Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Ekspresowa odżywka regeneracyjna z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Oil Nutritive przeznaczona jest do włosów długich o rozdwajających się końcówkach.
Gliss Kur z olejkami pielęgnacyjnymi: araganowym i shea - zapewnia do 85% łatwiejsze rozczesywanie włosów i do 95% mniej rozdwojonych końcówek. Scan Repair Komplex dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez nadmiernego obciążania włosów.
Odżywka bez spłukiwania.

Średnio na jeża

Cóż - jedyne co na pewno robi ta odżywka to ułatwia rozczesywanie. Nieznaczenie zmniejsza sianowatość włosów.
Odżywienia, regeneracji czy innych bardziej spektakularnych efektów działania tej odżywki na swoich włosach nie dostrzeglam.
Moich włosów nie obciąża.
Pachnie zaiste pięknie i kupię ją ponownie aby wyeliminować problem rozczesywania umytych rano włosów, których nie mam czasu potraktować odżywką, którą spłukać należy.

średnia

własciwości regeneracyjnych nie zauważyłam, używał po myciu i maseczce na lekko wilgotne, pryskam całkiem sporą ilość i te 3 * odżywka otrzymuje za świetne współgranie z obrotową szczotką modelującą Rowenta, ładnie wygładza i natłuszcza. wg mnie obciąża ale właśnie tego trzeba moim włoskom. dodam że mam bardzo zniszczone włosy i może dlatego drogeryjne preparaty sobie z nimi nie radzą

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Fajerwerków brak.

Sama nie wiem, co powiedzieć. Przed tą odżywką miałam dwufazówkę Gliss Kur Płynny Jedwab i byłam nią zachwycona - widziałam efekty stosowania, miałam lśniące włosy itd. Tutaj niestety nie widzę nic. Uzywam od ponad m-ca po każdym myciu włosów, nie żałuję sobie, ale mam wrażenie, że równie dobrze mogłabym spryskać włosy wodą w rozpylaczu. Może trochę łatwiej rozczesać włosy, ale żadnego pięknego połysku, żadnej nadzwyczajnej miękkości, żadnego pozytywnego oddziaływania na moje końcówki nie zauważyłam. Szkoda, bo liczyłam na to, że będzie jeszcze lepsza niż PJ. Wydajność nieciekawa - po m-cu mam już jej może na 2-3 użycia. PJ miałam 3-4 m-ce przy takiej samej częstotliwości stosowania.

Używam tego produktu od: m-c

bardzo dobra

Bardzo dobra odzywka.. :)
Zadne odzywki bez splukiwania mi nigdy nie sluzyly i podchodzilam do nich z duza rezerwa, gdyz to nie jest produkt profesjonalny tylko dostepny w sprzedazy detalicznej i balam sie obciazania wlosow, ale bardzo milo sie zaskoczylam :)
Bardzo ladnie pachnie, wygodna w uzyciu, wlosy dobrze sie rozczesuja pomimo ze mam rozjasnione, nie obciaza, nie przyspiesza przetluszczania, ladnie wygladza, wlosy sa miekkie, gladkie i lejace. Za ta cene naprawde polecam. Szczegolnie gdy nie mamy czasu bawic sie roznymi maskami.. ta odzywka zachowa piekny wyglad wlosow w ekspresowym tempie :)

Używam tego produktu od:nie dawna
Ilość zużytych opakowań: to moje pierwsze

Polecam :)

+ ładny zapach, lecz długo nie utrzymuje sie na włosach
+ niska cena
+ włosy sie nie plączą , ułatwia rozczesywanie
+ łatwa w użyciu , pryskasz i juz masz na swoich włosach (nie muszisz brudzic rak odzywka )
+ nie obciąża włosów

jesli chodzi o końcówki to ja mam bardzo zniszczone, ale po tej odżywce troszeczke poprawił sie ich stan , sa miekksze , milsze w dotyku , ale bez rewelacji

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

Lubię

Zacznę od tego,że odżywka jest bardzo wygodna,lubię takie rozwiązanie.Przyjemnie pachnie,nie obciąża włosów,ułatwia rozczesywanie.Włosy są mięciutkie,gładkie.Czy je pielęgnuje?Trudno powiedzieć,ale jestem zadowolona.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

bardzo dobra odżywka

Odżywkę stosuje razem z szamponem z tej serii. Odżywka się sprawdza - włosy świetnie się po jej użyciu rozczesują. Podoba mi się jej forma - atomizer- spryskujemy włosy i gotowe. Nie obciąża włosów. Po jej użyciu są miękki i lśniące. Końcówki jak na razie w porządku - nie rozdwajają się- ale nie wiem czy to dzięki odżywce czy efekt podcięcia końcówek u fryzjera.
Na razie jestem bardzo zadowolona z tej odżywki jak zresztą i z szamponu z tej serii.
Gliss Kur Oil Nutritive to bardzo udana seria Schwarzkopfa.

