Sephora, Puder brązujący prasowany

Sephora, Puder brązujący prasowany

Puder brązujący do modelowania twarzy i malowania ciała. Zawiera drobinki złota. Dostępny w trzech odcieniach. Przyjemnie pachnie i jest delikatny. Nie wysusza skóry. Na uwagę zasługuje również gustowna puderniczka z lusterkiem.

Cena: 46 zł / 30 g

gigant!

Świetny brązujący puder za niewygórowaną (biorąc pod uwagę wydajność) cenę.
Mam nr 01. Wygląda naturalnie nawet teraz, w grudniu:D Doskonale nadaje się do modelowania twarzy. Dość nietrwały - czasem wystarczy dotknąć twarzy, żeby powstało na niej jaśniejsze miejsce. Ślicznie pachnie. Mój nieustanny zachwyt budzi też bardzo wygodne lusterko w które wyposażono puder. Podejrzewam, że to z powodu jego ogromnych gabarytów, brązerowi pęka powierzchnia w pobliżu wytłoczonego słoneczka...

edit.08.01.15 Wcześniej niż myślałam musiałam zakończyć swoją przygodę z tym pudrem - dziś wyślizgnął się z moich rąk na podłogę i rozbił w drobny mak...
08.06.29 Nie kupię go ponownie, za bardzo denerwowała mnie ta jego nietrwałość.
Używam tego produktu od: sierpnia 2007
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

bardzo dobry

Najlepszy spośród bronzerów w tym przedziale cenowym. Zapewnia delikatny i naturalny efekt. Nie zapycha, nie przesusza. Można nim ładnie wymodelować twarz, a efekt będzie bardzo subtelny.

Niedawno skończyłam moje pierwsze opakowanie, choć tak naprawdę wyrzuciłam je bardziej ze względu na zepsyty zatrzask niż całkowite żużycie zawartości:) Tak więc wydajność jest oszałamiająca.

Raczej nie kupię ponownie, bo mam nowego faworyta. Ale przez długi czas ten bronzer był dla mnie bezapelacyjnie najlepszy.

Polecam!

Używam tego produktu od: ok 2 lat

ok

Jest cudowny i do tego to piękne opakowanie, ech..
Zalety:
- jest tak delikatny, czuję się, jak by go nie było
- świetny efekt, skóra jest idealnie gładka, świetlista
- naturalny efekt (przy jasnej karnacji mam odcień 02 i jest idealny)
- u mnie nie wysusza zupełnie
- nie tworzy smóg, nawet przy sztucznym świetle nie można nim sobie zrobić krzywdy
- trwały, stapia się ze skóra
- niedrogi, biorąc pod uwagę jego rozmiar

Edycja marzec 2009
Odejmuję jedną gwiazdkę, bo przy dłuższym użyciu jednak troche wysusza. Ponadto mnie strasznie zapchał, więc poszedł w kąt, szkoda, bo ogólnie wart jest uwagi...
Używam tego produktu od:miesiąca

Uwielbiam!

Uwielbiam ten puder! Jak dla mnie numer jeden!
Swietnie rozswietla twarz, przy czym pozostaje ona naturalna. Dlugo sie utrzymuje, chociaz mysle, ze to tez kwestia podkladu. Jesli chodzi o puderniczke, to duzy plus za lusterko. Jest duzy, wiec starcza na dlugo. Niestety czasami zbyt duzy, bo nie wszedzie mozna go zabrac ze soba, lecz to taki malenki minusik niezauwazalny ;) I tak jak dla mnie wygrywa i na pewno zakupie go ponownie.

Bardzo lubię ten puder!!!Dla mnie to nie jest puder brązujący bo mam dość ciemną karnację a on zlewa się z kolorem mojej skóry nie widać różnicy między pomalowanymi i niepomalowanymi częściami twarzy...Bardzo ładnie pachnie i jest slicznie opakowany...dużym plusem jest lusterko

odejmuję gwiazdkę, bo połamał mi się z niewiadomych przyczyn

Używam tego produktu od:1 miesięca
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

