Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Moisturising Day Cream SPF 15 (Krem nawilżająco - rozświetlający na dzień)

Krem na dzień z unikalną formułą, bogatą w składniki znakomicie wzmacniające zdrowie i promienność skóry. Kompleks aqua-calcium zapewnia nawilżenie w trzech warstwach skóry: zatrzymuje wilgoć, stymuluje tworzenie się specjalnych "gąbek" wiążących wodę i udrażnia przewodzące ją kanaliki w naskórku.
Aframon rajski - ekstrakt z tej rzadkiej, cennej rośliny, po raz pierwszy użyty w kosmetyce, przyspiesza odnowę komórkową a kompleks Botani Y znacząco przyspiesza mikrocyrkulację.
Już po jedynym dniu promienność i energia skóry wzrastają o 83%.

Cena: 27,90zł / 50ml

Miłe zaskoczenie

Krem doskonale nawilża skórę pozostawiając ją promienną i ożywioną. Nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy, zapach jest bardzo specyficzny...mi kojarzy się bardzo przyjemnie. Krem zamknięty jest w gustownym ,szklanym słoiczku który lepiej prezentuje się niż plastikowy pojemnik.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Mój ulubiony

Używałam wielu różnych kremów nawilżających, ale ten jest moim ulubionym:-)
- bardzo dobrze nawilża i pozostawia to przyjmne uczucie na długo, nie tworząc na twarzy filmu
- ma miłą, aksamitną konsystencję (nie lubię wodnistych i żelowatych)
- bardzo dobrze się wchłania
- świetny pod makijaż
- nie zapycha, odkąd go używam nie mam na twarzy żadnych niemiłych niespodzianek
- ładnie, delikatnie pachnie

Mój strzał w dziesiątkę!!!
A **** dlatego, że być może istnieją jeszcze lepsze kremy.
Ale jak na razie nie zamierzam eksperymentować:-)

Jest OK!

Jako jedyny z dotychczasowych kremów Avon spełnił moje oczekiwania. Skóra była nawilżona, gładka, wyglądała zdrowo. Efektów rozświetlających nie zauważyłam i specjalnie mi na nich nie zależało. Grunt, że to przyzwoity krem na dzień. Dość szybko się wchłania, dobrze rozsmarowuje, doskonale nadaje się pod makijaż

Używam tego produktu od: ponad pół roku temu używałam przez około 3 tygodnie

POLECAM

Jak narazie najlepszy krem na dzień jaki miałam. Delikatna konsystencja i zapach, szybko się wchłania, dobrze nawilża. Dobry także pod podkład. Nie zapycha, a nawet poprawił stan mojej cery po używaniu innych kremów i pozostawieniu po nich wielu niespodzianek. Skóra pozostaje gładka i świeża. Jeśli nie znajdę jeszcze lepszego, to na pewno kupię go ponownie:) Polecam!

Świetny.

Jest delikatny i super sie wchłania. Ładnie pachnie. Nie trzeba długo czekać na efekty, gdyż już po 2 dniach widoczne były zmiany: nie dość, że skóra gładsza i dobrze nawilżona to dodatkowo jej koloryt zdrowszy.

Od momentu kiedy go używałam próbowałam wielu kremów nawilżających lecz obiektywnie stwierdzić muszę, że ten był zdecydowanie najlepszy.Używałam ten produkt przez 3 miesiące.

dobry

uzywałam tego kremu ja i moja mam, obie jestesmy zadowlone
krem jest swietny , szczegolnie latem, gdy chcemy sie cieszyc promienną cera, ale na kazda inna pore roku jest równie dobry
nawilża skóre i pieknie ją rozświetla, nie nachalnie, tylko zwyczajnie sprawia, że skóra ładnie wyglada
mi odpowiada

Używam tego produktu od:pół roku temu

zwyczajny

Niestety nie tylko po 1 dniu, ale i po 3 tygodniach promienność mojej skóry nie wzrosła...Niestety nie zauważyłam efektu rozświetlenia.
Krem ładnie pachnie, ma rzadką konsystencję dzięki czemu łatwo go rozprowadzić. Dość dobrze nawilża. Chyba efekt rozświetlenia polega na tym, że pozostawia tłustą warstwę :/ która niestety u mnie nie chce się wchłonąć zbyt szybko. Nie nadaje się jako baza pod podkład ponieważ sprawia, że podkład ciemnieje!!!
Poza tym filtr SPF 15 w kremie na dzień to jakaś pomyłka.
Niestety krem ma więcej wad niż zalet.
Taki sobie byle jaki kremik. Dałabym mu 2,5 gwiazdki.

Bdb.

Nie maialam zadnego kremu na dzien i pozyczylam od mamy i sie w nim poprostu zakochalam....po czym sobie kupilam...
Krem przede wszystkim naprawde nawilza skore i przepieknie ja rozswietla....
Poza tym szybko sie wchlania i nie ma uczucia sciagniecia skory w dzien...
Cena jest bardzo dobra jak na jego dzialanie..
Kupie jeszcze nie raz....

Polecam;)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

przyzwoity, lecz bez rewelacji

Krem ma lekka konsystencje i lekki,nienatarczywy zapach.Dobrze nawilza, ale nie polecam go na bardzo sucha skore.Od razu po nalozeniu kremu mialam wrazenie "lepkosci" skory Po kilku minutach jednak krem wchlania sie i pozostaje baaardzo nieznaczy efekt rozswietlenia, skora jest gladka i lekko napieta.Plusem kremu jest filtr.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

nie narzekam

Krem szybko się wchłania. Dość rzadka konsystencja powoduje, że dobrze się rozprowadza i jest wydajny. NIe podrażnia. Nie zauważyłam jednak żadnych spektakularnych efektów- miałam nadzieję na silniejsze nawilżanie. Nie wiem, na czym miałoby polegać działanie rozświetlające kosmetyku?- mam wrażenie, że skóra przy regularnym stosowaniu nabiera lekko ciemniejszego odcienia, coś jakby leciutka opalenizna- czy o to chodziło producentowi?

Używam tego produktu od:1 miesiąc