Essence, Stay Natural Concealer (Korektor)

Essence, Stay Natural Concealer (Korektor)

Korektor ma za zadanie ukrywać niedoskonałości i cienie pod oczami. Zawiera witaminę A. Występuje w dwóch odcieniach, które dobrze stapiają się ze skórą.

pod oczy, do twarzy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

zły

Z powodów zdrowotnych i przyjmowanych tabletek mam bardzo widoczne cienie pod oczami. Są one moją zmorą i nadal szukam odpowiedniego korektora ,który sobie z nimi poradzi. Ten niestety do nich nie należy. W żadnym stopniu nie zakrywa cieni i szybko się ściera. Jest mało wydajny.W dodatku miałam problemy z aplikatorem.

Plusy:
+ cena
+ konsystencja

Minusy:
- brak jakiegokolwiek krycia cieni pod oczami
- aplikator
- mało wydajny
- krótko utrzymuje się na skórze
- ciemnieje

Nie polubiliśmy się

Kupiłam go w celu zakrywania delikatnych cieni pod oczami. Niestety znalazłam w nim same minusy:
-słabo kryje, nie wyrównuje kolorytu;
-bardzo szybko schodzi;
-nie podoba mi się sposób jego nakładania.
Więcej się on nie znajdzie w mojej kosmetyczce ;)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Beznadziejna aplikacja. Dobry pod oczy, nigdy na co innego

OPAKOWANIE
opakowanie jak dla mnie w porządku, jeśli chodzi o wykonanie. Niestety pomysł z taką aplikacją jest kompletnie niepraktyczny. Aby wydobyć kosmetyk trzeba przekręcić dolną część. Na początku kręciłam i kręciłam, a korektora ani śladu. Kręciłam jakieś 2min i dopiero coś wypłynęło. Ciężko wydozować odpowiednią ilość kosmnetyku. Za każdym razem wypływa inna ilość.

KONSYSTENCJA
korektor ma dość rzadką konsystencję, ale niestety nie pomaga to w wchłonięciu się i stopieniu ze skórą.
Niestety jest bardzo mało wydajny.

DZIAŁANIE
Korektor sprawdza się tylko pod oczy i to nakładany na podkład. Wtedy wyrównuje koloryt skóry przy powiekach. Poza tym nie podkreśla suchych skórek.
Nie nadaje się do krycia zaczerwień czy wyprysków na twarzy, bo po prostu ich nie kryje. No chyba, że nakłada się go podwójnie - pod i na podkład.

PODSUMOWUJĄC
+ nie podkreśla suchych skórek pod oczami
+ wyrównuje koloryt użyty pod oczy
- opakowanie nie dozuje takiej samej ilości kosmetyku
- mało wydajny
- nie kryje wyprysków
- szybko się ściera nakładany na podkład

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Absolutnie do niczego

Ten korektor maiłam dosyć dawno.Użyłam go tylko 1 raz i to wystarczyło żeby go wyrzucić.Ponieważ;

-nic nie kryje
-odcienie sztuczne
-nie podoba mi sie aplikator
-o trwałości nie mam mowy

Jednym słowem produkt do niczego.nie polecam.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

nie kupiłabym tego produktu ponownie

Zalety :
- cena
-konsystencja
-w miarę dobrze kryje
-posiada aplikator którym się super nakłada
wady :
-strasznie szybko się skończył
-większych zmian nie pokrywa doskonale

Używam tego produktu od: od tygodnia używam tego produktu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

UJDZIE

Jak byłam młodsza ciągle używałam tego korektora. Bardzo go lubiłam, jednak w końcu doszłam do wniosku, ze nie potrafi on poradzić sobie z moimi cieniami.
ZALETY:
-cena,
-wygodnie opakowanie,
-lekka konsystencja,
-rozświetla.
WADY:
-słabo kryje, co dla mnie jest dyskfalifikujące,
-krótko się utrzymuje.

Używam tego produktu od: około 3 lat

ojojoj

Używałam koloru 01 soft beige. Plusów tego korektora na próżno szukam...
Największe jego wady:
Niestety dość szybko zmienia kolor na coś w kierunku pomarańczu, wygląda to niezbyt ładnie.
Równie szybko coś dzieje się z jego konsystencją. Nakładałam go na różne kremy i podkłady, nawet na gołą skórę, no i... ciągle to samo - albo się ważył, albo brzydko zastygał:/
Już te dwie rzeczy starczą, aby nieskończone opakowanie wylądawało w koszu, co zaraz zrobię z wielką satysfakcją...

