SunOzon, Selbstbraunungstuch (Chusteczki samoopalające)

SunOzon, Selbstbraunungstuch (Chusteczki samoopalające)

Chusteczki samoopalające nadające skórze naturalny kolor brązowej opalenizny. Pielęgnują ciało poprzez zawartość witaminy E.Do stosowania na ciało i twarz. Opakowanie to 2 połączone ze sobą saszetki zawierające po 1 chusteczce nasączonej 7 ml płynu samoopalającego.

Cena: 2,49zł / 2x7ml

świetne!

Chusteczki to bardzo wygodny sposób aplikacji samoopalacza, a szczególnie te. Są bardzo wydajne -można posmarować nimi całe ciało, a co najważniejsze, po zastosowaniu otrzymuje się fantastyczny kolor naturalnej opalenizny. Chusteczki nie zostawiają plam, kolor schodzi równomiernie po około dwóch, trzech dniach, nie wysuszają zbytnio skóry. Jedyny minus to typowy dla samoopalaczy zapach, który czułam przez całą noc. Zrekompensował mi to jednak poranek, gdy w lustrze ujrzałam pięknie ,,opaloną" buzię :).

Na pewno dokonam jeszcze zakupu tego produktu zachęcona ceną i jakością.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwa

Pozytywne zaskoczenie :)

Popieram przedmówczynie :) Chusteczki bardzo wydajne- jedna wystarczy prawie na całe ciało (druga czeka na swoją kolej :P ). Kolor na twarzy prześliczny! Smarowałam się na noc i rano bałam się spojrzeć w lustro nie wiedząc jaki będzie efekt, ale niepotrzebnie- buźka wyglądała cudnie :) Odejmuję gwiazdkę, za to, że przy nadgarstkach było widać pomarańczowe "zacieki" i za nic w świecie nie chciały zejść mimo ostrego peelingu :/ :P Następnym razem trzeba będzie bardziej uważać :>Używam tego produktu od: 1 użycie tydzień temu:)
Ilość zużytych opakowań: 1 chusteczka

Fajniusie :)

Kupiłam żeby przetestować sposób samoopalania Rossmanna (planowałąm kupno samoopalaczy - koniec końców kupiłam je dzisiaj).

Chusteczki są bardzo fajne, ogólnie oceniam je na **** mimo że mają 2 wady:

- na nogach dają kolor z lekkim odcieniem pomarańczu (ale za to buźka :love: Delikatny, naturalny BRĄZ :love:)

- wysuszają skórę - uzycie na niepokremowanej skóry kończy się ściągniętą skórą, więc proponuję żeby najpierw nałożyć balsam na ciała i krem na twarz, poczekać aż się wchłoną i dopiero wtedy przecierać chusteczką.

Wady są te 2, ale zalet więcej :D

+ są wydajne: starczą na całe ciało, no może z wyjątkiem pleców ;)

+ twarz jest ślicznie brązowa, równomiernie opalona, poprostu efekt bajeczny :slina:

+ nie śmierdzą!! tzn nie smierdzą w chwili aplikacji, ani jakiś czas po niej - dopiero na drugi dzień wyczułam lekki smrodek ;)

+ opalenizna długo się trzyma (5 dni, przy czym oczywiście 4 i 5.dnia jest już bardzo leciutka, ale jeszcze widoczna), mimo codziennego prysznica/ kąpiel

+ cena: za 2,49 mamy 2 chuteczki, więc np. na jakiś wyjazd nie trzeba taszczyć całej butli osobno do ciała i do twarzy.

Bardzo goraco polecam :D

Używam tego produktu od: niecałego tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 chusteczka