Eau Thermale Avene, Creme Nutritive Compensatrice (Krem odżywczy z wit. C)

Eau Thermale Avene, Creme Nutritive Compensatrice (Krem odżywczy z wit. C)

Gęsty, bardzo delikatny krem odżywczy przeznaczony dla skóry wrażliwej, suchej lub zmęczonej. Poprawia jej kondycję, dobrze nawilża, przeciwdziała suchości. Posiada dużą zawartość wody termalnej ze źródła w Avene (60%)o właściwościach kojących i łagodzących podrażnienia. Zawiera lipidy. Wzbogacony jest w witaminy C i E o działaniu zwalczającym wolne rodniki.
Do stosowania na dzień i na noc. Szybko się wchłania, ma przyjemny zapach.

nie widze poprawy

Mam sucha, szara, brzydka skore. Liczylam, ze ten krem ja nawilzy i bedzie wygladac zdrowiej. Ogolnie rzecz biorac plusow tego kremu raczej nie widze. Nie nawilza jakos szczegolnie. Nie zauwazylam zadnej poprawy. Jest za to bardzo tlusty i bardzo ciezki. Nie ma mozy o uzywaniu pod makijaz. Wiem, ze to krem odzywczy, wiec nie byla to wielka niespodzianka. Szkoda tylko, ze nie dziala odzywczo na moja skore.

Używam tego produktu od: tyle ile czasu zajmuje zuzycie sloiczka
Ilość zużytych opakowań:jeden sloiczek

Bradzo dobry raz jeszcze

Zacznę od pierwszych wrażeń. Krem ma dobrą konsystencję, bardzo dobrze się nakłada. Idealny pod podkład, nadaje mu poślizg, zarazem nie powodując błyszczenia skóry. Nie ma mowy o zapychaniu ani alergiach.
Początkowo byłam lekko zawiedziona, bo poza tym, że to fajny kremik, to z moją skórą nie zrobił nic nadzwyczajnego. Dopiero po zużyciu całego opakowania zauważyłam, że moja cera jest rozświetlona (podobny efekt daje serum Flavo C), odżywiona i brak przesuszeń mimo zimy i kaloryferów.
Stwierdzam więc, że warto wydać tyle kasy na jeden porządny krem.

Dodam jeszcze, że teraz jest nowa wersja, 50ml i to właśnie tej używam.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Super krem. Bardzo dobrze nawilża, koi skórę, ślicznie pachnie. Wchłania się dobrze, ale używam go tylko na noc, bo w dzień za bardzo się po nim błyszczę.
Opakowanie bardzo ładne, ale uważam, że cena jest za wysoka.

Ilość zużytych opakowań:1,5

świetny na dzień i na noc.

Używałam tego kremu najpierw tylko na noc, potem spróbowałam na dzień i na noc, i okazał się rewelacyjny. Jedyny krem do tej pory, którego mogę używać jednocześnie na dzień i na noc:

- głęboko nawilża, dlatego świetnie nadaje się na noc
- łagodny, nie podrażnia, nie powoduje zaczerwień
- ładnie się wchłania, nie jest za tłusty
- makijaż się dobrze na nim utrzymuje.

Nie mogę znaleźć żadnych minusów. Ładnie pachnie, jest wydajny, wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: kwiecień 2009

Bardzo polubiłam ten krem. Używam go tylko na noc, gdyż na dzień zostawia zbyt świecący się film. Ma przyjemny zapach, niezłą konsytencję. Naprawdę poprawia stan skóry, odżywia i nawilża. Nie podrażnia. Rano twarz jest miękka i gładka.

Tylko niezły

Zimą moja przetłuszczająca się cera mieniła się w Saharę - była mocno odwodniona i przesuszona. Lekkie nawilżacze nie dawały rady, więc ty,m razem skusiłam się na coś bardziej treściwego i odżywczego.
Wybór padł na krem Avene, bo darzę tę markę dużym zaufaniem. Po lekturze recenzji moje oczekiwania wzrosły, ale przyznaję, że trochę się jednak rozczarowałam.
Krem jest dobry, ale wg mnie nie do końca wart swojej dość wysokiej ceny:
- jest gęsty i treściwy, trochę trudno go rozprowadzić, szczególnie, gdy jest się przyzwyczajonym do lekkich kremów - to tylko stwierdzenie, nie zarzut :)
- mimo konkretnej konsystencji nie jest tłusty, ale pozostawia błyszczącą warstwę na mojej skórze
- nie podrażnia, ale też nie łagodzi podrażnień, a tego najbardziej oczekiwałam
-nieźle nawilża i odżywia - bez spektakularnych efektów, ale zadowalająco, po kilku tygodniach zlikwidował suche skórki
-niestety, trochę mnie zapchał - nie było tak źle, ale parę pryszczy jednak przybyło.

Generalnie uważam, że krem jest niezły, zapewnia przyzwoitą pielęgnację, ale spodziewałam się lepszych efektów.

Używam tego produktu od:używałam 2 miesiące

uniwerslany

Bardzo dobry krem:
- doskonale nawilża
- zmiękcza skórę
- redukuje podrażnienia
- szybko się wchłania
- jest bardzo wydajny.
Dzięki swej niezwykłej delikatności krem jest uniwersalny, nadaje się na noc, na dzień (świetny pod makijaż albo na filtry), a także na okolice oczu, jeśli ktoś nie potrzebuje jeszcze kremu przeciwzmarszczkowego.
Mały minus za słoiczek - tubka byłaby bardziej higieniczna.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

ukochany

Krem szybko się wchłania, ale pozostawia na skórze uczucie zabezpieczenia przed chłodem. Nie mam dzięki niemu uczucia "szczypania policzków" w wietrzny a nawet mroźny dzień. Dobrze nawilża, rozjaśnia skórę twarzy. Konsystencja kremu - idealna(nie za gęsty, nie za rzadki).Wydajny - jedno opakowanie starczyło mi na 5 miesięcy. Niestety nie zawiera filtrów - no trudno...nie można mieć wszystkiego. Opakowanie...na 4 z plusem. Polecam!

Nie znalazłam lepszego :)

Się uzależniłam... i moja paszcza także :) Pięknie wyrównany koloryt, zniknęły skórki i plamy, choć mam cerę mieszaną nie jest zbyt ciężki pod podkład... Mój ideał!

Używam tego produktu od:grudnia 2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

*Hmmm...*

Kupilam ten krem skuszona pozytywnymi opiniami. Uzywalam go jako uzupelniemie do Ystheala+, ktory przez nieuwage ostatnio kupilam do mieszanej cery i ciut mnie wysuszyl, bo mam cere sucha. Uzywalam tego odzywczego w co druga, trzecia noc i na dzien pod makijaz. Bardzo dobrze sie spisywal, cera byla przedewszystkim napojona i wygladzona, lagodzil tez troche wysuszone skorki.
Srednio wydajny, pojemnosc chyba tylko 40ml, dosc drogi, ale daje calkiem niezle efekty.
Nie wiem, czy bede go kupowac ale mysle, ze tak. Skonczylam go ponad mc temu prawie rownoczesnie z Ysthealem i po raz pierwszy skusilam sie na Moykine na dzien i na noc i jestem bardzo bardzo zadowolona.
W zasadzie co do komfortu i nawilzenia moge postawic go obok (no moze nawet dostalby + wiecej) LRP Hydraphase Rich od ktorego jestem niemal uzalezniona!Używam tego produktu od: 1mc temu skonczylam, ale sloiczek starczyl mi na 1.5 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 duze + kilka probek mam na czarna godzine;)

nie wart zachodu

Krem ma bardzo przyjemną, śmietankową konsystencję, ukochany zapach avene i... nie robi krzywdy.

Ale dla mnie jest kremem bardzo przeciętnym za duże pieniądza. Słabo nawilża, a raczej bardzo powierzchownie - skóra szybko domaga się "jeszcze", przy czym dokładka kremu daje efekt ciężkości. Kremik, mimo że lekki, zostawia lekki film, co byłoby mu wybaczone, gdyby nie to że pod filmem pustynia. Trochę przesadzam, nie mniej jednak - uczucie ściągnięcia nieadekwatne do ceny i pozycji marki.

Zawiodłam się, może spróbuję powrócić do niego jesienią?

Używam tego produktu od: marzec - czerwiec 2007

cudeńko

właśnie zużyłam pierwsze opakowanie tego kremu, który jest dla mnie poprostu cudowny. mam cere suchą, ale jak dotąd po każdym kremie tworzył mi sie na twarzy tlusty film co wygladało niezbyt atrakcyjnie a ten szybko się wchłania, skóra jest idealnie nawilzona, mieciutka i wyglada bardzo ładnie. Jestem zachwycona tym kremem i napewno znowu go kupię. Nadaje się na dzień pod podkład jak i na noc. polecam!!

Używam tego produktu od:2 miesiące