Yves Rocher, Bronze Nature, Hydratant Effet Bonne Mine 2 en 1(Nawilżająco - brązujący krem do twarzy 2 w 1)

Nawilżenie i naturalna opalenizna jednoczesnie.
Idealny krem na dzień, jeżeli potrzebujesz trochę opalenizny, żeby poczuć się lepiej. Łagodny krem nawilża skórę i sukcesywnie nadaje skórze delikatną, naturalną opaleniznę.

Bardzo fajny

Kupiłam krem w niedzielę, ale sądzę, że mogę go już ocenić. Uzyłam go 4 razy i na dzień i na noc.
Zalety:
- nawilża porządnie
- pachnie jak inne preparaty brązujące (samoopalające) z YR, czyli przyjemnie-owocowo
- brązuje delikatnie, równomiernie, bez smug
- kolor złociście jasnobrązowy, nie pomarańczowy

Wady:
- cena (o ile jest w promocji to nie jest tak żle)
- nieduża tubka

Mnie bardzo przypadł do gustu. Fajny krem, dużo lepszy niż Holiday Skin Johnsona.

Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:4 aplikacje

bardzo fajny

Bardzo ładnie pachnie i to jego duży plus. Faktycznie nawilża i po zastosowaniu skóra nie jest ściągnięta. Kolor opalenizny jest w miarę naturlny, daleko mu do pomarańczy cale szczęście ;) schodzi równiutko. Dla mnie to bardziej samoopalacz niż krem brązyjący, bo już po pierwszej aplikacji pyszczek nabiera brąziku... :) Kupiłam w promocji,nie wiem czy w cenie regularnej wydałabym na niego tyle pieniażków, ale polecam go bo to dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań:wtrakcie 1-go