AA, Seria Intymna, Delicate, Płyn do higieny intymnej do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień

Delikatny płyn do higieny intymnej. Specjalna formuła produktu zawiera kwas mlekowy, delikatne składniki myjące, łagodzące podrażnienia, nawilżające, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Płyn jest rekomendowany jako preparat pielęgnacyjny przy róznego rodzaju podrażnieniach oraz stanach zapalnych zewnętrznych narządów płciowychu kobirt. Stosowany systematycznie zapewnia uczucie świeżości oraz zapobiega nadmiernemu wysuszeniu śluzówek.

testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Z hypoalergiczną kompozycją zapachową.

spełnia oczekiwania

Jest dobry bo nie zabija zapachem z czym juz się spotkałam:D poza tym bardzo delikatny dla skóry i przydatny jeżeli ktoś ma problemy z podrażnieniami. Kolejny plus to wydajność-starcza na długo:)

Używam tego produktu od:kiedyś używałam

Świetny :)

Kolejny płyn AA, który mnie urzekł ;) Co jest dla mnie najważniejsze- płyn pomaga zwalczać wszelkie infekcje i podrażnienia- jest bardzo delikatny i skteczny. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, dobrze odświeża i pielęgnuje. Uwielbiam go :) Dodatkow jest bardzo wydajny. Polecam. :))

Dobroczynny jak balsam

Po niefortunnych doświadczeniach z różanym Dax Cosmetics, kupiłam ten oto płyn. Jestem w trakcie korzystania z jego dobrodziejstw.

Piękny dyskretny zapach - już sam zapach budzi zaufanie,
delikatność perłowobiałej konsystencji,
nieprzesadne pienienie się,
wydajność,
wygodna i akuratna aplikacja.

Wszystko wróciło do normy. Jestem spokojna.

Używam tego produktu od: jakiś czas

ujdzie

Minusami tego płynu jest to,że odświeża zbyt dobrze i czsami podrażnia.
Nie pieni się zbyt mocno,ale mi mo nie przeszkadza.
Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie wystacza na ok 3-4 miesiące codziennego używania.

Nie wiem czy go kupię ponownie, bo mnie do siebie nie przekonał, a mam kilka innych tego typu produktów na oku.

Ilość zużytych opakowań:

taki sobie

Niestety nie mogę powiedzieć,aby ten płyn był idealny dla wrażliwców.W trakcie stosowania dość często zdarzały się podrażnienia.Odnoszę też wrażenie,że ciężko go dokładnie spłukać.Do plusów zaliczam cenę i wydajność.
Dla osób bez większych problemów alergicznych powinien być ok.

Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo dobry

bardzo dobry produkt,nie podarażnia,pielegnuje okolice intymne,pozostawia uczucie chłodu,uzywam tego kosmetyku od ponad miesiąca,i nawet nie zużyłam połowy butelki bardzo wydajny polecam

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierszego

doskonały kosmetyk

Naprawdę bardzo delikatny płyn, konsystencja gęsta więc nie spływa z dłoni, łagodzi podrażnienia, skóra nie jest wysuszona jak przy innych produktach bywało a delikatnie nawilżona. Używam go codziennie i jestem bardzo zadowolona. Na dodatek płyn jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego