SunOzon, Selbstbräunungsmilch (Mleczko samoopalające)

SunOzon, Selbstbräunungsmilch (Mleczko samoopalające)

Intensywnie nawilża, zapewnia naturalnie wygladającą, równomierną opaleniznę. Cenne składniki pielęgnują i nawilżają skórę. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Nadaje się do stosowania na całe ciało. Opalenizna pojawia się po 2-3 godzinach od nałożenia. Produkt nie posiada filtrów chroniących przed promieniowaniem słonecznym. Nie chroni przed oparzeniami słonecznymi.
W wersji do jasnej i do ciemnej karnacji.

Cena: 15zł / 200ml

produkt dobry , godny polecenia

+ : szybko schnie
+: piękny brązowy kolor
+ : tanio ( 9,99 )
+ : wydajny
+ : łatwo się rozprowadza
+ : nie ma smug
+: opalenizna jest ok.tygodnia , przy innych samoopalaczach już po pierwszym myciu są zacieki
+ : zapach mnie nie drażni

- : brudzi ubrania już po wchłonięciu i cały czas
- : przy dalszych kąpielach nie równo schodzi
-: brudzi dłonie , miejsca na zgięciach <łokcie,kolana,kostki>

bdb za śmieszną cenę!

Kupiłam pod wpływem Wizażu- oczywiście się nie zawiodłam :D

Plusy:
+ bardzo tanie- około 10 zł
+idealnie się rozprowadza
+opalenizna widoczna po kilku godzinach
+zero smug
+ piękna opalenizna- nie żadna marchewka!

Minusy:
- troszku śmierdzi- ale jak to samoopalacz
- trochę zabarwia pościel

Ale i tak najlepszy jak dotychczas :D

SUPER :)

Szukałam dobrego samoopalacza, bo mam alergię na słońce i nie chce już męczyć i postarzać skóry słoneczkiem, więc teraz filtry i samoopalacz ;P

Kupiłam ten bo tani i się świettnie sprawdził :)

kolorek naturalny, brązowy, brzuszek mam już taki jak rączki :D tylko trochę słabo barwi, bo efekt zobaczyłam po drugim użyciu. Zero plam, zero smug, extra :D i o dziwo! nie śmierdzi :O!!! Rano czuć tylko lekko ten zapach :D nie jest w ogóle drażniący. Miałam kiedyś z kolastyny to był masakryczny smród :D kupię go na pewno znowu jak mi się skończy :) Polecam :)

Jak coś się zmieni zedytuję recenzję :P Bo jeszcze nie wiem jak będzie schodził.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Skuteczny SAMOOPALACZ

Typowy samoopalacz

PLUSY:
- kolor pojawia się już po pierwszym użyciu. Wiadomo, im ciemniejszy chce się miec kolor trzeba go częściej nakładac
- cena. Nie więcej niż 20 zł
- fajny zapach. W ogóle nie pachnie jak samoopalacz, ma bardzo miły INNY zapach
-szybko się wchłania

Na tym jednak koniec jego zalet....

MINUSY:
- SMUGI! Jak ja tego nienawidzę.... Największe smugi mam na nogach, tzn łydkach. Za to z tyłu nóg prawie wogóle nie złapał....
- Starasznie brudzi ręce. Masakra, z tak silnym brudzeniem się jeszcze nie spotkałam

Typowy samoopalacz. Brudzi ręce, zdarzy mu się zrobic smugi, ale generalnie opala

Myślę, że jeszcze do niego wrócę mimo wszystko.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

dobre

Używam od wielu miesięcy i zawsze wrcam bo choć używałam wielu ten radzi sobie bardzo dobrze. jest bardzo wydajny i ma znośny zapach. po wielu godzinach zapach samoopalacza jest nieco wyczuwalny za co odjęłam pół gwiazdki. Opakowanie na 4. Polecam- trwała i ładna (nie pomarańczowa) opalenizna

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Polecam.

Kosmetyk jest naprawdę bardzo dobry. Stosuje go zamiast balsamu do ciała, czego nie mogę robić w przypadku na przykład samoopalaczy w sprayu. Zapach jest przynajmniej dla mnie niedrażniący, troszkę czuć samoopalacz, ale naprawdę delikatnie. Jego cena jest śmieszna. Kolor skóry jest bardzo naturalny, brązowy. Generalnie nie ma jakiegoś szału, ale tak naprawdę jeśli oczekuje się od tego kosmetyku, żeby fajnie brązowił, nawilżał, był niedrogi, to on wszystko spełnia. Nawet nie chce mi się już eksperymentować z innymi, bo ten jest fajny:)

Używam tego produktu od: tygodnia

Cudeńko!

Mam jasną skórę i większość samoopalaczy barwi ją na nieładny i nienaturalny kolor, ale ten jest inny. Kupiłam wersję do ciemniejszej karnacji i jestem baaardzo zadowolona.

Plusy:
+ nie śmierdzi za bardzo, przynajmniej dla mnie
+ dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
+ nadaje skórze kolor ładnej naturalnej opalenizny - BRĄZOWEJ i to po jednym użyciu
+ dobrze trzyma się skóry i na razie nie zauważyłam aby jakoś specjalnie brudził ubrania.
+ schodzi powoli i równomiernie

Minusy:
na razie brak. Może coś wyjdzie po dłuższym używaniu

KWC

Wiadomo, że śmierdzi i trochę brudzi, ale to w końcu samoopalacz!
Ważne, że:
- efekt widać już po jednym smarowaniu
- fajna konsystencja pozwala na łatwe użycie
- łatwo się wciera
- szybko się wchłania
- nie robi smug ani zacieków
- nie uczula
- ma ładny kolor
- jest tani
- jest łatwodostępny

Ilość zużytych opakowań: pół butelki

cena/jakość=super

Kupiłam w odświeżonej wersji opakowania za 10 złotych.
Poza niestety jaśniejszym kolorem (wersja do ciemnej karnacji) preparat nie ustępuje moim ulubionym samoopalaczom, a jest 4 razy tańszy:)

Daje ładny kolor opalenizny po dwóch użyciach, mógłby już po jednym, ale ze względu na cenę wybaczam :D

Plus-nie przesusza skóry ewidentnie (bo każdy samoopalacz wysusza, ale niektóre ze względu na dużą ilość alkoholu momentalnie i w dużym stopniu). Nie ma drobinek, jupiii.

Bardzo lubię konsystencje mleczka, szybka się wchłania, ładnie pachnie, schodzi równomiernie w ciągu 2-3 dni, czyli standard.

Cena mnie urzekła:) Będę kupować i na pewno zrobię większe zapasy na zimę, POLECAM!!!

Używam tego produktu od: M-C
Ilość zużytych opakowań: 1, 200ML

mój wiosenno-letni przyjaciel

Kurcze, gdyby nie fakt, że po aplikacji tak starsznie smierdzi, mogłabym smiało powiedzieć, że to jest jeden z najlepszych samoopalczy. No ale cóż... tego &quot;zapaszku&quot; chyba nie da się uniknąć w tego typu kosmetykach. No ale wracając do Sun Ozona:

-daje piękny, naturalny kolor opalenizny (mam blada skórę, ale używam wersję do ciemniejszej karnacji i jest git)

-efekt utrzymuje się tak około 3 dni; samoopalacz schodzi w miarę naturalnie, ale jak wiadomo bez peelingu lub szorstkiej gabki pod prysznicem ani rusz

-produkt jest naprawde wydajny. Na sezon wiosenno-letni starczają mi 2 buteleczki... i jeszcze cos zawsze zostaje

Używam tego produktu od: od trzech lat?
Ilość zużytych opakowań: 6-7

re-we-la-cja

Kupiłam za śmieszne pieniądze w Rossmanie, jak dla mnie nałożony po peelingu działa cuda. Nie daje od razu mocnej opaleznizny, dopiero po dwóch zastosowaniach widać efekty. Ogólno dostepny, tani, troche śmierdzi ale w koncu to samoopalacz więc cudów sie nie spodziewałam. Dobrze nałożony wygląda super, i daje ładny stospniowy kolor opaleznizny. Napewno do niego nie raz wróce. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

najlepszy

Tani i świetny. Nadaje wspaniały odcień naturalnej opalenizny. Efekt bardzo szybki, trwałość bardzo dobra. Nie robi smug (nakładam oszczędnie po peelingu) i jest wydajny.
Po wchłonięciu nie brudzi ubrań, choć przyznam, że z białą bielizną nie ryzykuję.

Zapach oczywiście smrodliwy, ale jest lepiej niż u wielu innych. Gdy schodzi pojawiają się plamy w wiadomych miejscach, ale to nie do przeskoczenia. No i ręce - trzeba uważać.

Polecam, jest świetny.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 (standardowe opakowania, skoro wizaż już każe to określać)