Babydream, Wund- und Schutzcreme (Krem ochronny oraz przeciw powstawaniu odparzeń)

Krem ochronny oraz przeciw powstawaniu odparzeń. Chroni skórę w okolicach pieluszki przed wilgocią. Zawiera tlenek cynku i pantenol. Nie zawiera oleju mineralnego, barwników oraz konserwantów.

Idealny

Doskonały krem przeciw odparzeniom. Nie tylko chroni delikatną skórę dziecka ale również pielęgnuje. Kremik ma bardzo miękką konsystencję, doskonale się go nakłada. Delikatnie natłuszcza i pozostawia ochronną warstwę. Do tego super skład, naturalne olejki i rumianek. Nie ma mowy o żadnym wysuszaniu. Używam go do codziennie na pupie mojego synka i spisuje się rewelacyjnie. Pudełeczko jest bardzo praktyczne w porównaniu z tubką. Zapach taki jak całej serii, śliczny i delikatny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie ostatnie

Zapasik zawsze na półce

Krem używany przeze mnie tylko na córciową pupę w pieluszce :) Zamieniłam na niego Sudocrem (mój KWC gdy pojawiają się problemy). I bardzo sobie chwalę. Odkąd go stosuję, Córa nie ma żadnych problemów z odparzeniami. Bardzo lubię jego konsystencję, taką "w sam raz". Nie jest ani za rzadka, ani za gęsta czy tępa. Krem ładnie się trzyma i doskonale chroni. Być może w ekstremalnych sytuacjach nie dałby rady, ale do takich zadań są już specjalne, apteczne maści. Na co dzień jest rewelacyjny i bardzo go polecam!
Mam tylko jedno zastrzeżenie. Folia aluminiowa którą jest zabezpieczony, jest trudna do otwarcia i koszmarnie twarda i ostra. Już kilkakrotnie pocięłam sobie na niej paluchy.

Używam tego produktu od prawie roku.
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę ;)

Inne zastosowania ;)

Dziecka jeszcze nie mam i nie planuję na razie, aczkolwiek po przetestowaniu na sobie, stwierdzam, że nadaje się też do odmiennego zastosowania niż pupa niemowlaka;)
Szukałam czegoś łagodzącego podrażnienia po depilacji i ten krem spisał się doskonale. Łagodzi, zapobiega powstawaniu piekących krostek, poza tym jest tani i wydajny. Do tego ładnie pachnie i wygładza skórę.

Używam tego produktu od:3 i pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

Krem na 5 :)

Duży, wydajny, bardzo dobrze chroni pupcię dzieciaczka przed zawartością pieluszki. W ekspresowym tempie wygoił odparzenie. Jakość porównywalna do Sudocremu, ale cena i objętość znacznie bardziej atrakcyjna. Jedno opakowanie wystarcza na ok. 4 m-ce, co przy codziennym używaniu jest świetnym wynikiem.
Jedyny minus to taki, że "zbyt dobrze" przylega do skóry przez co nieco trudniej go zmyć. Za to jednak gwiazdki nie odejmę:D

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

b. dobry

Uzywam go juz dlugo na pupe dziecka. Spisuje sie lepiej niz sudocrem. Na mnie tez sprawdza sie lepiej jako krem po depilacji.
Ostatnio odkrylam krem Bübchena, ale ten pewnie nie raz jeszcze kupie.

Bübchen fajny, ale niestety przygrywa ze babydreamem, ktory ma gestsza konsystencje i przez to lepiej sie uzywa.

Używam tego produktu od:ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań:duuuuzo