Efektima, Maseczka odżywcza z wyciągiem z cynamonu

Efektima, Maseczka odżywcza z wyciągiem z cynamonu

Wyjątkowa maseczka odżywcza intensywnie regeneruje i rewitalizuje skórę. Szybki efekt jej działania zapewniają umieszczone w masce nowej generacji ceramidy - tzw. cement międzykomórkowy skóry- regulujące gospodarkę wodno-lipidową skóry. Formuła maski zawiera dodatkowo olejek cynamonowy, który delikatnie natłuszcza skóre i działa relaksująco.

Mój numer jeden :)

Kupiłam maseczkę skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu oraz promocją w drogerii :)

Mnie akurat saszetka starcza na jedną aplikację, bo czasami wolę nałożyć grubszą warstwę maseczki.
Trochę obawiałam się, że olejek cynamonowy może podrażnić mi skórę, ale nic takiego nie miało miejsca. Nie było żadnego szczypania, ani innego uczucia dyskomfortu.

W ciągu 20 minut większość maseczki wchłonęła się w skórę, a resztę starłam wacikiem.
Efekt był niesamowity! Skóra stała się gładsza, milsza w dotyku. Pory zwężone, koloryt ujednolicony. Cera wyglądała po prostu lepiej i zdrowiej :)

Od tej pory maseczka zagościła w mojej kosmetyczce na stałe i co jakiś czas kupuję kolejne saszetki :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek i będą następne

Rewelacyjna

Trochę obawiałam się tej maseczki ze względu na dodatek olejku cynamonowego, który słynie z właściwości rozgrzewających, na szczęście obyło się bez przykrych niespodzianek :) Co więcej, maseczka wręcz koi i uspokaja cerę, łagodzi podrażnienia i wyrównuje koloryt. Przede wszystkim jednak wygładza cerę jak żadna z maseczek, które do tej pory stosowałam! Pod tym względem jest fenomenalna. Moja buźka jest świeża i gładziutka jak pupcia niemowlaka :D :D :D Dodatkowo maseczka odżywia i nawilża cerę, która chciwie chłonie zaaplikowany specyfik. Kremu już nie potrzeba. Mimo, że jest dość tłusta nie zapycha porów.
Ma miły zapach, który jednak z niczym mi się nie kojarzy, z pewnością nie pachnie cynamonem, szkoda. Nie ma to jednak wielkiego znaczenia - maseczka i tak zasługuje na 5 *
Zmywam ją gąbeczką celulozową. Saszetka wystarcza na 2-3 aplikacje.

Używam tego produktu od: tygodnia

Warto spróbować

Maseczka doskonale odżywia skórę i pięknie pachnie.
Zapewnienia producenta o tym, że produkt "delikatnie natłuszcza skórę i działa relaksująco" są jak najbardziej prawdziwe.
Dla mojej - normalnej cery okazała się bardzo dobrym kosmetykiem.
Skóra twarzy po wieczornym zastosowaniu maseczki była rano odżywiona i promienna.
Na pewno spróbuje jeszcze innych maseczek tego producenta.

Poza tym zachęca estetyczne opakowanie i bardzo przystępna cena.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

świetna!

(zmieniam ocenę, pomyliłam ją z inną maseczką XD)
Jak dotąd nie ufałam kupnym maseczkom, preferowałam raczej naturalne mazidła z kuchni. Ale tej pozostanę raczej wierna :) TA MASECZKA JEST CUDOWNA! Cena.wydajność nie do pobicia, wspaniały zapach- słodki, ale nie mdły; jak świeże ciasteczka z cynamonem; już dla samego zapachu warto jej używać :). Nie podrażnia skóry (przy nakładaniu może zaszczypać, ale to minimalnie i może tylko dlatego, że nakładam ją zaraz po peelingu). Nie trzeba jej zmywać- producent każe ją zetrzeć chusteczką higieniczną. Zresztą, mało jest po ścierania- większość zostaje wchłonięta przez skórę (czyli nie działa tylko chwilowo). Na skórze pozostaje tłusty film, jak po nałożeniu kremu- radze wiec stosowanie jej na wieczór lub kiedy nie mamy zamiaru nigdzie wychodzić przez resztę dnia. A po zmyciu tego filmu skóra jest super- przyjemna w dotyku i wyraźnie odżywiona, po raz pierwszy zauważyłam zmianę kolorytu skóry przez jakiś kosmetyk!
PODSUMOWUJĄC
+ cena/jakość
+ śliczny zapach
+ nie podrażnia
+ nawilża, odżywia
Cóż trzeba więcej? Minusów nie widzę, zatem pędzę sie obkupić w zapas :)

