Essence, Stay Natural Soft Make Up (Naturalny wygładzający podkład)

Essence, Stay Natural Soft Make Up (Naturalny wygładzający podkład)

Lekki i delikatny make - up z witaminą A i faktorem nr 10 by cera wyglądała świeżo i naturalnie przez cały dzień. Nie zawiera konserwantów, bezzapachowy. Dostępny w czterech kolorach: 01- soft beige; 02 soft sand; 03 soft honey; 04 soft amber. Jak zapewnia producent utrzymuje się przez cały dzień.

Taki sobie

Nie matuje, ale to nie najważniejsze, bo można przecież nałożyć potem puder :) Wcale tak dobrze się nie rozprowadza, bo zostawia często plamy. Wypróbowałam odcień numer 3 to wyglądałam jak murzynek ;) Ale to dobrze :P Nie nakładałam go dużo a mimo wszystko wydawało się że mam dużo tapety :( Chociaż za taką cenę produkt nie jest najgorszy..

Używam tego produktu od: pół roku ( cztery miesiące przerwy )
Ilość zużytych opakowań: Prawie całe

niestety popsuję mu opinię

Kupiłam go, gdyż moja koleżanka bardzo go zachwalała. Mówiła, że jest on bardzo fajny i wygląda naturalnie.
Po jego kupnie i kilku nałożeniach stwierdzam, że:
-podkład BARDZO ŹLE sie rozprowadza, jest niesamowicie toporny,
-wygląda, jakbym w jednym miejscu miała go więcej nałożonego, a w innym mniej (plamy!),
-słabe krycie,
-nie matuje (o tym wiedziałam juz przed zakupem, ale postanowiłam spróbowac czegoś innego, bo do tej pory stosowałam same matujące podkłady),
-nie rozświetla (efekt zmęczonej twarzy)
-kolory beznadziejne, najjasniejszy był dla mnie za ciemny i za pomarańczowy,
-tani - to chyba jedyna zaleta tego podkładu ;)
Czytając poprzednie recenzje mam wrażenie, że to zupełnie inny produkt. Cóż, innym może podpasuje, ale mi- nie.

Używam tego produktu od: kilka uzyc
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

całkiem fajny.

Podkład ma gęstą konsystencję, ale na twarzy nie powoduje efektu maski i uczucia ciężkości. Ładnie się stapia z naturalnym kolorytem, całkiem nieźle kryje, ale w moim przypadku bez korektora się nie obejdzie. Nie matuje, ale producent też tego nie obiecuje. Wygładza przeciętnie, ale nie jest źle. Nie podkreśla suchych skórek ani porów. Nie zaobserwowałam też podrażniania i zapychania.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

beznadziejny!

Podkład w tej chwili leży gdzieś na dnie kosmetyczki.Dlaczego? bo po nałożeniu na twarz kolor najjaśniejszy(01 soft beige) jest za ciemny:[ zupełnie nie wtapia się w cere i roluje się strasznie.Krycie ma jakieś średnie.Niestety nie wyszłabym w z nim na miasto,bo wystraszyłabym ludzi!efekt maski :0 żałuje że go kupiłam!Używam tego produktu od:2mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Może być :D

Podkładziku używałam przez jakiś rok i muszę powiedzieć,że jest nie najgorszy ;P
* nie wysusza skóry
* dobrze kryje małe niedoskonałości
* stapia się z cerą
* bezzapachowy
* bardzo wydajny
Trzeba przyznać,że niezbyt dobrze kryje większe niedoskonalości, ale w połączeniu z korektorem efekt jest o wiele lepszy :-) Jak na 15 zł [ja kupiłam za 12] to
podkład calkiem,całkiem :)

Używam tego produktu od: rok

SUPER PODKŁADZIK:)

Plusy tego podkładu to:
-ładnie stapia się z cerą
-nie tworzy efektu maski
-ma fajną konsystencję
-po nałożeniu można odczuć że cera jest nawilżona
-kryje ale po nałożeniu 2x przy czym i tak nie tworzy
maski
-mam bardzo jasną karnację i odcień soft sand jest stworzony dla mnie! a bardzo trudno jest mi dopasować odcień bo zawsze inne podkłady jasne wychodza na niej różowawo a z kolei ciemniejsze pomarańczowo a ten sie poprostu od niej nie odróżnia (wyjątek)
-nie powoduje pryszczy(a mam do nich wielką skłonność)pomimo że konsystencja może wydawać sie tłustawa
-nie trzeba co chwile przeglądac się w lusterku z obawą czy ma sie plamy i zacieki bo on ich poprostu nie tworzy
A minusy?
Tylko taki,że strasznie błyszczy sie po nim cera!!!
(ja mam mieszaną) koniecznie trzeba ją zmatowić ale wtedy z kolei wychodzi maska jak to po pudrach sypkich lub w kompakcie...ale pomimo tego minusu polecam ten podkładzik,niska cena wysoka jakość:)

Używam tego produktu od:miesiąca

MÓJ NUMER JEDEN!

Kupiłam ten podkład pod wpływem recenzji i nie żałuję! Nie jest ani lejący ani za gęsy, łatwo się rozprowadza i nie tworzy efektu maski. Bardzo długo pozostaje na skórze i świetnie ją wygładza :) kupiłam go za 12 zł, więc kolejnym plusem jest jego cena. Jestem bardzo zadowolona i polecam, szczególnie dla skóry suchej jak moja :)

Używam tego produktu od: ok. tygodnia

bardzo dobry za małe pieniądze

postanowiłam dać odpocząć skórze od stay mat dr.eris i mój wybór padł na ten fluid.nie ukrywam że pomogła mi opinia kuzynki ,która jest nim zachwycona.kupiłam soft sand chociaż wybór koloru przyszedł mi z trudem ponieważ różnice są naprawdę nieznaczne.Używam go od tygodnia i jedno co zauważyłam to że rzeczywiście trzyma się bardzo długo na buzi ,skóra jest rzeczywiście gładka ale przy większych kłopotach skórnych nie polecam go ,bardzo łatwo się rozprowadza na skórze ,ogólnie jestem zadowolona.no i cena 11,99 zł -można eksperymentowac z kolorkamiUżywam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

z ostatniej chwili-dokupiłam drugi odcień honey,który jest minimalnie ciemniejszy i to jest to -na pewno na dłużej zatrzymam się przy tym podkładzie

genialny:D

mój podkład numer 1. idealnie stapia się ze skórą, dając efekt naturalnej, delikatnie rozświetlonej i gładkiej cery. świetnie wyrównuje koloryt. bardzo lekki, a jednocześnie średnio kryjący - dobrze kryje przebarwienia, wypryskom trzeba "pomóc" korektorem. mimo, ze się go nie przypudrowuje, trzyma się bardzo długo. polecam dla osób, które potrzebują lekkiego podkładu na dzień, aby zakryć drobne niedoskonałości i wyrównać koloryt, bo przy cerze problemowej raczej się nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: tygodnia

Lepszy od najlepszych!

Jak dla mnie super! Bardzo dobrze kryje, przy tym wygląda bardzo naturalnie na skórze. Twarz wygląda zdrowiej i naprawdę jest wygładzona! Podkład nie robi żadnych smug, dobrze sie rozprowadza, jest wydajny. Zapach neutralny. Jeden z najlepszych jakie używałam, a za ta cenę rewelacja! Warto spróbować!

Używam tego produktu od:2mies.