Używam tego produktu od: chyba ok miesiąc

DOSKONAŁA!!

Ta odżywka to cudowny balsam dla moich blond włosów. Rewelacyjnie sie po niej włosy rozczesują, są takie jakby "nasączone olejem" w dobrym tego słowa znaczeniu, nie splątane , puszyste i zadbane!! Jeszcze się z taką nie spotkałam a przetestowałam ich kilka!!! Dobre jest także takie mleczko do włosów DOVE, ale tal Oil Nutrite bije wszystkie, jakie do tej pory miałam , szczerze polecam!!!

Używam tego produktu od: od marca 2007

cudeńko :)

Idealna! Rewelacyjna rano, kiedy wstaję przed 6 do pracy i nie zawsze mam ochotę nakładać odżywki czy maski do spłukiwania. Ta spisuje się równie dobrze! W ogóle nie obciąża włosów, są po niej miękkie, lśniące, rozczesują się bez najmniejszego problemu. Wydaje mi się, że chroni końcówki - odkąd podcięlam włosy u fryzjera używam praktycznie tylko jej i nic mi się jeszcze nie rozdwoiło od codziennego traktowania suszarką, a to prawie jak cud! Do tego pięknie pachnie, a atomizer tworzy delikatną mgiełkę.
W dodatku cena jest przystępna. Rewelacja :)

moje małe cudo

Tak jak innych kosmetyków Gliss Kur nie lubię, tak odżywki w sprayu są rewelacyjne, począwszy od jedwabnej skończywszy na tej. Mam włosy długie i koloryzowane, więc ochrony potrzebuję ciągłej, a spray z olejkami jest jak do tej pory moim faworytem (nie licząc "kryształków", no ale to inna bajka).
Rzeczywiście, od zapachu trzeba zacząć - wg mnie karmelowe jabłko, ewentualnie bardzo słodka papaja z mango - w każdym razie coś bardzo bardzo miłego i pysznego. Świetny atomizer (jak we wszystkich sprayach Gliss Kur) rozprowadza leciutką mgiełkę na włosach, absolutnie ich nie obciążając (a wiem co mówię - mam tłuste i cieniutkie włosy), nawet jeśli zlejemy się szczodrze. Otacza włosy leciutką, śliską (NIE TŁUSTĄ) powłoczką (olejki arganowy i shea), która świetnie chroni włosy, szczególnie końcówki, pod prostownicą jak i przed słońcem. Włosy są mocniejsze, zauważalnie gładsze, końcówki sa chronione, kolor bardziej wyrazisty.
Wydajna jest niemożliwie (dzięki atomizerowi).

Same plusy, mogłabym napisać pean pochwalny, jestem zachwycona.

Pączek z różą

Kupilam z nieufnoscia bo do tej pory raczej zawodzily mnie kosmetyki Gliss Kur.

Odzywka okazala sie strzalem w dziesiatke !
Najpierw zapach---rewelacyjny! Teoretycznie owoce,ale ja czuje zapach paczka z nadzieniem rózanym :) Ten zapach mnie powalil doslownie :)
Dzialanie---otoz wlosy sa miekkie, lsniace, ladnie sie ukladaja. Kilka razy przesadzilam z iloscia i w ogole nie obciazyla mi wlosow. Jesli chodzi o koncowki to raczej nie spodziewalabym sie cudow, ale faktem jest ze koncowek rozdwojonych nie mam, z tym ze nie wiem czy to zasluga tej odzywki czy innych kosmetykow....

Opakowanie w porzadku, atomizer swietny----rozpryskuje odzywke w postaci wyczuwalnej mgielki---tak jak byc powinno:)
Wydajnosc OK---uzywam okolo miesiaca i zuzylam zaledwie 1/4 opakowania.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego