Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin (stara wersja)

Podkład Revlona w wersji dla Pań mających cerę normalną i suchą. Zwiera wysoki filtr ochronny SPF 15. Bardzo trwały i lekki, beztłuszczowy podkład, nie zatyka porów. Zapewnia wysokie krycie, nie powodując przy tym efektu maski, sprawia ze skóra oddycha a wszelkie mankamenty urody stają się niewidoczne. Producent oferuje dużą gamę kolorystyczną.

rewelacja

Na to cudeńko trafłam przypadkiem, szukając jakiegoś podkładu do suchej skóry. Zastanawiałam się czy kupić kolejny raz Happy Light Bourjouis czy moze cos zupełnie innego. Bardzo cieszę się, że postawiłam na nowość.
Zalety:
- świetnie się rozprowadza ( należy jednak uważać bo szybko zastyga- przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką)
- nie zostawia absolutnie żadnych smug
- nie tworzy efektu maski
- praktycznie nie czuć go na twarzy
- wydaje mi się, że nawilża skórę, ponieważ bo dokładnym zmyciu podkładu moja skóra jest taka milutka w dotyku, gładziutka :)
- bardzo długo utrzymuje się na twarzy, nie spływa w ciągu dnia- tak więc poprawki nie są potrzebne
- świetna gama kolorystyczna -ja mam kolor 250 Fresh Beige, który idealnie wtapia się w mój naturalny kolor cery
- kryje dość dobrze, ale nie za mocno

Tyle zalet a teraz dwie podstawowe wady za które niestety odejmuję jedną gwiazdkę (gdyby nie te wady ten podkłąd byłby moim KWC):
-zapach podkładu trochę drażni, ale jeszcze da się to jakoś wytrzymać
- opakowanie to jakiś absurd- owszem elegancka szklana buteleczka, ale gdzie jest jakiś dozownik, pompeczka, cokolwiek! Czasem trochę za dużo się uleje tego podkałdu i trzeba upychać palcami :)

Używam tego produktu od:2 tygodni