Świetny

Mam tłustą ale jednocześnie bardzo wrażliwą skórę. Trudno bylo mi znależć odpowiedni puder dla siebie. Odkąd trafiłam na ten jestem jego zagorzałą fanką. Ładnie i równomiernie się rozprowadza, brązowi bez smug (mam nr 01) a co dla mnie równie ważne nie uczula i nie zapycha.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: nawet jeszcze nie połowa:)

zadziwiająco dobry

Puder ów zakupiłam w trakcie szybkich zakupów, działając pod presją czasu i osób mi towarzyszących - czyli sięgnęłam na półkę zupełnie przypadkowo i losowo wybrałam te właśnie kosmetyk. Przypadek okazał się szcześliwy. Puder jest doprawdy dobry. Świetnie sprawdza sie przy cerze mieszanej - nie tworzy ciemnych plam (jestem posiadaczką nr 01), delikatnie matuje skóre nadając jej zdrowy koloryt. Uważać jedynie należy, by nie nałożyc zbyt dużo specyfiku, bowiem przybiera wtedy kolor lekko pomarańczowy- jest na to wspaniały sposób. W moim wydaniu - mieszam go z odrobiną transparentnego pudru rozświetlającego Vipery. Ten puder Sephory pozytywnie mnie zaskoczył, bowiem moje wcześniejsze doświadczenia z kosmetykami tej firmy nie były zbyt dobre. Ów puder jest zaś godny polecenia, miły w uzyciu, gwarantujący dobry efekt i bardoz wydajny oraz relatywnie tani. Polecam

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Dobry zakup :)

Po pierwsze - zaznaczam, że nie wiem czy go kiedyś jeszcze kupię, bo jest tak wydajny, że pewnie jak się już skończy to będę miała go serdecznie dosyć :D

Co nie zmienia faktu, że jego pojemność i wydajność to duży plus, tym bardziej jeśli porównamy go z ceną i jakością :)

Co do jakości - bronzer ten jest bardzo przyjemny w użyciu, kolor nr 1 jest dość delikatny, raczej ciężko z nim przesadzić. Jest bardziej trwały niż się spodziewałam, a schodzi równomiernie.

Podobno ma błyszczące drobinki - jeśli się wsadzi nos do puderniczki to da się jakieś zauważyć, ale zapewniam, ze na twarzy nie :). Co ja osobiście zaliczam do plusów.

Polecam. Nie daję 5 gwiazdek, bo nie wypróbowałam jeszcze aż tylu bronzerów, by móc jakikolwiek nazwać KWC ;)

Ilość zużytych opakowań: 1.

Puder jest naprawdę bardzo przyjemny. Ładnie się rozprowadza nie tworząc plam. Schodzi równomiernie i jest trwały (wytrzymywał więcej niż podkład).
Bardzo delikatnie rozświetla a zarazem matuje (nie ma mowy o błyszczeniu się). To jego mocna strona- cera staje się taka rozpromieniona, pełna życia.
Wystarczył na 9 miesięcy codziennego używania i właśnie tutaj jedna wada- gdy się kończy łatwo się kruszy- dlatego nie mogłam zużyć do końca, musiałam wyrzucić. Cena bardzo przystępna. Byłam z niego zadowolona...hmm swego czasu wręcz uzależniona..

niezły

Bardzo delikatny puderek, ładnie się rozprowadza, mam odcień 01, jasny brązik, ładnie matuje na ok.4 h, co jest dużą zaletą, bo większość pudrów brązujących sprawia, że po 2 h świecę się:)
Szkoda, ze tak krótko trzyma się na twarzy:( i kiedy "schodzi" robi plamy. Idealny jeśli poprawia się makijaż co ok 4h, wtedy efekt super:)
Ale cena w porównaniu z pojemnością bardzo niska, i za to 1 gwiazdkę więcej:)

Używam tego produktu od:roku

fajny

solidny bronzer. przede wszystkim zachwyt budza jego gabaryty- nie wiem, kiedy on sie skonczy. puderniczka tez porzadna, z bardzo przydatnym, duzym lusterkiem. efekt tez daje fajny, dosc naturalny (choc moze to kwestia doboru koloru) chyba trudno z nim przesadzic i zrobic z siebie mulatke. podoba mi sie to, ze nie ma w nim brokatowych drobinek, daje efekt raczej matowy, dzieki czemu spokojnie nadaje sie do dziennego makijazu.
nie wiem czy jeszcze kupie, bo kiedy mi sie skonczy byc moze wcale nie bedzie juz produkowany, no i pewnie pojawi sie kilka ciekawych produktow, ktore bede chciala wyprobowac.

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań:

Solidna puderniczka z lustrem

Mam odcień 02.Plusem jest niska cena w porównaniu do wielkości opakowania.Solidna puderniczka z lustrem:)
Bardzo trwały.Twarz po nakremowaniu obsypuje transparentnym sypkim pudrem a następnie grubym pędzlem nakładam ów puder brązujący Sephory.
Po całym dniu nie mam brzydkich brązowych plam "spłyniętego" pudru..Trzyma się buzi bardzo mocno.
Szkoda tylko ze te drobinki słabo błyszczą...Ale do tego celu kupie chyba dodatkowo puder rozświetlający w pędzlu.
Ogólnie polecam.Ale kiedy kupię?Gdzieś za 2 lata sie skończy ten gigant:)

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1