Matrix, Biolage Hydratherapie, Conditioning Balm (Balsam nawilżający)

Matrix, Biolage Hydratherapie, Conditioning Balm (Balsam nawilżający)

Balsam nawilżający Biolage dogłębnie nawilża oraz odżywia włosy suche i uwrażliwione. Roślinny wyciąg z rozmarynu, alg i gorzknika kanadyjskiego połączony ze składnikami głęboko odżywiającymi, pozostawia włosy miękkie, lśniące, jedwabiście gładkie i łatwiejsze do ułożenia.

Ukochany. Idealny dla LOKÓW.

Pierwsza w zyciu odzywka, ktora spelnila moje wszystkie oczekiwania.

- nie trzeba trzymac jej na glowie dlugo, wystarcza przepisowe 3min i wlosy sa swietnie, gleboko nawilzone
- nie obciaza wlosow
- gleboko je nawilza, po splukaniu sa miekkie i wogole sie nie placza
- pieknie pachnie
- jest b. wydajna

wlosy w efekcie nawilzone i blyszczace. polecam jako wlascicielka nie dosc, ze z natury suchych, kreconych wlosow to jeszcze zniszczonych dekoloryzacja i farbowaniem.

Używam tego produktu od:stycznia

a ja bardzo lubie :)

Bardzo fajna odżywka, nawilża i daje widoczne efekty juz po pierwszym użyciu. nawet moja delikatna skóra głowy nie zareagowała podrazenienim, ani swędzeniem ani niczym nieprzyjemnym. Kupie ją jeszcze napewno, narazie testuje wax.
Nie oceniłam jako KWC bo jednak poki co wax działa bardzo podobnie a cena nizsza :) Jesli ktos ma okazje wyprobowac polecam.

Używam tego produktu od: pol roku

nic specjalnego

Bardzo przeciętna odżywka. Nie robi z włosami nic szczególnego - przeciętnie nawilża, średnio wygładza, włosy wcale nie wyglądają po niej jakoś super. Zapach też taki sobie. Muszę jej jednak przyznać że jest megawydajna. Tylko że ta jedna zaleta nie rekompensuje całej reszty wad;) Na moich włosach radzi sobie po prostu przeciętnie a więc więcej jej nie kupię i będę szukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:hmmm... roku
Ilość zużytych opakowań:jedno - a uzywam co drugi dzien

super nawilzenie i wygladzenie

Rok temu za namowa mojej menadzrki, ktora jest doswidczona fryzjerka kupilm ta odzywke w salonie, w ktorym pracuje. Okazala sie rewelacja! Wlosy sa nawilzone, miekkie, gladkie i blyszczace. Zapach fantastyczny.
POLECAM GO TAK SAMO JAK I WSZYSTKIE PRODUKTY FIRMY MATRIX ! ! ! :)

REWELACJA

Poprawił kondycję oraz wygląd moich włosów.

Różnice było widac juz po pierwszym zastosowaniu , po dłuzszym czasi ewłosy stały się piękniejsze. Wygladają zdroso i fajnei się układają.

Odzywkę uzywam wraz z szamponem i tonikiem z tej samej seri.

Produkt, który wreszcie zadbał o moje włosy.

P O L E C A M

KWC!!!!!

moje włoski były w stanie tragicznym: rozjaśniane, prostowane itd itp.

w koncu zdecydowałam się na kupno matrixa i nie żałuję!!!

CUDO!!! moje włoski stały się widocznie nawilżone, już nie ją takie sianowate!!!
polecam w 100%!!!!!

Używam tego produktu od: nie pamietam

C*U*D*O!!!

Najpierw krótki opis moich włosów:
dłuuugo maltretowane prostownicą, przesuszone, puszące sie (z natury), połamane, nie do ułożenia

O ile absolut repair podleczył moje kudełki, to niestety twarda woda, suszarka, od czasu do czasu prostownica sprawiły, że moje włosy były tragiczne! Nawet związać się ich nie dało (mam delikatnie postopniowane)....

Ten balsam nawilża boooosko, włosy są po nim super gładkie, odżywione i super szybko się je układa:D Balsam jest gęsty, nie spływa przy nakładaniu i wmasowywaniu we włosy, jest wydajny i jak nałoże tak zwaną "sklepową odżywkę", to od razu czuć i widać różnicę:)

POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku tygodni