Używam tego produktu od: pół roku (kilka/kilkanaście podejść)
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe i do kosza!

tani, raczej dobry

Korektor w kolorze 01 dobrze zakrywa minimalne cienie pod oczami. Kosystencja super, świetnie się wchłania. Uwielbiam korektory w takim opakowaniu, więc to dla mnie duży plus. Jeśli chodzi o trwałość, pozostawia sobie dużo do życzenia.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

idealny jako korektor pod oczy dzięki lekkiej konsystencji ;)

Szukałam lekkie korektora, niezbyt kryjącego pod oczy. Trafiłam na ten. Nie mam dużych cieni pod oczami, więc jak dla mnie idealny :) po przypudrowaniu trzyma się cały dzień. Nie mam potrzeby poprawiać go w ciągu dnia. Jest lekki, kolory ma w miarę fajne.
Jak wspomniałam, używam go pod oczy, jednak uważam, że dla osób, które szukają mocnego krycia nie jest trafnym wyborem.

ZALETY:
-lekki, kremowy
-fajne odcienie
-cena
-długo się utrzymuje po przypudrowaniu

WADY:
-opakowanie (niezbyt wygodne)
-szybko się kończy, mimo iż nakładam niewielką ilość pod oczy, jednak cena pozwala na jego kupno częściej niż raz na 2 miesiące
-krycie małe

Najgorszy korektor świata

Mówię to z przykrością, dlatego że w niskiej randze cenowej firma Essence to jeden z moich ulubieńców. Nie tym razem jednak... Nie lubię i staram się nie oceniać AŻ tak negatywnie kosmetyków, ale tym razem to zrobię bo chcę Was wszystkie przestrzec przed tym bublem.

Dlaczego jest tak okropny:

1 Ciemnieje jak szalony i to nawet nie o odcień czy dwa ale więcej, plus robi się jakiś taki... łososiowy? Czerwony? Coś strasznego, nigdy nie widziałam żeby korektor aż tak zmieniał się po nałożeniu... (zdjęcie)
2 Po 5 minutach od nałożenia zamienia się w solidną skorupę. Najpierw oczywiście wchodzi we wszystkie zmarszczki mimiczne, potem zastyga i zaczyna wręcz pękać:/
3 Niespecjalnie zakrywa sińce pod oczami czy nawet cienie, trzeba nałożyć ok 3 warstwy (potrójna skorupa...)

Polecam Wam jeśli będziecie go chciały kupić nałożyć na dłoń i przejść się jeszcze przez 5 minut po sklepie żeby przysechł - zobaczycie jak dramatycznie zmienia się i kamienieje wręcz na skórze...

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 0 (nie zużyłam ani jednego w całości...)

Zwykły podkład w mini opakowaniu !

Według mnie powyższego produktu nie można nazwać korektorem. Kryje tak jak zwykły podkład, w tej kategorii sprawdza się 4/5, ponieważ kiedy położyłam korektor na całą twarz faktycznie dobrze się prezentował (jako podkład). Do korektora temu kosmetykowi jeszcze daleko. Szybko się zużywa.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone opak.

Ciemność, widzę ciemność

Firma essence chyba powinna zmienić swoich "specjalistów" od korektorów.

Ten korektor jak i inne które posiadałam niestety strasznie ciemnieją z czasem na twarzy.
Gdyby to były subtelne zmiany koloru nie było by pewnie problemu, ale pod wpływem kontaktu se skórą/powietrzem/etc. korektor potrafi ściemnieć do takiego stopnia ze (u mnie) pasuje tylko do dość mocno opalonej skóry.
U mnie to kompletnie dyskwalifikuje ten produkt, mimo ze odpowiadają mi:
- jego krycie (nie ma problemu z zakryciem moich sińców pod oczami mimo ze mam je spore)
- konsystencja (jest bardzo lekki, nie obciąża skóry i dobrze się go aplikuje, kosmetyk ładnie się stapia (w sensie fizycznym) ze skórą),
- sposób aplikacji (bardzo wygodne opakowanie z pędzelkiem i nie ma problemu z poprawkami poza domem),
- cena (kosmetyk jest dość tani).

Nie kupie więcej tego korektora bo nawet jaśniejszy kolor pasuje do mnie tylko jak się mocno opalę. A kupowanie kosmetyku po to ze być możne później będzie pasował jest trochę bezsensowne.
Od kosmetyków kolorowych wymagam by kolor ich się nie zmieniał w trakcie ich "noszenia".

Używam tego produktu od: kilkanaście razy (korektor zakupiony wczesna wiosną pasuje teraz gdy moja buzia jest o dobre 2-3 tony (jak nie więcej) ciemniejsza)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)