Yves Rocher, Pure Calmille, 2 en 1 Demaquillant + Tonique (Mleczko + tonik 2 w 1 (nowa wersja))

Produkt 2w1 wzbogacony o wyciąg z rumianku łączy w sobie delikatność mleczka i świeżość toniku. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i ślady makijażu. Idealny zarówno do oczyszczania twarzy, jak również okolic oczu. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Do codziennego stosowania przy użyciu wacika. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

demakijaż? teraz tak...

zawsze wieczorem mam ten sam problem...bo nie lubię demakijażu...ale te mleczko+tonik 2w1 mi bardzo odpowiada jest trochę rzadsze od samego mleczka z tej serii...ale łatwo się go aplikuje na wacik...ma się uczucie, że jest bardzo delikatne...polecam szczególnie dziewczynom z wrażliwą skórą bo ja mam z nią duży problem a ten specyfik mnie nie podrażnia...dobrze sobie radzi z makijażem wodoodpornym...i ładnie pachnie!!! osobiście wole stosować osobno mleczko i tonik ale ten produkt był gratis wiec dziele sie z wami opinią :)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:

jestem b.zadowolona z tego specyfiku :D ma dosc rzadka konsystence, wydajny, skóra odswiezona, gładka, mieciutka w dotyku! bardzo lubie ten toniko-mleczko :) z pewnoscia zakupie ponownie a dlatego ze moja buzka jest promienna i az chce mi sie patrzec w lustro po uzyciu tego produktu :) nie podraznił , nie uczulił , (bynajmniej mojej cery)
polecam!!!

Używam tego produktu od:jakis czas

Naprawde godny polecenia!

Używam tego produktu od lat, to już trzecie wcielenie tego kosmetyku i musze przyznać, że jest ono równie rewelacyjne jak dwa poprzednie. Dobrze zmywa makijaż nie pozostawiając przy tym typowego dla mleczka tłustgo filmu. Według mnie śmiało może być używany przez posiadaczki każdego rodzaju cery, także tej z problemami. Skóra po nim jest gładka i świeża, a dodatek rumianku łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jest to produkt do którego zawsze powracam. Używam tego produktu od: od lat.
Ilość zużytych opakowań: już dawno straciłam rachube.

Delikatny :)

Byłam sceptycznie nastawiona do tego, iż taki kosmetyk 2w1 może się sprawdzać. Obawiałam się, że będzie zostawał tłustą powłoczkę i i tak będzie trzeba używać toniku.
A tu niespodzianka :)
Jest bardzo lekki, delikatny, ma przyjemny zapach, idealny do zmywania lekkiego makijażu lub codziennych zanieczyszczeń, które się zbierają na buzi.
Przy mocniejszym makijażu, trzeba się troszkę nawachlować, by go zmyć ;)

Faktycznie łaczy w sobie oczyszczanie mleczka i świeżość toniku.
Bez obaw można zmywać też nim oczy (przetestowane na oczach wrażliwych, w soczekach ;)).
Pozostawia cerę gładką i odświeżoną.

Polecam :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

bardzo fajny produkt !!!

Bardzo lubię ten kosmetyk! Ma przyjemny, delikatny zapach i fajną kremowo-żelową konsystencję! Dobrze zmywa makijaż i pozostawia twarz czystą i gładką w dotyku. Przy mojej tłustej cerze spisuje się na piąteczkę!

miłe zaskoczenie

Przyznam się, że zamówiłam ten produkt bez większego przekonania, skuszona praktycznie tylko ładnym opakowaniem :D i niską ceną. I już po pierwszym użyciu byłam mile zaskoczona nie tylko przyjemnością stosowania, ale i jakością tego preparatu.
To, co mi się w nim najbardziej podoba to przyjemna, żelowa, nietłusta konsystencja i delikatny, odświeżający zapach. Faktycznie w jednej butelce mamy i mleczko i tonik, bo to cudo i makijaż zmywa bez trudu i pozostawia po sobie świeżą, gładką cerę. Co prawda ja i tak zawsze domywam twarz żelem, ale po użyciu tego preparatu nie odczuwam ani tłustości ani klejenia ani nic.
Śmiem twierdzić, że ten preparat można śmiało porównać z dostępnym kiedyś w ofercie YR mleczku z tonikiem 2w1 z serii Bio-Calmille. Może nie jest aż tak żelowy jak tamten, może pachnie inaczej, ale w działaniu jest bardzo podobny, a nawet przewyższa poprzednika tym, że bez problemu można nim i oczy zmywać. Co prawda z co bardziej trwałymi tuszami sobie nie radzi, ale przynajmniej nie szczypie w oczy jak tamten. Jest naprawdę delikatny, co mnie tym bardziej mile zaskoczyło, bo ostatnio wszystko mnie szczypie i podrażnia. A ten wynalazek nie :) Dlatego też przy najbliższej okazji zamierzam zrobić mały zapas tego mleczka z tonikiem.

Średniak:/

Jak już wspominałam w moich poprzednich recenzjach kosmetyki YR zamawiam głównie dlatego, że dostaje w zamian rozmiate gratisy;) Dla mnie kosmetyki te są bardzo średnie- nic nadzwyczajnego po nich się nie spodziewam.
Podobnie z tym mleczkiem- szata graficzna i zapach rewelacyjne, ale działanie już bardzo średnie:(
Nie oczyszcza dokładnie cery z makijażu- jest mało wydajne.
Cera później jakaś taka... dziwna, nie gładka tylko taka lepka, śliska:> Później i tak myję jeszcze żelem, ale przeszkadza mi ta "powłoczka".
Cena po promocji do przeżycia, ale więcej już nie kupię.
Typowy kosmetyczny średniak- ani dobry ani zły:]Używam tego produktu od:miesiąca