Ziaja, Sopot Sun, Krem do cery fotowrażliwej SPF 25 (stara wersja)

Ziaja, Sopot Sun, Krem do cery fotowrażliwej SPF 25 (stara wersja)

Bioaktywny krem do cery nadmiernie wrażliwej na działanie promieni słonecznych. Wydłuża 25-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu.
Skutecznie przeciwdziała poparzeniom słonecznym. Likwiduje skutki niedostatecznej ochrony skóry. Intensywnie nawilża, działa kojąco na naskórek. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry. Wskazania: po 20 roku życia, do cery nadwrażliwej na działanie promieni słonecznych. Substancje aktywne: Bacocalmine, Fotostabilne filtry UVA i UVB, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina E.

godny polecenia

W tym roku coś mnie ,, naszło \ na używanie kremów, emulsji itd. z filtrami. no i znalazłam na wizażu dobre recenzje ziaji. Produkt zamówiłam w jakiejś internetowej aptece za nie całe 10 zł. Jedyne co mnie drażni w tym kremie to zapach, po prostu nie odpowiada mi on. Nie zauważyłam zapychania, czasem tylko na mojej skórze za mocno się świeci ale tylko czasem. Będzie on odpowiedni na pewno dla cer normalnych, suchych, mieszanych. Aha i jeszcze jedno dobrze nawilża przesuszoną skórę, nie pozostawia uczucia ściągnięcia czy jakoś tak.

nie wiem czy kupię ten produkt ponownie ponieważ szukam kremów z jeszcze wyższymi filtrami

Używam tego produktu od:5 tygodni
Ilość zużytych opakowań:jeszcze jestem w trakcie 1

Mój ideał :) !

To świetny kremik za grosze :)

+nie zostawia tłustego filmu (mam cerę mieszaną)
+nawet ładny filtr - 25 , ale mogły być wyższe
+faktycznie chroni przed słońcem
+bdb pod makijaż
+cudny zapach lata, żadne tam chemikalia
+estetyczne , poręczne opakowanie
+bardzooooo tani
+nawet wydajny
+polski produkt

Polecam :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

KWC bez 2 zdan :)

Super kremik. W osiedlowej aptece zakupilam za ... 7 zl ow kremik z co dostalam jeszcze mnostwo probek :)
Krem jest naprawde super.

+ spory filtr 25 :) wiem ze skora za to mi sie odwdzieczy za kilka/kilkanascie lat :)
+ szybko sie wchlania
+ jak na wysokie filtry zostawia naprawde maly tlusty film na twarzy
+ taaani
+ stoi
a glowie wiec latwo go wycisnac :)
+ makijaz na nim trzyma sie swietnie ( jezeli po jego nalozeniu odczekamy 20 minut od nalozenia podkladu, odnosze do wątku zolnierskich zasad filtrow, zalozonych na wizazu :) )
+ wydajny
+ ladny zapach
+ fajne ziajowskie opakowanie (nie jakies szklane ze sie stlucze
+ odpowiedni do kazdego typu skory (choc do mieszanej i tlustej pod puder zalecam skrobie ziemniaczana :-P )

-...? nie stanowczo nie ma :)

jezeli macie mozliwosc kupcie go, nie pozalujecieUżywam tego produktu od: miesiaca

IDEAŁ NA TWARZ

wreszcie znalazłam po wielu próbach z wysokopólkowymi kosmetykami z filtrem. polski, za GROSZE, ze świetnym składem, nadajacy sie pod makijaz (podkład, puder), nie tłuści i nie bieli, NIE DRAŻNI OCZU, szybko się wchłania, nie zapycha i dobrze chroni, jest b. wydajny. czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: pół 1

ten jedyny :)

+ zapach
+ nie zapycha
+ nawilża
+ szybko się wchłania
+ bardzo wydajny nawet przy codziennym stosowaniu
+ świetnie sprawdza się pod podkład
+ cena
+ łatwo dostępny prawie w każdej aptece
+ łagodzi podrażnienia
+ polska firma

- brak minusów

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo i będzie więcej :)

świetny, tani

- filtr 25 zatem znośny, a w sumie jak na polskie warunki to całkiem spory, bo w kremach na dzień SPF10 to już i tak dużo.
- nie zapycha
- buzia się po nim nie świeci, mimo że nakladam go na krem na dzień
- ładnie i szybko się wchłania
- przyjemnie pachnie
- fajne opakowanie, nie trzeba kremu wydłubywac palcami ze słoiczka, bo to tubka taka typowa dla ziai/ziaji??
- nie podrażnia ani nie uczula
- tani

Jedyny minus: ciężko go znaleźć

na ogół smaruję się nim na szybko, na chwilę przed wyjściem i zanim wyjdę na zewnatrz juz się pięknie wchłania

nie wiem, jak się sprawuje pod podkładem i/lub pudrem, bo takowych nie używam

ogólnie - polecam

SUPER

Wszystkie kosmetyki do opalania Ziajki uważam, że są superowe, krem nie jest zbytnio tłusty, bardzo fajnie i sprawnie się rozprowadza, ma przyjemny zapach, szybko się wchłania, wygodna aplikacja kremu. Bardzo dobry kosmetyk. POLECAM!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: ojj dużo :)

bardzo dobry

Bardzo fajny jest ten krem. Ma konsystencje typowa dla kosmetyków do opalania (zapach zresztą też), dobrze się rozprowadza, w miarę szybko wchlania.
Naprawdę dobrze nawilża-można go stosować bez obaw o wysuszenie skóry. Nie zapycha.
Świetny krem za naprawde niską cenę.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

Szkoda, że nie jest apteczny

Wspaniały, nawilżający krem z filtrem na co dzień. Nawilża, lekko natłuszcza, koi skórę, pięknie wygląda na nim makijaż.
Ale, pomimo obietnicy o fotostabilnych filtrach, wiadomo przecież, że to nie prawda, a warstwa pudru i podkładu skutecznie sprawiają, że z ochrony zostają nici (podstawą jest parsol).
Szkoda.Używam tego produktu od:roku

cudo za grosze :)

Dawno nie byłam tak zachwycona żadnym kremem.

Po pierwsze: cena - zapłaciłam 5,99 :) - a trzeba pamiętać, że opakowanie zawiera 60 ml produktu.

Po drugie: wysoki filtr.

Po trzecie: naprawdę bardzo dobrze nawilża. Błyskawicznie się wchłania. Nie pozostawia filmu. Nie zatyka porów. Nie wywołuje podrażnień. Można spokojnie zrobic na nim makijaż.

Jedyną wadą tego produktu jest odrobine nieprzyjemny zapach - czuć go jednak tylko przy aplikacji i błyskawicznie się ulatnia, przez tak krótką chwilę jest więc do wytrzymania :)

Stosuję go, jako krem na dzień i idealnie wywiązuje się z tego zadania :)

EDIT - po miesiącu zachwycenie trwa :) z obawy, że po sezonie "słonecznym" mogą być trudności z jego nabyciem zrobiłam spory zapas ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

chwalę go sobie

bardzo przyjemny i leciutki krem. ideał na wiosnę i lato. nie jestem jeszcze przekonana do wysokich filtrów tak więc 25 to dla mnie sporo :D chroni mnie odpowiednio, nie uczula i bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. doskonale się wchłania i super nawilża. polubiłam go.