BaByliss, Prostownica ceramiczno - turmalinowa PRO Tourmaline Pulse 24mm

BaByliss, Prostownica ceramiczno - turmalinowa PRO Tourmaline Pulse 24mm

Płytki (24 mm szerokości) w tym profesjonalnym, poręcznym modelu są pokryte grubą warstwą ceramiki oraz turmalinem. Turmalin to kompozycja kryształów, które po podgrzaniu stają się naturalnym źródłem jonów ujemnych. Połączenie turmalinu z ceramiką powoduje wytwarzanie jonów ujemnych. Do równomiernego rozprowadzenia ciepła przez ceramikę dochodzi naturalne źródło antystatycznych jonów ujemnych , dzięki czemu możesz otrzymać optymalny efekt modelowania. Podwójne działanie zamyka łuski włosów, a fryzura staje się gładka i błyszcząca. Model zalecany do włosów półdługich.
Seria BaByliss PRO oznacza sprzęt przeznaczony do profesjonalnego użytku.

Cechy i opcje prostownicy:
- Przełącznik START/STOP
- Lampka kontrolna
- Ergonomiczna rączka ułatwiająca prostowanie
- Izolowana końcówka oraz izolowana powłoka zewnętrzna (ochrona przed poparzeniem)
- Obrotowy kabel długości 2,7m
- Przełącznik temperatury (5 ustawień - zakres od 120 do 200 stopni C)

srednia

Prostuje dosyc dobrze chociaż włosy i tak bardzo się niszczą ( prostuje codziennie) i jeżeli nie użyje żadnego kosmetyku wspomagającego to włosy nieraz sie pusza i podkręcaja.. Prostuje tak samo jak Wahl Cutek który kosztuje dużo mniej. Ponadto włosy sie elektryzują.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

naprawde warto kupić

To jest moja pierwsza prostownica, więc nie mam porówniania do innej.
Jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy, włosy szybko się prostują. Jest bardzo poręczna i dobrze wykonana. I rzeczywiście płytki stykają się tylko na końcach, ale upewniłam się że tak ma być i tak jest prawdopodobnie w każdej. Ale nie ma to żadnego wpływu na prostowanie. Ja mam włosy cienkie i jest naprawde ok.
Polecam. Używam tego produktu od:niedawna

profeska, polecam

Doskonałe urządzenie, skutecznie prostujące włosy.
Poradzi sobie z nią nawet całkowita amatorka (taka jak ja).
Po włosach nie widać zniszczenia prostowaniem.
Maszynka dobrej jakości, dobrze wykończona, dobra jakość materiałów. Jedyne o co mogłabym się przyczepić: w moim egzemplarzu płytki nie schodzą się całkowicie równo (tzn. na końcu prostownicy szybciej się stykają niż w części bliższej rączki). Ale nie jest to duża różnica i nie przeszkadza w używaniu.
Wcześniej używałam przez chwilę prostownicy Efalock: nie ma porównania - ta jest duuużo lepsza.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (nieregularnie - czasem codziennie, czasem raz na dłuższy czas)
Ilość zużytych opakowań:

po prostu doskonała :D

Po zetknięciu z wieloma prostownicami stwierdzam z ręką na sercu, że dla moich włosów ta jest najlepsza! Uzyskuję nią lepszy efekt, niż prostownicą kuzynki, a ma ona Tondeo.
Dzięki Babylissowi moje włoski są idealnie prościutkie, lejące, mega lśniące do następnego mycia! Jestem nią naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona ! Moje włosy są teraz idealne, a wcześniej…kilka godzin po wyprostowaniu robiły się niesforne, puszyły się, wykręcały i wyglądały naprawdę bardzo nieatrakcyjnie, a już nie wspomnę, co się z nimi działo przy chociażby lekkim wietrze lub mżawce! Teraz już nic im nie straszne! Nie chcę już innej :D .
Używam tego produktu od: miesiaca

Cudowna !

Prostownica wygodna w użyciu, profesjonalna.. Skończył się mój koszmar suchych, skręconych, napuszonych, pozbawionych blasku włosów. Ani deszcz ani wiatr nie zniszczy tych drucików.. ;D Gorąco polecam.. :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo :)

Wg mnie bardzo dobra prostownica :) Ma ergonomiczną rączkę, długi, obrotowy kabel.
Fajnie prostuje, włosy są miękkie, grzywki bardzo ładnie wygładza :) Efekt jest długotrwały, nawet, gdy śpię w kucyku, rano mam proste włosy :)
W końcu najważniejsze- przy moich problemach z włosami (baran, straszne puszenie)- odeszły daleko :) Więc mogę powiedzieć, że całkowicie spełnia moje wymagania :)

Używam tego produktu od: Tygodnia :)

Zajefajna ;)

Mam tą prostownicę od niedawna, ale uważam, iż jest bosska! ;) Mam włosy za łopatki,a prostowanie zajmuje mi 10 minut (zwykłą prostownicą prostowałam włosy 30 min). Szybko się nagrzewa, wystarczy raz przejechać nią po włosach, a są prościutkie! ;)

Polecam ;)

Używam tego produktu od: niedawna