używam od: pół roku
ilość zużytych opakowań: nie wiem, chyba z 10

Moje KWC wśród maseczek!

Maseczkę kupiłam w osiedlowej drogerii zachęcona niską ceną. Nie byłam nastawiona na bardzo pozytywne efekty.....Jednak po użyciu byłam mile zaskoczona! Maseczka cudownie nawiłzyła moja twarz i fajnie wygładziła. Mam zamiar zaopatrzyć w sporą ilość tego produktu,bo w sieci sklepów albert jest w promocyjnej cenie 1,99 zł. Polecam!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

Napewno tak!!!

Używam jej juz drugi tydzień. Poza zapachem, który jest extra ma zbawienny wpływ na moja cerę. Opakowanie w saszetce - super!!! Zawsze świeży kosmetyk - to jest róznież ważne. Cena przystępna 2,50 za sztukę. Która z was kochane nie poświęci 5 PLNóW dla własnej urody tygodniowo? :)
POLECAM !!!

Ilość zużytych opakowań:

przyjemne z pożytecznym

Uwielbiam wszystko, co cynamonowe, więc nie mogłam przejść obojętnie obok tej maseczki. Kupiłam jedną na próbę, a zaraz po wypróbowani poleciałam po drugą, póki promocja jeszcze trwała :]

Maseczka nie pachnie czystym cynamonem, a jakby taką drożdżówką cynamonową, ale zapach jest bardzo przyjemny i apetyczny :slina:

Konsystencja jej jest kremowa, ale lekka i niezbyt tłusta - skóra nie dusi się pod jej warstwą, choć przy zmywaniu delikatne natłuszczenie czuć.

Po zmyciu maseczki gołym okiem widać, że skóra jest dobrze odżywiona i wygładzona, szkoda tylko, że efekt ten jest krótkotrwały. W stanach przesuszenia cery, kiedy to sięgam po takie maseczki, mogłabym sobie ją fundować co 2-3 dzień.

Ale i tak uważam, że ta jest jedną z lepszych - nie dość, że działa, jak powinna, to jeszcze trzymanie jej na twarzy to czysta przyjemność :D Nie jest ani trochę uporczywa ani w aplikacji ani przy zmywaniu - zresztą dużo jej nie zostaje, bo bardzo dobrze się wchłania.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Bardzo dobra

Bardzo fajna maseczka, ma przyjemna konsystencje, miły zapach (ciasta z kremem), bardzo dobrze nawilża i odżywia skore...Doskonale skrawdziła sie po opalaniu na mojej przesuszonej skórze. Po zastosowaniu skóra jest miekka i miła w dotyku. Do tego super cena. na pewno kupie nie raz:)

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 i bedzie wiecej

świetna

Jedna z najlepszych maseczek jakich uzywalam, a uzywalam ich sporo. Obłedny zapach, ale moim zdaniem nie cynamonowy a owocowy. Poza tym naprawde odzywia skore, jest wydajna- sama przyjemnosc uzywania.

Używam tego produktu od:

śliczny zapach :)

Maseczka ślicznie pachnie (jak ciasto z cynamonem, wyraźnie, ale nie nazbyt nachalnie), dobrze nawilża i wygładza skórę. Wydajna - jedno opakowanie starczyło mi na kilka razy. Choć w nazwie ma "odżywcza", to konsystencja jest dość lekka. Dla mojej mieszanej cery była bardzo dobra.

Używam tego produktu od: kilka tygodni