Ziaja, BioBalans, Żel oczyszczający z kompleksem AHA (nowa wersja)

Ziaja, BioBalans, Żel oczyszczający z kompleksem AHA (nowa wersja)

Żel do mycia twarzy przeznaczony dla osób po 20 roku życia. Żel nie zawiera mydła.

Oczyszczanie (AHA - alfa-hydroksykwasy - kwas jabłkowy i cytrynowy oraz substancje myjące pochodzenia roślinnego)
- Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory.
- Redukuje nadmiar sebum.
- Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka.
Nawilżanie (prowitamina B5, Glucam)
- Aktywnie wiąże wodę w skórze i utrzymuje optymalny stopień nawilżenia.
- Doskonale tonizuje i odświeża naskórek.
- Łagodzi podrażnienia i przywraca skórze naturalne pH.
Sebum Control (Normaseb - z witaminami B6 i H oraz aminokwasami)
- Normalizuje pracę gruczołów łojowych.
- Zmniejsza skłonność do przetłuszczania się skóry.
- Zwęża rozszerzone pory.

Chyba go lubię ;)

Żelu Ziai używam od ponad miesiąca (już prawie 1,5). Od tego czasu moja buzia nie ma już takich skłonności do przetłuszczania się w strefie T, jak do momentu, zanim zaczęłam go używać.
Żel dokładnie zmywa wszelkie zanieczyszczenia z twarzy. Po przetarciu twarzy tonikiem (z tej samej serii), wacik jest czyściutki . Produkt zmywa cały makijaż z twarzy (z tuszem włącznie).
Nie podrażnia twarzy ani oczu, dobrze się pieni, jest wydajny i zamknięty w poręcznej buteleczce.
Kosmetyk pachnie podobnie do maseczki ściągającej pory Lirene ale wyczuwam w nim dodatkowo jakąś męską nutkę,która jednak w niczym mi nie przeszkadza
Po umyciu twarz jest rozjaśniona, czysta, świeża i lekko ściągnięta.
Gdybym mogła, dałabym mu nawet 3,5 *.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (bardzo wydajny)

Świetny

Podpisuję się pod recenzją poniżej.
Nie wysusza, ma śliczny zapach, bardzo dobrze oczyszcza. Delikatnie się pieni, bardzo delikatnie. Jest super wydajny. Dobre oczyszczanie i fakt, że nie robi ze skóry wióra, to główne zalety żelu.

żelowy KWC

Znalazłam swój żelowy KWC :) żelik Ziaji spełnia wszystkie moje oczekiwania. Dobrze się pieni (przez SLS niestety) zmywa z twarzy wszystko , nie zostaje nawet najmniejszy ślad tuszu do rzęs! pachnie przepięknie, jest wydajny.
Ściąga skórę, ale mi to nie przeszkadza- i tak używam kremu, a po taki ściąganiu mam uczucie czystej buzi. Lekko złuszcza, rozjaśnia i zamyka pory, ale nie zdziera strupków jak Garnier czysta skóra, którego używałam wcześniej. Polecam serdecznie, ale chyba nie wrażliwcom :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 przy codzienym stosowaniu