Olay, Regenerist, Daily Regenerating Serum

Olay, Regenerist, Daily Regenerating Serum

Serum jest najbardziej skoncentrowanym preparatem spośród produktów Olay Regenerist, gwarantujący widoczną poprawę stanu skóry. Serum OLAY Regenerist zawiera najwyższą dawkę kompleksu aminopeptydowego i karnozyny, ale pomimo bogatej formuły, ma lekką konsystencję. Serum może być stosowane jako baza pod krem na dzień i na noc lub jako samodzielna kuracja.

Wrażenie sztuczności

Serum po nałożeniu lepi się a potem wchłania, matując trochę skórę. Niestety miałam cały czas wrażenie, że pozostaje na powierzchni jakaś sztuczna, śliska warstwa, nie błyszcząca, ale jakby tłusta, która co prawda wygładza i nadaje miękkość skórze, lecz mnie denerwuje (kremy lepiej się wchłaniają) i dlatego stosowałam serum tylko na noc.
To odczucie tylko powierzchownego działania rozczarowało mnie, mimo dość dobrego wyglądu skóry.

Używam tego produktu od:ok. 2 miesiące

super

Maleńka buteleczka ale bardzo wydajna.bużka po nałożeniu jest niesamowicie gładka i taka mięciutka...bardzo fajna baza pod krem chociaż ja od razu na serum wklepuję krem.jestem zadowolona.takiej miękkiej buźki jeszcze nie miałam

Używam tego produktu od:1 miesiąca