St.Tropez, Auto-Bronzant Lotion (Lotion brązujący)

St.Tropez, Auto-Bronzant Lotion (Lotion brązujący)

Oryginalna formuła brązująca St.Tropez daje równomierną opaleniznę bez smug, która trwa do 14 dni. Bazowany na aloesie lotion, nie jest tłusty, szybko wysycha i ma relaksujący, aromatyczny zapach. Utworzony został w jednym maksymalnym kolorze i może być zmieszany z kremem nawilżającym dla uzyskania pożądanego odcienia, odpowiedniego dla karnacji.

Cena: 85zł/ 120ml; 120zł/ 240ml

dla mnie najlepszy

Przebija wszystkie samoopalacze,które do pory stosowałam. Nadaje skórze piękny, złoto-brązowy kolor prawie natychmiast po zastosowaniu. Jeżeli chodzi o zapach, to dosyć złożona sprawa, ma przyjemną woń zaraz po rozsmarowaniu,ale po 2-3 godzinach zaczyna smierdzieć jak... typowy samoopalacz. Mimo tego naprawdę polecam, wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Boski!

właściwie nie używam samoopalaczy. czasami balsam brązujący, ale te bardziej brudzą niż brązują.
st.tropez jest super! śmierdzi i zapach utrzymuje się nawet po zmyciu samoopalacza rano, ale trudno.
po 2 aplikacjach (2 noce pod rząd) kolor jest pięknie brązowy. z nakładaniem go miałam kłopot, bo nie wierzyłam w to, że nie można go wcierać. Wcierając samoopalacz w rękwiczkach, efekt opalenizny był słaby i nierówny.
Dopiero, kiedy postanowiłam rozsmarwać lotion tylko do uzyskania kremowej konsystencji i pozostawiając kolor jeszcze wilgotny na ciele, przekonałam się o genialnym działaniu produktu - właściwie zero smug (nadgarstki lekko, ale to standard u mnie). kolor ciemny, równy, naturalny.
mój KWC!
niestety nie można go już dostać w sklepie internetowym.
Spóźniłam się z kupnem nowego (230ml starcza na mnóstwo aplikacji całego ciała - minimum 2-3 miesiące stosowania 2 razy w tygodniu)

Naturalna opalenizna, ale..

strasznie śmierdzi :/ gdy go nakładam, to ten zapach w nocy mnie budzi :mad:
no ale ma plusy, wiec smrodek moge jakos wytrzymac :p:.
Kupiłam go w zestawie z peelingiem, balsamem nawilżajacyo-podtrzymujacym opalenizne i rekawiczkami lateksowymi.
Cały zestaw jest super, najpierw robie peeling, potem miejsca problemowe, czyli stopy, kolana łokcie i twarz smaruj kremem nawil. potem mieszkam krem z samoopalaczem i nim smaruje twarz. reszte ciała smaruje samoopalczem, oczywiscie uzywam rekawicze, zeby sobie nie zabarwic dłoni.
Samoopalacz ma ciemny kolor, wiec widac gdzie sie go nałozyło, wiec ciezko jest przeoczyc , jakąś czesc ciała. Szybko wysycha, wiec mozna szybko sie ubrac w ubranie czy cus ;)
Opakowanie wygodne dzieki pompce.

Co do efektów, mozna porównac jak do 6 dniowego uzywania balasamu brązującego, tylko że tu efekt mamy po 1 dniu :D
smrdek czuc nawet do jednego dnia po aplikacji.
Opalenizna schodzi równomiernie, producent zaleca robienie sobie pelingu co 3 dni.

Na poczatku uzywania, miałam bardziej pomaranczowo - brązowe kostki, ale teraz po paru razach doszłam do wprawy.

Na twarzy po nim jak narazie nic mi nie wyskoczyło, no i mn sie skóra jeszcze nie wysuszyła.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca

murzynek bambo!!!!!!

