Oriflame, Visions*, Peach Me Perfect Skin Glow (Żel rozświetlający)

Oriflame, Visions*, Peach Me Perfect Skin Glow (Żel rozświetlający)

Nadaje cerze naturalny, brzoskwiniowy połysk. Witamina C rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, a prowitamina B5 ją nawilża. Stosuj samodzielnie lub jako rozświetlającą bazę pod zwykły podkład.

nie dla mnie

Niestety musze mu popsuc ocene. Brzoskwioniowy zel rozsweitlajacy okazal sie dla mnie, jak i dla mojej siostry bublem :/
Uczula i zapycha...Wyskakiwalo nam po nim wiele niespodzianek.
Nie podobala mi sie jego konsystencja.. ciezka i kleista...
Kiolor w opakowaniu pomaranczowy..na buzce... znikomy... delikatnie rozswietlal, rozjasniajac przy tym koloryt cery.

Jestem na nie, oddalam go :)

Używam tego produktu od: jakis czas temu, kilkakrotnie
Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego

fajny

bardzo fajny. lekki, wyrownuje koloryk twarzy, ladnie pachnie. uzywam go jako podkladu pod puder brazujacy. ma jeden minus - musze uwazac zeby nic nie dostalo mi sie do oczu bo pozniej szczypia i strasznie lzawia.

Używam tego produktu od: 2m

Dla mnie bliski KWC

Konsystencja kremu a nie żelu:P
Bardzo naturalny kolor mam wrażenie że będzie pasował do każdej twarzy
Super zapach
I co mnie najbardziej zachwyciło nawilżenie!!! Mam skłonności do odwodnionej skóry i to jedyny tego typu kosmetyk który tak dobrze ją nawilża
Moim zdanie ciut za mało rozświetla no i bardzo słabo kryje więc dla osób które mają coś do ukrycia;) polecam na wierzch odrobione podkładu

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

leciutki

Żel nie przypomina mi żelu jezeli chodzi o konsystencje raczej jak normalny puder ale to i tak nie to...jest bardzo lekki jakby z pęcherzykami powietrza co daje przyjemne uczucie przy rozprowadzaniu go na twarzy

jezeli chodzi o zapach bardzoo miły brzoskwinia -świeżutka utrzymuje sie dość długo czuć go na twarzy

moim zdaniem idealny na lato lekki i pachnący

ja stosuje go mieszając z podkladem lub samodzielnie

mało kryje ale daje poczucie swiezej skory ladnie wygląda co do tego rozswietlenia to minimalnie to widac ale jednak;) duzy plus za zapach

Używam tego produktu od:1 miesiaca

ciekawy!

Właściwie to bardzo mi odpowiada, nie mam na szczęście czego kryć, choć czasem zdarza się jakiś wyprysk, ale nie lubię ciężkich podkładów. Obawiałam się, że mnie uczuli, właściwie każdy kosmetyk który zawiera jakieś ekstrakty z brzoskwini powoduje u mnie reakcje alergiczne, ten na szczęście nie. Kolorek ładnie stapia się ze skórą, nie powstają żadne smugi, nakładam go na krem, bez którego moja sucha skóra nie może się obejść, po za tym ładnie pachnie, nie zatyka porów i bardzo delikatnie rozświetla. Odpowiada mi on o wiele bardziej niż krem koloryzujący z avonu, po za tym cena tez bez zastrzeżeń. Myślę, że zostanę przy nim na dłużej, bo spełnił moje oczekiwania dotyczące lekkiego ujednolicenia kolorytu skóry.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Lekki podkład

Wedlug mnie nie jest to żel lecz krem, ma śliczny i przyjemny zapach brzoskwini. Bardzo dobry do cery bez problemów, jako lekki podklad np. na lato. Mimo ze w opakowaniu ma brzydki pomarańczowy kolor, to na twarzy(mimo, że mam bardzo jasną cerę) nie pozostawia żadnych śladów i idealnie stapia się ze skórą. NIe kryje, lecz buzia po nim jest ladnie rozświetlona i ma naturalny "promienny" wyglad.Używam tego produktu od:2 tyg.

można - nie znaczy trzeba

Naeżę do tych osób które podkłady traktuja jako zło konieczne - czyli cos tam mam, ale uzywam baaaardzo rzadko. Nie lubie tapety. Nie musze nic specjalnie maskowac. Mam naturalnie brzoskwiniowy koloryt. Owszem, cera jest gładsza, a kolor wyrównany, ale i tak nie chce mi sie po podkład siegac ;)
Ten kosmetyk kupiłam z czystej ciekawosci - i uzywam go od czasu do czasu, od niechcenia. Nie jest to - wbrew nazwie - żel, ale lekki kremik koloryzujący. Kolor - brzoskwiniowy, takiz zapach. Na twarzy na szczęscie nie jest tak intensywny, nie tworzy maski, z moja karnacja sie własciwie zlewa. Jest moze...swieższa, jesli tak moge okreslic, bardziej stonowana. Nie kryje własciwie niczego, rozprowadza się atwo, nie tworzy smug. Rozwietlenie...? Baaaardzo dyskretne, dopiero dojrzałam cos przy sztucznym swietle, zatem o brokat obawiac sie nie nalezy.
Pytanie komu ma słuzyc ten kosmetyk? Pod podkład - bez sensu, jedynie - zamiast, dla osób szukających mozliwie naturalnego efektu.

Używam tego produktu od:paru tygodni