tego więcej ruchu i jakąś dietę to efekty pewnie byłyby jeszczę większe :)Ale nie ma to jak lenistwo :) Biorąc pod uwagę cenę i wydajność to uważam że jest to najlepszy preparat jakiego używałam wię mogę polecić go wszystkim.

Wspaniały

Naprawdę jestem bardzo zadowolona. Cellulit bardzo się zmniejszył a nogi wyszczuplały. Fakt że stosowałam go po zabiegach masażerem cellesse i ćwiczeniach. Skóra stała się delikatna, jędrna i gładka. Teraz kupiłam wersję przeciw rozstępom /zamiast do kruchych naczynek, ciekawe czy bedzie równie skuteczny/