Kupilam ten lotion będąc w Irlandii, jako ze tam malo sloneczka, chcialam sie przybrązowic samoopalaczem. Na poczatku przerazil mnie kolor tego lotionu - doslownie brąz! Ale ladnie sie rozsmarowuje i zostawia skore juz lekko brązową! uzywalam tez na twarz i zadnych niespodzianek w postaci wysuszenia i pryszczow nie bylo.Kolorek jest jednolity, bez smug i schodzi rownomiernie. Zazwyczaj uzywalam 1 raz w tygodniu, ale raz zachcialo mi sie ciemniejszej opalenizy i wysarowalam sie 3 dni pod rzad - efekt byl taki ze jak przylecialam do polski to pytali mnie gdzie bylam na wczasach!! samoopalacz troszke smierdzi, ale mi to akurat nie przeszkadza.........na wiosne znowu bede sie smarowac , tylko boje sie ze jak mi sie skonczy to ciezko go bedzie w polsce dostac......polecam!!!!!!

Używam tego produktu od:04-2008

Bardzo dobry!!!

Zachęcona opiniami wizażanek zakupiłam go i nie żałuję!
Daje piękną, naturalną opaleniznę - bez smug. Już po pierwszym użyciu - po zimie na blade cialo - stałam się pięknie, delikatnie opalona. Stosowałam na dość wrażliwą twarz - nie uczula, nie powoduje zaskórników ani wyprysków, nie wysusza. Nawet przy użyciu rękawiczek jest łatwy w nałożeniu - 10 min na całe ciało + twarz. Nie należy się przerażać pierwszym efektem, ponieważ po prysznicu kolor ładnie się wyrównuje. Najważniejszy + to to że nie śmierdzi jak większość samoopalaczy, delikatnie po ok. 2 godz. czuć troszkę smrodek ale do zniesienia:)
Polecam!
Na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 0,5

słaby

Lotion zakupiłam na allegro, odrazu powiem, że wiązałam z nim wielkie nadzieje ;) Niestety... Do niewątpliwych plusów zalicza się brak smrodku i szybkie wchłanianie.. Niespotykane też jest mazianie się w tej ciemnobrązowej substancji, po wyschnięciu wygląda się komicznie :) Ale przecież nie dla zabawy kupuje sie ten produkt. Niestety nie podzielam zachwytów jak moje poprzedniczki. Jak dla mnie produkt nie jest wart tych ponad 100 zł, efekt jest słabiutki. Wstając rano miałam nadzieję na intensywniejszą opaleniznę, jednak uzyskałam coś jaśniejszego, niż po niektórych balsamach stopniowo brazujących :( Także dla takiego efektu- podziękuję... Wolę kupić balsam brązujący za 25 zł, niż ten lotion.

Używam tego produktu od:nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 2 użycia na ciało

jednak nie taki dobry

zupełnie zmieniłam zdanie o tym samoopalaczu- na niekorzyść tego kosmetyku....początkowo oczarował mnie kolor.ale, podobny efekt można uzyskać tańszymi samoopalaczami, bardzo szybko się zmywa-już 2 dnia trzeba powtarzać aplikację i niestety nie potrafię go równomiernie rozprowadzić..poza tym po wysmarowaniu się nim wyglądam jakbym wytarzała się w błocie, a prysznic można wziąć dopiero po 4 godz!! więc jeżeli mieszka się z chłopakiem to nie polecam!!! ogólnie jestem rozczarowana

Używam tego produktu od:niedawna

Najlepszy jaki dotąd uzywałam!

Jak dla mnie jest on najlepszy ze wszystkich tych ktore do tej pory uzywałam.
Najlepsze strony tego produktu to przedewszystkim
*naturalny ładny kolor nie marchewkowy jak w większosci innych
*nie smierdzi takim specyficznym zapachem jak inne tylko takim mydelkiem
* natychmiastowe dzialanie
* jest wydajny
* zadnych zaciekow
Napewno jest wart swojej ceny chociaz jak dla mnie to duzo, jeszcze nie raz go zakupie dla niego warto odstawic nie zdrowe solarium lub slonce.
Minusem jednym jest dla mnie to że wcale nie trzyma sie dwa tygodnie jak mowi producent ,po jednej dlugiej kompieli zmywa sie prawie cały i brudzi wanne ... :/
Używam tego produktu od:niedawna

ideał

Prawie idealny samoopalacz! A na pewno najlepszy z dotąd wypróbowanych (a było ich spooooro).
+ nie śmierdzi typowym samoopalaczem!!! - to dla mnie jedna z ważniejszych cech samoopalacza. Wyczuwalny smrodek dyskwalifikuje każdy kosmetyk w przedbiegach.
+ piękny brązowy kolor - takiego koloru nie daje ani LP-R, ani Clarins - wypróbowałam wszystkie.
+ aplikacja bez smug.
+ trwałość do kilku dni
- niestety podczas nakładania trzeba się trochę nagimnastykować - ja robię to w rękawiczkach
- trudnodostępny
Jeżeli kiedykolwiek znów zakupię samoopalacz (mimo wszystko używanie samoopalacza nie jest zbyt fajne) to na pewno będzie to ten

