Lumene, Velvet Matt (podkład)

Lumene, Velvet Matt (podkład)

Matowy podkład kryjący dla cery tłustej i mieszanej, dość długo trzyma się, dobrze rozprowadza po skórze dzięki silikonom, dobra kolorystyka podkładów (typowa dla Polek).

średniak

Gęsty podkład. Mimo, że nakładam go w niewielkich ilościach sprawia wrażenie "maski". Bardzo dobry efekt kryjący. Nizbyt trwały, moja cera prawie od razu zaczyna się świecić, nawet po posypaniu pudrem sypkim.Mam jasną karnację, ale kolor 'perfect beige' jest za jasny! ...

beznadziejny

Ten podkład jest zdecydowanie najgorszy ze wszystkich, których używałam . Fatalna konsystencja, bardzo szybko schnie, tworzy maskę, śmierdzi cynamonem, mojej cery nie matuje, uwidacznia pory i niedoskonałości, nie można zrobić poprawek, bo powstają smugi i plamy. Nigdy więcej go nie kupię.

godny polecenia

najlepszy podkład jaki kiedykolwiek posiadalam!!Plusy:-bardzo dobrze kryje-bardzo dobRZe matowi-niewidoczny-PRZY DOBRYM ROZPROWADZENIU-ODPOWIEDNIE KOLORKI-nie tworzy maski-wydajny, wystarczy wielkosc zielonego groszku na calą twarz Minusy:-trzeba nauczyć się go nakładać ---> szybko-na lato raczej nie polecam, może być dla wielu za cięzki - np. dla mnieIlość zużytych opakowań: ...1 i nie ostatnie

doskonały na zimę

Bardzo lubię ten podkład zwłaszcza zimą.To fakt, że jest gęsty i cięzko się rozprowadza, ale dzięki temu doskonale maskuje niedoskonałości cery.Nie muszę już pózniej używać pudru w kamieniu. Długo się utrzymuje na twarzy a i kolorki niczego sobie. Dla jasnej cery polecam trójeczkę (golden beige).Bardzo ładnie łączy się ze skórą i nadaje naturalny odcień. ...

nieporozumienie

Podkład jest tak gęsty, że bardzo trudno go rozsmarować. Poza tym bardzo szybko zasycha na twarzy, nieprzyjemnie ją ściąga. Żeby go używać, musiałam zrezygnować z uzywania matującego kremu do twarzy na rzecz kremu, który chociaż troszkę natłuszcza twarz, poniewaz tylko na takiej "poślizgowej" warstwie można go jako tako rozprowadzić na twarzy. Poza tym, jak to bywa u osób z mieszaną cerą, mam trochę rozszerzone pory, które ten podkład jedynie podkreśla.

Może być

Dobrze matuję, dobrze kryje, jest ciężki do rozsmarowania, no i nadaje się na zimę ze względu na ciężką konsystencję. Niewiem czy kupię następny. Niby dobry ale czegoś brakuje.

wreszcie jasny odcień!

Podkład wspominam bardzo dobrze, choć używałam go wieki temu. Przede wszystkim byłam zadowolona z kolorów, a konkretnie z najjaśniejszego - wreszcie znalazłam odcień który by mi w miarę odpowiadał. Podkład dobrze matował, nieźle krył, ale potrafił smużyć przy nakładaniu (osadzał się nierównomiernie). Smużenie miało miejsce przy kolejnej tubce kosmetyku, która była zarazem ostatnią, wcześniej ten problem nie wystepował. Jednak więcej go już nie kupiłam, po tylu latach wyprodukowali naprawdę sporo konkurencyjnych podkładów :)

w sumie fajny

Zawsze mam problem przy kupowaniu podkładu i zawsze ten sam: dobranie odcienia. Kiedyś używałam tylko jednego podkładu który jak dla mnie był rewelacyjny - podkład Great Wear z Maybelline, ale niestety wycofali go z produkcji, nie mogłam się z tym pogodzić, mawet wyjeżdżałam "za nim" do różnych miast...na próżno. Zaczęłam więc szukać ponownie "mojego idealnego podkładu", zużyłam kilkadziesiąt próbek, kupiłam kilka drogich podkładów którym jednak czegoś brakowało. W końcu trafiłam na podkład z Lumena. No i musze przyznać: jeden z lepszych, tylko znowy nie celnęłam w kolor. Ma fajną konsystencję, nie za ciężką, nie za lejącą - w sam raz, dobrze się rozprowadza i dość długo utrzymuję się na mojej buźce, myślę że jak "zmęczę" ten, który mam teraz i kupię ciut jaśniejszy odcień - będę bardzo zadowolona.

niestety kolory

Gęsty kryjący podkład. Nie matuje długo. I niestey kolory trudne do wyboru. Mam bardzo jasną skórę i kupiłam najjaśniejszy podkład, w którym nawet ja wyglądam jak śmierć. Ciemniejszy jest już za ciemny. Polecam natomiast puder sypki!

Wspanialy

Jeden z najlepszych podkladow jakie mialam. Jeden z nielicznych ktore maja matowac i rzeczywiscie matuje dluzej niz dwie godziny. U mnie trzymal mat 7 godzin! Jest lekki (w sensie naklada sie lekko, ma mila konsystencje) ale swietnie kryje nie tworzac maski. Nie zatyka porow - nie tworza sie pryszcze, kiedy go uzywam. Dodatkowa zaleta to cena, ktora nie powoduje ze przewracam sie przed kasa:)

strata pieniędzy

Kupiłam kiedyś ten podkład w Galerii Centrum i użyłam tylko raz.<BR>Totalna porażka, koszmar. Bardzo trudno się rozprowadzał, żeby pokryć twarz pewnie trzeba by było zużyć 1/3 tubki, a efekt i tak byłby wielce niezadowalający. Poza tym specyfik wałkował się na twarzy. Zdecydowanie odradzam. Myślę że w podobnej cenie można kupić coś znacznie lepszego, co łatwo się rozprowadzi, nie obciąży twarzy i zmatowi.