Oriflame, Optimals, Day Shield SPF 30 (Ochronny fluid SPF 30 - wysoka ochrona)

Oriflame, Optimals, Day Shield SPF 30 (Ochronny fluid SPF 30 - wysoka ochrona)

Skutecznie chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV i zanieczyszczeniem środowiska. Filtry SPF 30 zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry i przebarwieniom, masło shea odżywia ją, chroni i koi, a witamina E działa jak antyoksydant. Wygodne opakowanie mieści się w torebce. Do stosowania samodzielnie lub na zwykle używany krem, pod makijaż. Do wszystkich typów skóry.

super

Jest to mój pierwszy krem z tak wysokim filtrem, więc nie dam maksymalnej ilości gwiazdek, gdyż nie mam porównania.
Używam go zamiast zwykłego kremu do twarzy. Mam cerę mieszaną.
Duży plus za to, że nie zapycha a twarz nie świeci mi się po nim. Rzeczywiście chroni, a dodatkowo nawilża i pielęgnuje twarz. Bardzo wydajny. Moim zdaniem nadaje się pod makijaż, mimo dość grubej warstwy kremu nic mi nie spływa.Polecam, mam jeszcze zapasowe opakowanie i myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od:maja 2008

świetny

jego plusy:
-rzeczywiście chroni(nie opaliłam się z nim)
-jest lekki
-nie zapycha
-spokojnie da się wsmarować wymagane 1-1,5 ml
-dobrze nawilża
-przyjemny cytrusowy zapach
-tani w promocji
-wygodne i poręczne opakowanie

minusy:
-twarz się po nim mocno błyszczy i ciężko go zmatowić-robię to skrobią
-bieli(choć naprawdę minimalnie ale jednak)-nie wiem, dlaczego to robi, bo nie ma filtrów fizycznych
-producent nie podaje wartości ochrony anty-UVA :(
-nie nadaje się pod makijaż, bo ślizga się na nim podkład i korektor
-szczypie w oczy

mimo to, polecam:D w końcu jakiś stabilny krem-filtr na dzień:)Używam tego produktu od:czerwca

Dobry filtr

Jestem z niego bardzo zadowolona.
DObrze sie wchlania ladnie pachnie nawilza przesuszona skore,nadaje sie pod makijaz a przede wszystkim chroni przed sloncem.
Mialam przyjemnosc byc na Lednicy caly dzien w sloncu i kilkakrotnie powtarzalam aplikacje tym fluidem i sie nie opalilam..:))
A bylam cale poludnie w najwiekszym sloncu pod gola chmurka.
Jestem z niego bardzo zadowolona.
Moglby tylko byc zawsze w promocji za 16.90..

Używam tego produktu od:2m-ce
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego

Świetny i tani filtr :ehem:

Wielkie brawa dla Ori za ten filtr: jest naprawdę lekki, delikatnie pachnie, nie bieli, nie zapycha a jednocześnie dobrze chroni przed słońcem i jest stabilny :-) Pojemność 30 ml może się wydawać mała, ale mi akurat starczyła spokojnie na prawie 2 miesiące(ale używałam zamiennie z innymi kremami).
Dodatkowo w promocyjnej cenie naprawdę opłaca się go kupić(ja go nabyłam za 17 zł).

Minusem jest dla mnie za to opakowanie - nie widać ile zostało w środku i trochę jest też niestabilne(przewraca się na półce). Szkoda też, że filtr ten pojawia się dość rzadko w promocji i tylko w sezonie wiosenno-letnim, tak więc trzeba chyba robić zapasy jak tylko jest przeceniony ;)

Ale mimo tego uważam, że jest naprawdę dobry i daję mocne 4 :ehem:

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiace

świetna

Emulska lekko pobiela przez co twarz wygląda lepiej:D przynajmniej moja. Jest delikatna, nie uczula, ma świetną konsystencję, nawilza i pielęgnuje skórę, zostawia lekki film, no ale chyba właśnie o to chodzi;)

Nie jestem pewna co do jakości zastosowanych filtrów, bo się na tym nie znam dlatego nie daję KWC.
ale jak tylko sprawdzi się w upały z pewnością to zrobię:D

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

moj ulubiony

Uzywalam w czerwcu i w wakacje tego roku na zmiane z innym filtrem. Moj ulubiony filtr, niesamowicie zaluje ze nie zrobilam zapasow, bo w katalogu pojawi sie pewnie dopiero na wiosne.
Ma przyjemna konsystencje, calkiem ladnie sie wchlania(ale nigdy do konca), troche pobiela. Bardzo wazne - NIE ZAPYCHA i nawilza skore.
Podoba mi sie zapach oraz dzialanie, ktore jest bez zarzutu(w te wakacje nie udalo mi sie zuzyc ciemniejszych podkladow, bo sie nie opalilam:))
Poza tym tak jak poprzedniczki jestam za zmiana opakowania na tubke z ktorej wygodniej byloby zuzyc resztke kosmetyku.

Używam tego produktu od: 3 miesace

bardzo dobry

Dzieki niemu nabrałam sypmatii do kosmetykow tej firmy. Przede wszystkim to swietny filtr. Mimo ze to tylko 30tka spokojnie radzi sobie w warunkach miejskich. Obecnie sie kwasuje i wiele osob odradzalo mi filtry ponizej SPF 50. Niestety nie moglam sie pokazac w zadnym aptecznym kremie bo swiecenie bylo nie do zniesienia. Do tego filtr doslownie zmywal mi makijaz w przeciagu 2-3 godzin.
Ten fluid zakupilam z Ciekawosci bo akurat byl w promocji. A tu takie zaskoczenie! Konsystencja bardzo lekka, wchłania się szybko i nawet nie musze odczekiwac 10 minut zeby nakładac makijaz. Sprawdza sie jako nawilzacz (nakladam na niego Revlona Colorstay i wszystko jest ok) ale absolutnie trzeba przupudrowac bo zostaje lekki film.
Przebarwienia sie nie pojawiaja a stosuje go juz 2 miesiac, nie zapycha (a tak bardzo sie tego bałam!), nie uczula (ale mnie prawie nic nie uczula).

Jego minusy?
Zdecydowanie opakowanie! Pojemnosc mikroskopijna. 30 ml w przypadku tak lekkiej konystencji to praktycznie nic. Starcza góra na miesiac. Nie widac ile kremu zostało, a poniewaz opakowanie jest "pocket size" nie da sie nawet "wyczuc" czy zaraz sie skonczy czy starczy jeszcze na dwa tygodnie.
Niemiłosiernie szczypie w okolicach oczu, na szczescie do nich nie migruje wiec jesli nalozy sie go w opowiedniej odleglosci to nie ma z nim klopotu.
Oczywiscie "glow" jak najbardziej jest ale to i tak nic w porownaniu do tego co mialam po LRP czy Vichy, spokojnie mozna zmatowic pudrem.
Najwiekszym jego minusem jest dostepnosc. Pokazuje sie w katalogu raz na jakis czas a potem znika na pare miesiecy. Zrobilam blad i zaopatrzylam sie tylko w dwa opakowania. Nie wiem co bedzie jak mi sie skonczy.

Tak czy inaczej pozostane mu wierna (o ile jeszcze go upoluje) i dzieki niemu przestalam miec watpliwosci co do filtrow. Po prostu stosuje go jako nawilzacz. Naprawde polecam

Używam tego produktu od: 2-3 m-cy

ok

Jestem trochę mniej zachwycona tym kosmetykiem od poprzednich recenzentek, bo nie lubię jak mi się coś na twarzy świeci ;( Zmuszona zyciową koniecznością - słońce, zaczynające się pojawiać tu i ówdzie przebarwienia musiałam sięgnąć po wyższe niż zazwyczaj filtry. Między innymi kupiłam ten krem.
Wrażenia mam pozytywne - jest lekki, nie maże się po skórze, raczej nie bieli, można wsmarować sporą jego ilość, ładnie pachnie, chyba skutecznie chroni - przebarwienia nie ciemnieją.
Ale pozostawiony sam sobie na skórze bardzo wzmaga jej błyszczenie. Dlatego w wersji solo sprawdza się raczej jako krem na weekendowe leniuchowanie koło domu niż jako krem miejski.
Na szczęście można na niego nałozyć makijaż i wtedy skóra wygląda znacznie lepiej - na kilka godzin można ukryć ten błysk pod warstwą pudru.
Nie wykluczam, że jeszcze kupię, bo mam też filtry, które jeszcze bardziej nabłyszczają.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Polecam ! ! !

Kosmetyk kupiłam już jakiś czas temu ale dopiero dzis miałam okazję sprawdzić jego skuteczność, i z czystym sumieniem mogę go polecić. Rano użyłam tego filtra pod podkład i ok południa wyszłam na spacer, który skończył się kilku godzinnym siedzeniem w słońcu. Każdą odkrytą część ciała strasznie spiekło mi słońce, istny raczek a buzia jaśniutka jak przed wyjściem z domu!. Zero zaczerwienienia mimo że nie miałam możliwości nałożenia kremu w ciągu dnia. jestem baardzo miło zaskoczona skutecznościa!!! Kolejne plusy: nie bieli twarzy, nie zatyka porów, używam go pod pokład i jest ok! Nie widzę żadnych wad, nawet cena przystepna:)

Używam tego produktu od:3tyg

Niska cena, adekwatna do pojemności. Ładny zapach, lekka konsystencja (jak sama nazwa wskazuje). W przepisowej ilości na mojej cerze nie wchłania się do wieczora (testowałam w weekend). Lekko pobiela, pod koniec opakowania to się nasila (?). Dobrze chroni, jest fotostabilny. Nie zapycha porów. Ma dodatkowo substancje odżywcze. Jestem na tak.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, drugie w zapasie i trzecie zamówione

dobry

Produkt udany, zgadzam się z poprzedniczką. Wygodne, płaskie opakowanie, które wszędzie mozna ze soba zabrac ( faktycznie pocket size ;)). Nie ma go za dużo, ale jest wydajny. Praktycznie bez zapachu, lekki. Moge go nakładac na krem bez filtrów albo z jakimis filtrami umownymi, albo solo. Nie bieli, nie wysusza, nie nabłyszcza ( za bardzo ;)). Miałam go ze sobą w Egipcie - i nie opaliłam twarzy. Nie zapycha porów.

Używam tego produktu od:kilku tygodni