Używam tego produktu od:1/2 roku

najbardziej naturalny

Od razu tlumacze ze dalam 5 nie dlatego ze jest to KWC wg mnie (bo nie uzylam wszystkich tego typu kosmetykow zeby tak stwierdzic)ale napewno najlepszy ktory ja mialam ( a mialam ich wiele,ale raczej sredniopolkowych a nie wysoko).
Kupilam na allegro 2 razy i gdy chcialam trzeci to go nie bylo i zmienilam na jakis inny i po raz drugi po Lorealu wydalam w bloto ponad 40 zl(Choco shelf tanner), poniewaz kolorki wychodzily pomarancze albo zolcie i z zaciekami, a ten samoopalacz:
**daje piekny kolorek - najbardziej naturalny ze "sztucznej opalenizny"
**w miare dlugo sie trzyma 5 dni, a przy "dobrym wietrze" do tygodnia
**brazowy kolor samoopalacza co ulatwia aplikacje
**nawet jesli zrobie zacieki przy nalozeniu to jak sie zmywa ta "wierzchnia" warstwa samoopalacza (po 4godz aplikacji jak sugeruje producent) schodzi zaciek i jest jednolita opalenizna
**no i starcza na okolo 1,5-2 miesiewcy przy intensywnym stosowaniuUżywam tego produktu od:jakiegos czasu-aktualnie przerwa

Godny polecenia

Samoopalacz w trochę nietypowej formie - buteleczka z pompką. Muszę przyznać że znacznie ułatwia zycie ;)

Ma brązowy kolor co ułatwia aplikację i pozwala dokładnie rozsmarować go na całym ciele. Zapach jak dla mnie trochę irytujący, jakby "nieświeży", jednak da sie do niego przyzwyczaić. Konsystencja dość gęsta, producent mógły bardziej zadbać o komfort klientek, bo jest to jedyny minus tego samoopalacza. Jeśli chodzi o kolor- rzecz naistotniejszą - jest zadowalająco naturalny, napewno lepszy niż w przeciętnych samoopalaczach.

Podsumowując polecam! Napewno się nie zawiedziecie ;)

o tak!

Zglosilam, wiec oceniam. produkt jest tego wart w 100%.

PLUSY
+ przede wszystkim zabarwia skore na lekko brazowy kolor a nie na żółto jak cala reszta-NAPRAWDĘ! ja nakladalam go przez 3 dni pod rzad, dla uzyskania zadowalajacego mnie odcienia

+łatwy w aplikacji nie tylko ze wzgledu na fajną konsystencje ale rowniez dzieki ciemnemu barwnikowi- calosc sprawia wrazenie, jakbym smarowala sie rozpuszczona, gorzka czekolada i nie sposob wymazac sie tym na łaciato

+w 10 min po aplikacji mozna spokojnie zalozyc ubranie- krem ladnie wysycha i nie ma tlustej konsystencji.

+bezposrednio po nalozeniu tego produktu, skora juz wyglada na opaloną i swietlistą( dzieki brazowemu barwnikowi)- dla niewprawionych wystarczy tylko jeszcze przetrzec delikatnie jakas gabeczka-pufką miejsca, w ktorych barwnik grubiej osadzil sie NA skorze i tyle. barwnik zmywa sie w kontakcie z wodą

+dosyc dlugo utrzymuje sie na skorze- moze nie 14 dni jak obiecuje producent, ale tydz. na pewno

+baaaardzo wydajny

+przyjemnie pachnie (oczywiscie po 2 godz juz zalatuje smrodkiem samoopalaczowym, ale nie jest on az tak uciazliwy)

MINUSY
-zaraz po nalozeniu trzeba szybko umyc rece lub nakladac preparat w lateksowych rekawiczkach-> natychmiast lapie skore i trudno to pozniej domyc
-cena
-trudno dostepny

Nie stosowalam tego samoopalacza na twarz, stad nie wiem czy ma jakies efekty uboczne np. w postaci spryszczania, wysypek czy przesuszania skory twarzy.

Używam tego produktu od:lipiec 6