Cacharel, Amor Amor Sunshine EDT

Cacharel, Amor Amor Sunshine EDT

Sunshine' to kolejne wcielenie popularnego zapachu 'Amor Amor' od Cacharel. Tym razem - wiosną 2007 - powraca w zielonej butelce podkreślającej radosny charakter tego owocowo-kwiatowego zapachu.
Amor Amor Sunshine idelanie pasuje do kolorów lata: opalonej buzi, lekkich tkanin i polnych kwiatów.

Nuty zapachowe: morela, grejpfrut, mandarynka, bergamotka, piwonia, orchidea, plumeria, piżmo, sandałowiec, wanilia.

kwiatowe, owocowe, zielone / cytrusowe
Rekomendacja
wiosna / lato
wody toaletowe

a mialo byc pieknie

pierwsze wrazenie: cudowny, hawajski - wakacje.
ale ponosilam go na sobie dluzej i juz nie bylo tak rozowo. zaczal mnie meczyc, stal sie nijaki, wrecz momentami brzydki. niby to limitowanka ukochanego amora ale z czerwonej wersji nie ma ani nuty. a szkoda, bo wtedy zapach moglby byc naprawde ladny. a tak, powstalo jakies dziwadlo, ktore tylko flakonik ma ladny - wesoly, letni.
szkoda. mialam 50ml, oddalam przyjaciolce a ona swojej siostrze. co sie z nim dalej dzieje to nie wiem.Używam tego produktu od: kilka psikow
Ilość zużytych opakowań: ani jedno

rozczarowanie

Długo czekałam az uda mi sie go powąchać-bardzo podobało mi sie opakowanie. Zapach jest ładny ale nijaki-taki jak wiele inncyh, zupełnie nie zapada w pamiec. A szkoda. Niezbyt sie rozwija, jest srednio trwały.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy