Essence, Clear & Matt Oil Free Make up

Essence, Clear & Matt Oil Free Make up

Delikatny podkład matujący. Wystepujacy w czterech odcieniach.

jestem na NIE!

Kolor beznadziejny , w ogole nie naddaje sie do mojej skory , przynajmniej mi wysusza srasnie skore, trzeba go czesto poprawiac, malo wydajny, i widac go na twarzy...

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: ledwo 1

dla mnie najlepszy!

Gorąco polecam ten podkład. Używałam już naprawdę różnych firm i ten, za niską cenę, jak dla mnie jest najlepszy. Dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug, kryje, a nawet małą ilością można wykonać dobry makijaż. Nie uczula.Bardzo wydajny. Nie utlenia się, utrzymuje się na buźce sporo czasu. Jest to moje pierwsze opakowanie, ale na pewno nie ostatnie ;-)

Może być

Jak na cenę całkiem przyzwoity. Nie bardzo pasował mi odcień. MImo ze najjaśniejszy wydawał mi się za ciemny przez co bez jaśniejszego pudru wyglądałoby to śmiesznie. Matuje trochę, kryję na 3+, jednak ujdzie, nie należy do tych najgorszych : )

Lekki, lecz dobry.

Zakupiłam go na początku mojej przygody z make-upem, lecz zawsze do niego wracałam :)
Jest to baardzo leciutki podkład.
Jest lekki, nie tworzy efektu maski, nawet nie jest kryjący - lecz twarz wygląda świeżo i promiennie.
Po paru godzinach świeci i schodzi z twarzy niestety, ale nie tworzy przy tym nieestetycznych smug czy przebarwień. Ja używam go również do mieszania z innymi, zbyt \'\'mocnymi\'\' czy ciemnymi podkładami.
Wybór kolorów jest bardzo skromny - przy mojej cerze kolor porcelain jest zbyt różowy, a honey zbyt żółty, jednak w moim przypadku stapia się dość dobrze ze skórą i dobrze wygląda :) Niestety, jego opakowanie nie jest zbyt poręczne - mi zawsze się odrywa zakrętka i zawsze się odkręca. Pozatym- kiedy podkładu jeszcze zostaje trochę, nie można go wycisnąć i trzeba uciąć opakowanie, przez co zawartośc w środku błyskawicznie wysycha :( JEdnakże mam go zawsze przy sobie w razie awaryjnych sytuacji ; )

Używam tego produktu od: dwa lata, może więcej
Ilość zużytych opakowań: dużo

Za tę cenę - świetny.

Plusy:
- cena
- odcień idealnie dobrany do mojej cery (ja używałam porcelain)
- dość trwały
- w połączeniu z pudrem w kamieniu dobrze matuje

Minusy:
- mała ilość odcieni do wyboru
- bez pudru efekt zmatowienia szybko znika

Lubię ;)

Polecam go dla dziewczyn z mniejszymi problemami z cerą :) Podkład się dobrze rozprowadza , dobrze stapia ze skórą , lekko matuje jednak niedobrze kryje wypryski i tego typu rzeczy , jednak polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo dobry!

Szukałam jakiegoś matującego podkładu-trafiłam do Natury przypadkiem-akurat nie byłam w pobliżu Super Pharmu gdzie zawsze kupuję kosmetyki. W zasadzie byłam przkonana do kupienia Mattitude z Astora ale Pani z Natury namówiła mnie do tego podkładu z Essence. Kosztował grosze, więc postanowiłam zaryzykować, w dodatku pamiętam, że rzuciły mi się w oczy na Wizażu recenzje Essence (wcześniej nie znałam tej firmy)

Zużyłam tego podkładu już 3 opakowania i jestem bardzo zadowolona. Kolory są fajne-nie wpadają w pomarańcze tylko raczej beże. Jest naprawdę beztłuszczowy, matuje na długo (zawsze buzia świeciła mi się bardzo szybko, po nim wytrzymywała do wieczora bez poprawek), i faktycznie zapobiega powstawaniu nowych pryszczy i oczyszca skórę, wysusza te istniejące już.

Chyba może nieco wysuszać skórę-ja mam dość mocno tłustą, więc mi to poszło na rękę.

Używam tego produktu od: 1 rok

Nie matuje

Podkład ten miał matowić, i co ? i świecimy się już po godzinie. Jego krycie jest znikome, a do twarzy dopasowuje się średnio, przynajmniej mojej (może to wina koloru mam 02, ale do wyboru przecież nie mamy zbyt wiele). Ja go nie polecam, ponieważ nie robi nic dobrego na naszej twarzy. Pieniądze wydane na ten produkt można zainwestować w coś lepszego.

Używam tego produktu od: już dawno odstawiony
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam

Nie

Poza tym, że opakowanie przypadło mi do gustu innych plusów nie ma. Nie matuje w ogóle, a poza tym widać go na twarzy, a to przyprawia mnie o dreszcze. Próbowała kilka razy i nic z tego. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka dni

Nie warto

Z powodu używania tego podkładu strasznie wysuszyła mi się skóra. Uwidacznia suche skórki i zresztą je powoduje. Kiedy przeglądałam się w lustrze wyglądałam jakby obsypana piaskiem i na dodatek wychodziłam nawet nie różowa tylko czerwona (dziwne pigmenty).

Zgadzam się z poprzedniczkami, które twierdzą, że nic nie zakrywa, a nawet sprawia wrażenie jakby omijał czerwone punkty.

Myślę, że na rynku są inne podkłady w podobnej cenie, które dają dużo lepszy efekt.

polecam

Używam tego pudru od 2 lat.Jestem bardzo zadowolona.Na podkład daję troszkę pudru w kamieniu i całość wychodzi naturalnie.Po około godzinie skóra zaczyna się lekko błyszczeć więc używam bibułek matujących ( wibo w rosmanie za około 5 zł) i problem z głowy. Ogólnie podkład jest lekki zapach bardzo delikatny.Kryje średnio.Więc nie polecam osobą z cerą trądzikową ponieważ nie zakryje niedoskonałości i tylko je uwydatni.Mam odcień 02 honey :)

Ilość zużytych opakowań: Dużo

Jest dobry, ale nie najlepszy

Plusy:
Podkład niezły jak za taką cenę. Ładnie pokrywa buźkę, nie tworzy efektu maski. Łatwo się aplikuje. Jak dla mnie przyjemny zapach, który znika po nałożeniu. Nie wysusza, w miarę dobrze kryje. Plusem dla mnie jest też opakowanie- może nie najpiękniejsze, ale za to wytrzymałe i praktyczne.

Minusy:
Nie matuje (ja stosuję z pudrem matującym), krótko się utrzymuje (u mnie ok. 3,5 h), no i trochę brudzi ubrania. Dodatkowo mały wybór odcieni. Mam 01 porcelain i jest odrobinkę za ciemny.

Stosuję, aczkolwiek poszukuję innego.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1,5