Joanna, Effect.net, Nabłyszczacz tryskający

Joanna, Effect.net, Nabłyszczacz tryskający

Służy do nabłyszczania matowych włosów. Efekt: Superpołysk i elastyczność. Fryzura jest elastyczna i nieobciążona .

fajny o tani

zapłaciłam za niego ok. 7 zł:) bardzo ładnie nabłyszcza włosy ale to chyba normalne że z kosmetykami tego typu trzeba uważać bo łatwo przesadzić ale wtedy to jest tylko nasza wina:) jest wydajny bo wystarczy tylko kilka psiknięć. mi zapach jakoś nie podchodzi... nie używam juz bo wolę jedwab który przy okazji wygładza włosy

Używam tego produktu od:dawno

zbyt mocny

Uzywam go rzadko i zaledwie kilka "prysniec" na fryzure. Mam wloski tzw. "jedwabne i lejace sie", a nablyszczacz mi je klei. Ladnie polyskują przez kilka godzin i tyle. Czekam, az sie skonczy, albo wyschnie.
Raczej nie polecam.
Pozdrawiam!

Używam tego produktu od: okazyjnie od roku

przyjemniaczek

przyjemna rzecz - ładnie nabłyszcza włosy, nie skleja i nie obciąża. oczywiście należy go używać w rozsądnych ilościach, bo inaczej włosy przypominają oklapnięte strąki:D to pierwszy produkt tego typu, którego używam, więc dałam 4 * i opcję "nie wiem" przy zakupie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego

dla mnie bomba

Produkt jest super. Po spryskaniu włosów oczywiscie w umiarkowanych ilosciach, wlosy ladnie sie blyszcza są delikatne i jedwabne.jesli przesadzisz i nałozysz zbyt duzo preparatu to wiadomo ze włosy bedą wygladały na przetluszczone mimo ze dopiero je umałas. Ja jestem bardzo zadowolona ,włosy są lekkie i jedwabiscie miękkie.

Używam tego produktu od:roku

Nie polecam

Kupiłam go ze względu na korzystną cenę, poza tym od dawna polowałam na jakiś nabłyszczacz. I tak naprawdę zawiodłam się nim:( Opakowanie mało stabilne (nie można wstrząsnąć buteleczki, bo płyn sie wylewa). Zapach nie należy do moich ulubionych. Po spryskaniu włosy nie lśnią, a sprawiają wrażenie przetłuszczonych. Objętość włosów radykalnie się zmniejsza, czego bardzo nie lubię. Plusem może być jedynie fajne rozpylanie płynu.

Używam tego produktu od:miesiąca

nawet można używać :)

Zwłaszcza, że cenowo wypada baaardzo korzystnie, tylko trzeba pamiętać żeby używać go w małej ilości inaczej jak nic efekt tłustych a nie lśniących włosów. Nadaje ładny połysk, może trochę trudno schnie.

Używam tego produktu od: 1 buteleczka

Pozytywne wrażenia

Kupiłam dla ożywienia - lekko już wypłowiałego - koloru na farbowanych jakiś czas wcześniej włosach. W pełni doceniłam go jednak, gdy pofarbowałam włosy na zdecydowany, wyrazisty kolor (czarny). PLUSY: opakowanie - poręczne, niewielkie, przeźroczyste - kontrola zużycia, produkt dozuje się bez problemu; połączenie jakość-cena; spray delikatnie dyscyplinuje włosy (moje są po nim nie napuszone, nawet po nocy), zmiękcza je, wygładza, uelastycznia, nieznacznie natłuszcza; na farbowanych na czarno włosach widać, że spray wydobywa ich blask (jest to jednak dyskretny efekt); dosyć wydajny; nie obciąża włosów, nie sprawia, że są "nieświeże", czy niemiłe w dotyku. MINUSY: zapach - na szczęście szybko się ulatnia, ale aż się krzywię, gdy spryskuję nabłyszczaczem włosy; spray mógłby mniej dyskretnie nabłyszczać włosy - na pewno nie uzyska się dzięki niemu efektu "lustra". W przypadku włosów tłustych, mam wrażenie, że ten spray może przyspieszać przetłuszczanie się włosów (opieram to przypuszczenie na tym, że moje świeżo farbowane, mega suche i puszące się z natury włosy, są po tym sprayu normalne, lekko natłuszczone). Ostatnio widziałam go za niecałe 8 zł, więc nie narzekam już na jego cenę. PODSUMOWUJĄC: bardzo przyjemny kosmetyk (na pewno coś więcej, niż kosmetyczny "gadżet" ale też - jak dla mnie - mniej niż "niezbędnik" ), po który chętnie sięgnę jeszcze nieraz (chyba, że znajdę coś dużo lepszego). Niebawem zobaczę jak będzie się sprawdzał w połączeniu z prostownicą. Polecam i daję 4* z minusem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni