L'Oreal Paris, Plenitude, Delikatny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

L'Oreal Paris, Plenitude, Delikatny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Dzięki wzbogaconej w prowitaminy formule zapewnia doskonały i bardzo delikatny demakijaż oczu. Odświeżająca formuła nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwych oczu. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Skład: Aqua, Hexylene Glycol, Disodium Cocoamphodiacetate, Panthenol, Sodium Laureth-8 Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Triethanplamine, Allantolin, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Methylparaben, Sodium Benzoate, Chlorhexidine Dihydrochloride, Disodium Edtaquaternium-15, Parfum (Fil B 3093/1)

Cena: ok. 18 zł / 125 ml

zbyt delikatny

Delikatny, do tego stopnia, że niezbyt dokładnie zmywa makijaż. Trzeba się postarać żeby go zmyć. Nie śmierdzi, ale jego zapach jest średnio przyjemny. Nie natłuszcza, ale też nie powoduje suchości wokół oczu. Nie podrażnił, choć noszę soczewki. Ogólnie daję 3 ***. Wydajny.Używam tego produktu od: ok. 2 mieś.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

ok ale nie mój

Ciężko mi ocenić ten produkt. Niby dobry ale nie mój i już. Jakoś sucho mi po nim-jednak wolę płyny dwufazowe. Zmywa wszystko ok, dość wydajny ale jakoś sucho po nim....oczu mi nie podrażnił chociaż noszę szkła kontaktowe. Najgorsze jest w nim opakowanie-niby fajne bo z klapką ale niech ktoś spróbuje tą klapkę otworzyć paznokciem czy palcem...zawsze muszę to robić przez ręcznik:-/

Używam tego produktu od:paru tygodni

Nie mój.

Wlasciwie nie pamietam juz, dlaczego go kupilam. Chyba dlatego, ze nie bylo dwufazowca Loreal i nie chcialo mi sie jechac do Yves Rocher po dwufazowy z blawatkiem. Coz ten plyn zupelnie sie nie sprawdza - szczypie w oczy potwornie i jest malo wydajny. Nie radzi sobie z cieniami na wodoodpornej bazie, ale nie zabieram za to gwiazdki, w koncu w opisie nie ma ani slowa o tym, ze powinien zmywac makijaz wodoodporny. Zwykly zmywa dobrze, ale strasznie piecze, dlatego nigdy juz do niego nie wroce. Nosze wprawdzie soczewki kontaktowe, ale nie mam specjalnie wrazliwych oczu- zupelnie nie reaguja np. na zwykly plyn do demakijazu oczu Ziai. Dwie gwiazdki daje za zmywanie, a to i tak za duzo w porownaniu z negatywnym dzialaniem na spojowki.

Używam tego produktu od: kilka uzyc i nie dam rady wiecej
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, niecale

cztery z plusem

od pewnego czasu niezbedny. uzywany zamiennie z micelami biodermy i mleckziem olay.
bardzo go lubie. jest odpowiednio deliaktny. ale bardzo dobrze zmywa makijaz. nawet wodoodporne tusze z ktorymi np olay nie daje sobie rady. mnie nie podraznil.
super.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa, moze trzy

Moj ulubiony

Lubie ten produkt. Dobrze i delikatnie zmywa niewodoodporny makijaz. Ladnie, subtelnie pachnie. Nie pozostawia zadne warstwy na powiekach. Wydajny, moze nie nalezy do najtanszych, ale warto go kupic. Polecam.

Używam tego produktu od:pol roku

Swietny!

Polecam goraco!

Używam tego produktu od:1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: okolo 12-13

dobry ale...

używałam tego płynu przez długi czas. Przy pierwszym opakowaniu byłam zachwycona a przy kolejnym coś się zmieniło. Czy skóra się przyzwyczaiła??
Ma bardzo ładny zapach, jest delikatny, odpowiedni nawet do oczu bardzo wrażliwych, szybko się wchłania, nie wysusza, nawilża. Wystarczy chwilkę potrzymać na powiece i makijaż szybko znika.
Cud miód.
Ma ładne opakowanie, choć dla mnie jest za mały i nieekonomiczny, tak na 1,5 miesiąca wystarczy:(
Jednak z czasem czegoś zaczęło mi brakować i przerzuciłam się na inny, choć nie twierdzę że jeszcze do niego nie wrócę!!

Używam tego produktu od:

narazie najlepszy

Bardzo mi przypadl do gustu, wystarczy niewielka ilosc by zmyc makijaz. Nie trzeba trzec oka, wystarcza dwa pociagniecia wacikiem. Nie podraznia. Wydajny, delikatny, skuteczny - dla mnie super. Nie uzywam kosmetykow wodoodpornych wiec nie wiem jak sobie by z nimi poradzil. Wg mnie tysiac razy lepszy od preparatu do demakijazu oczu vichy 3w1.
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:uzywam pierwsze

Wciąż nie ten

Tyle lat doświadczeń, a firmy kosmetyczne wciąż mają problemy z wyprodukowaniem dobrego płynu do demakijażu oczu. Przypomnę więc, jak ma wyglądać popisowy płyn do demakijażu oczu;)

Płynu używam, gdy preparat do demakjażu twarzy nie radzi sobie z makijażem oczu lub je podrażnia. Dlatego też płyn ma zmywać makijaż szybko i efektywnie, nie podrażniać oczu.

Ten płyn nie radzi sobie do końca z moim makijażem, chociaż nie jest to makijaż wodoodporny. Ot odrobina cienia LRP i mascary Faux Cils YSL. Dobrze nasączałam wacik płynem, przytrzymywałam go na powiece, przecierałam i zawsze tusz pozostawał. Rano było go widać pod oczami. Nie podrażnia więc, nie jest wż taki zły.

Jako, że dostałam go w prezencie, pieniędzy nie żałuję, ale nie kupię go sobie.
Używam tego produktu od: 3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

świetny :)

Wcześniej używałam dwufazowca tejże firmy z którego byłam bardzo zadowowlona. Jednak z braku jego w sklepie skusiłam się na ten płyn. Jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż dwufazowiec starczał mi na ok miesiąc a ten mam już drugi miesiąc :jupi: Nie używam kosmetyków wodoodpornych więc nie wiem czy by sobie z nimi radził, ale do zadań specjalnych jest dwufazowiec ;)
Bardzo dobrze zmywa tusz nie pozostawiając czarnej podkówki pod oczami, trochę nawilża, nie szczypie, baaaaaardzo wydajny. Cena również zadowalająca,nie jest wysoka w stosunku do jakości produktu ;)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 i napewno nie ostatnie

jestem zadowolona

Swietny plyn!! Jestem z niego bardzo zadowolona :)
Dobrze zmyja makijaz, nie podraznia oczu, jest wydajny.
Opakowanie i dozownik - poreczne. Aplikujesz tyle, ile potrzebujesz.
Cena w porowananiu do jakosci - przystepna.
POLECAM!!

Używam tego produktu od:

Taki sobie

Niestety tylko dwie gwiazdki ( czy raczej aż dwie). Płyn kiepsko radzi sobie z maskarą niewodoodporną jeszcze gorzej z tę drugą. Oznacza to koniecznośc tarcia powieki, co u mnie wywołuje natychmiast podrażnienia i zaczerwienienia:( Nawet po dokładnym demakijażu pozostają podkówki, a to jest dla mnie już nie do przyjęcia. Z tą delikatnością też bym się nie zgodziła. Sam płyn nie podrażnia, ale te operacje, które muszę robić by usunąć maskarę jak najjbardziej.Nie skończyłam go i zapewne nie kupię go więcej. Z tego co pamiętam płyn dwufazowy tej marki sprawdził się w moim przypadku dużo lepiej.