Isana, Pflege, Lippenpflegestift Sun LSF 20 (Pomadka ochronna z filtrem SPF20) (stara wersja)

Pojemność 4,8 g

Pomadka z filtrem przeciwsłonecznym UVA/UVB 20,nie zawierająca środków perfumowanych i konserwujących. Bezzapachowa, bez konserwantów.

tragedia do kwadratu

Zachęcona promocją w Rossmanie i filtrem na lato, zakupiłam i przeżyłam największe w życiu kosmetyczne rozczarowanie. Sztyft jest tragicznie suchy, nie daje nawet w najmniejszym stopniu uczucia nawilżenia, a fatalne ściągnięcie. Do tego barwienie na biało i nie jest prawdą, że skoro ma filtr, musi tak barwić, bo miałam już pomadki z wyższym filtrem, bez cienia podobnego efektu. To coś zniechęciło mnie na cały rok do marki Isana i dopiero ostatnio skusiłam się na krem do rąk, który okazał się całkiem niezły, więc zakładam, że ta pomadka to nieudany epizod firmy.

Używam tego produktu od: kupiona rok temu
Ilość zużytych opakowań: użyta kilka razy

dobra

Ha kolejna pomadka z negatywnymi komentarzami innych Wizażanek, no i jak z tymi negatywnymi ocenami sie nie zgadzam . Pomadka daje takie trupi look, bo ma filtr więc musi bielić, mi sie ten efekt podoba :)
Usta mi sie wysychają, nie pękają i są chronione przed słońcem. Pomadka sie dość długo trzyma i nie czuć ją w jakiś nachalny sposób. Cena nie za wysoka. zapach tez mi sie podoba.
ogólnie jestem na tak. Daje 5 , a co :D

Używam tego produktu od: prawie 4 tygodnie

fajna

Bardzo zdziwiłam się kiedy zobaczyłam te wszystkie recenzje. Pomadka twarda i czasem gdy nałoży się za dużo robią się na wargach białe kreski. Poza tym świetnie nawilża a w zasadzie natłuszcza, chroni, miałam ją w 40stopniowych upałach na wakacjach i spisała się rewelacyjnie. Pozostawia rzeczywiście biały nalot, przez co usta są jakby blado różowe, ale na ten temat słyszałam same pozytywne opinie. Wielkim plusem jest także cena i ładny zapach. Ogólnie polecam:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:może jedno?

ble!

za taka cene to dobry balsam. faktycznie, bieli, ale gdy nalozy sie go za duzo. atutem jest niewatpliwie niska cena, wygodne opakowanie i spora ilosc pomadki. nie lamie sie, minusem jest to, ze jest troszke zbyt twarda.
pewnie wroce do niej latwm.

edytuje recenzje-zabieram gwiazdki. pomadka strasznie sie popsula :/

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Dziwna

W sumie dobrze, że nie zniechęciłam się do pomadek Isana po tym niedobrym produkcie. Kupiłam ją jako pierwszą i jestem niezbyt zadowolona, na szczęście wiśniowa i klasyczna są już OK.
Ochronna pomadka Isany jest po prostu toporna. Ma dziwny zapach (ale jeszcze ujdzie w tłoku, bo to od środka przeciwsłonecznego), tragicznie ciężko rozprowadza się na ustach, do tego bieli wargi. Może na słonecznej plaży doskonale się odnajduje, ale pewnie na podkładzie z czegoś tłuściejszego. Nie kupię jej ponownie, jest w czym wybierać.Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygodnie z przerwami
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

Badziewie

Kupiłam ją zeszłego lata i bardzo tego żałowałam. Może i kosztuje niewielkie pieniądze, ale i tak szkoda, jak wyda się je na taki bubel. Pomadka jest twarda, przez co trudno ją rozprowadzić na ustach. Zostawia biały nalot, bardzo nieefektowny, jak już ktoś zauważył podkreślający białe skórki na ustach. Największa wada: wysusza usta zamiast je pielęgnować, wargi stają się spierzchnięte i szybko trzeba je ratować czymś innym. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: męczyłam kilka miesięcy tylko przed snem

nigdy więcej

Paskudztwo, paskudztwo!!!!! Słów brak, żeby opisać moje doświadczenia z tym sztyftem ochronnym!!
1. wysusza, jak najlepszy mróz i wiatr!!, smarowałam, by wiatr nie wysuszał, to się udało, wiaterek tego nie zrobił (bo i go nie było) dokonał tego ów sztyft "ochronny"
2. kolor, jaki pozostawiał na ustach - trupio białą poświatę, niby perłowy, niby nie. Generalnie, nie wyglądało toto naturalnie.
3. chemiczny zapach, którego nie lubię, ale jakby nie powyższe punkty, jakoś bym zniosła.
4. fatalna aplikacja

Używam tego produktu od: kilka dni i wylądowało w koszu
Ilość zużytych opakowań:1 zaczęte i nigdy więcej

Dobra

Pomadka dobra ale nie zniewalająca ;) no ale .... to tylko sztyft ochronny!
Kupiłam z braku funduszy(a akurat byłam w takiej potrzebie) i aby przekonać się czy tanie też może być dobre ?
Wiadomo lato przyszło i zaczynamy jeździć nad jeziorka opalać się.
Pomadka ma solidne opakowanie-na pewno nakładka nie odpadnie w torbie i nie zgubi się.
Konsystencja pomadki jest dość zbita, zwarta.Przypomina mi Pomadkę BEBE klasyczną.
Nie rozpuszcza się ona pod wpływem ciepła nosząc ją w kieszeni ani w torbie. Dość dobrze się rozprowadza na ustach.
Zostawia na ustach bledziutko białą warstewkę. Ale w wg. mnie to normalne przy takim wysokim filtrze i funkcji jaką ma spełniać ta pomadka.W końcu smarujemy nią dla ochrony przed słońcem a nie dla "efektu".
Oprócz filtra ma dodatkową zaletę ..usta są wypielęgnowane. Mam wrażenie że są lepiej nawilżone i bardziej miękkie :) Choć chwilami czuję tą "pielęgnacyjną" warstewkę na ustach.Trochę obciąża ale minimalnie ;)

Nie wiem czy kupię.Może w przyszłym roku znowu jeżeli słońce dopisze- Bo jak na razie to mam tę a jest jej dużo i wydaje się być wydajna (4,8g za 3,49zl )

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:1(w trakcie)