Wibo, Extra Volume Mascara (Tusz pogrubiający i wydłużający)

Wibo, Extra Volume Mascara (Tusz pogrubiający i wydłużający)

Zgłaszająca osoba: Doris1981

Niedroga, o odpowiedniej konsystencji i zadowalającej jakości maskara, która pogrubia i wydłuża rzęsy. Maskara znajduje się w estetycznym, solidnym opakowaniu. Formula long lasting według producenta zapewnia długotrwały efekt i intensywnie czarny kolor rzęs.

Cena: 5-6zł/ 8ml

Za 6 zł? Może być!

Kupiłam, bo cena do tego bardzo zachęca. Nie spodziewałam się super efektów i takich też nie było. Jednak za cenę 6 zł jest to na prawdę dobry tusz.
Szczoteczka jest inna niż na zdjęciu, bardziej trójkątna.
Tusz ma dość rzadką konsystencję. Ma intensywny czarny kolor. Szcoteczka może nie jest najwygodniejsza, ale da się nią umalować rzęsy, na szczęście nie skleja. Nie pogrubia, ale nieznacznie wydłuża i rozdziela rzęsy. Niestety tworzy się efekt tzw. "owadzich nóżek" a pod koniec dnia tusz troszkę się osypuje. Nie tworzą się grudki. Maskara dość szybko zgęstniała, używałam jej ok. 3 tygodni, ale nic za taką cenę wybaczam.

Używam tego produktu od:3 tyg.

Solidna

Producent twierdzi, że maskara "nadaje efekt maksymalnie pogrubionych, wydłużonych rzęs w kolorze intensywnej czerni". I spełnia większość obietnic. PLUSY: kolor maskary to intensywna, głęboka czerń; konsystencja - odpowiednia, maskara nie jest gęsta, ani rzadka; po użyciu rzęsy są świetnie widoczne, wyraziste, pogrubione i sporo wydłużone (nie można tu mówić o "maksymalnym" efekcie, ale podoba mi się to, że rzęsy wyglądają na piękne i długie z natury, a nie jak doklejane sztuczne rzęsy); solidne, dosyć ładne opakowanie; trwała - nie obsypuje się, nie znika z rzęs; niska cena. MINUSY: ma zapach - wprawdzie nie jest on nieprzyjemny, ale nie jestem zwolenniczką tego, aby tusz do rzęs miał jakikolwiek zapach; mocno zastyga na rzęsach i zmywanie jej chwilę trwa; w czasie tuszowania ma tendencję do zbierania się na końcu rzęs w postaci kropelek (to chyba te tzw. owadzie nóżki :)). PODSUMOWUJĄC: po ponownym namyśle oceniam ją na 3* z plusem. Polecam.

WAŻNE: Początkowo szczoteczka słabo rozczesywała moje rzęsy, wydawały się przez nią "zwichrowane". Pomogło dokładne wypłukanie szczoteczki w ciepłej wodzie. Teraz skutecznie rozdziela rzęsy, nadaje im właściwy kierunek.

Używam tego produktu od: kilku tygodni