Maybelline New York, XXL Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny z bazą 2w1 wydłużająco - pogrubiający)

Wodoodporna maskara dwufazowa: wydłużająca baza + pogrubiający tusz. Pierwsza maskara z podwójną ilością elastycznych mikrowłókien stanowiących składnik wydłużającej bazy i pogrubiającego tuszu. Dzięki technologii FiberLock baza i tusz tworzą na rzęsie gładką i spójną powłokę, dając jednocześnie efekt maksymalnego powiększenia.

Zawarte w formule: prowitamina B5, ceramidy oraz ekstrakt z płatków chabra odżywiają rzęsy i chronią przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Szczoteczki maskary XXL zostały zaprojektowane specjalnie, żeby wzmocnić efekt zwiększenia rozmiaru rzęs. Szczoteczka do bazy zapewnia równomierne i dokładne rozprowadzenie włókien wzdłuż rzęsy tak, aby nadać maksymalną długość. Szczoteczka do tuszu dzięki trójkątnemu przekrojowi i specjalnemu ułożeniu włosków dokładnie pokrywa rzęsy intensywnym kolorem, jednocześnie je rozdzielając. Odporna na ścieranie i działanie wody.

Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: ok. 30zł / 2x5ml

godny polecenia

To mój pierwszy dwustronny tusz. Troszkę się go obawiałam ale ciekawość zwyciężyła;)Okazało się, że nałożenie na rzęsy bazy i pokrycie jej tuszem jest naprawdę proste.Baza ślicznie wydłużyła moje krótkie rzęsy a tusz pogrubił i nadał im głębokiej czerni. Jak dla mnie mógłby bardziej pogrubiać ale i tak byłam zadowolona z efektu końcowego:)Tusz utrzymuje się na rzęsach cały dzień, nie osypuje się, nie uczula. Mimo, że jest wodoodporny bez problemu daje się usunąć(używam do demakijażu płynu dwufazowego Garnier).
Nie wiem czy kupię go w najbliższym czasie bo wziąż szukam ideału a napewno jeszcze do niego wrócę:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Tusz ten dostalam w prezencie i pamietam ze bylam z niego bardzo zadowolona. Mam naturalnie czarne, geste i bardzo dlugie rzesy ktore pod wplywem tego tuszu zamienily sie doslownie w firanki:) Sprezentowalam go mamie poniewaz nie lubie teatralnego efektu sztucznych rzes. Baza znakomicie rozdziela rzesy przy tym maksymalnie je wydluza i pogrubia, a tusz nadaje im niesamowita gleboka czern. W idealnym stanie przetrwal caly upalny dzien i nocne szalenstwa:) Co do wodoodpornych wlasciwosci tuszu trudno miec watpliwosci. I jednyne co mi w nim nie pasowalo to to ze bardzo ciezko go zmyc. Mimo to tusz naprawde godny polecenia.

Używam tego produktu od: dawna

w porządku

Kupiłam, kiedy tylko wchodził na rynek, chyba za 38 zł ;>
Ale nie żałowałam. Mimo małej wydajności (mała pojemność) byłam zadowolona. NIe kryuszył się, nie podrażniał oczu. Rzęsy były pogrubione i wydłużone no i oczywiście nieposklejane.

Dla mnie dobet, ale nie rewelacyjny. Są tańsze tusze, którymi w krótszym czasie można więcej zdziałać :)

Używam tego produktu od:dawno

bez-na-dziej-ny

Okropny tusz. Nie wydłuża, nie pogrubia, o rzesach XXL można sobie pomarzyć. Skleja rzęsy, szczoteczki są wg mnie beznadziejne. Ok, jest wodoodporny, chociaz trochę się kruszy, ale co z tego - daje poczucie ciężkości na rzęsach i czlowiek myśli tylko o tym, żeby to okropieństwo zmyć. Nie polecam, jeden z najgorszych tuszy jakie miałam.

Używam tego produktu od: klika razy i zrezygnowałam
Ilość zużytych opakowań: klika razy i zrezygnowałam

Ciężki

Od razu po nałozeniu mam takie uczucie ciężkości i sklejenia rzęs.:(
tusz jest rzeczywiście wodoodporny, ale nieścierno odporny.
Skleja rzęsy. Gdy zbyt dużo nałoży sie bazy tusz nie jest w stanie przykryć całych rzęs i wtedy co niektóre włoski są szare :(
Pogrubia i delikatnie wydłuża.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca

nie dla mnie

Zupełnie nie spełnił moich oczekiwań, a nie były wygórowane. Szukałam dobrego tuszu wodoodpornego (bo przy zwykłych po paru godzinach wyglądam jak panda)
Mam cienkie rzęsy, dosyć długie ale niezbyt gęste, wiec nie zależało mi specjalnie na wydłużeniu, tylko na podkreśleniu i lekkim pogrubieniu.
Czarny tusz może być, jest po prostu średni, miewałam lepsze. Ale biała baza to porażka. Źle się rozprowadza, skleja rzęsy, trudno ją potem pokryć czarną, żeby nie prześwitywała. Ogólnie po pomalowaniu tym tuszem wyglądam jakby każda rzęsa rosła mi w inna stronę;) Myślałam, że potrzeba mi trochę wprawy i będzie lepiej, ale nic z tego.
Nie dałam jednej gwiazdki, bo mojej mamie ten tusz dosyć odpowiada, na niej rzeczywiście widać to wydłużenie, więc przypuszczam, że dla pań, które mają krótkie mocne rzęsy będzie całkiem niezły

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

jestem rozczarowana

- skleja rzęsy
- źle się rozprowadza
- słabo rozdziela rzęsy
- z wodoodpornością też kiepsko
- szybko zasycha

Jedyny ratunek, żeby poprawić jego konsystencję, by lepiej się nakładał, to wrzucić do ciepłek wody zamknięty tusz na 5 min, żeby się rozgrzał. Ewentualnie wtedy jest taki jak należy.

Używam tego produktu od:XI.2006

i tak i nie ;p

tusz rzeczywiśnie jest wodoodporny , nie zmywa sie na basenia czy nad morzem . jednak nie daje on zapewnianego efektu xxl , rzęsy nie do końca stają sie pogrubione czy wydłużone . tusz nie sklejał mi rzęs , nie kruszył na powiekach , jednak ciężko było go zmyć , często przez to wyrywałam sobie rzęsy .

jeden jedyny plus za to, iż rzeczywiście nadaje się na wakacje nad wodą ;)

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Żałuję

Żałuję, że się na niego skusiłam. Same minusy:
-szaro-bury kolor, a nie czarny
-zmywa się go bardzoooo opooornie
-podrażnia oczy
-osadza się ( pod dolnymi rzęsami szczególnie )
-BRAK zupełny efektu XXL - ani nie wydłuża, ani nie pogrubia
- u mnie prawie zupełnie jest niewidoczny, aż się nie osadzi ;) w obrębie oczu:(
Lepiej zakupic ten sam tusz, ale nie w wersji wodoodpornej.

Używam tego produktu od: 2tygodni

porażka

Spodziewałam się po tym tuszu czegoś więcej, o wiele więcej.
Ani to pogrubia, ani wydłuża, tylko ogrom bawienia się, a efekt? - żaden. Robią się grudki,a rzęsy wyglądają po prostu sztucznie, nieciekawie, nieefektownie. Użyłam raz, i odłożyłam na półkę.
Żeby nie było, że jestem uprzedzona do tuszów, z białą końcówką... używałam wcześniej tego typu tuszu z loreala i byłam bardzo zadowolona :) nie jestem bardzo wymagająca:)
Ogólnie... niepolecam:)

Użyłam: jeden raz i ostatni:)
Kiedy?: jakiś rok temu:)

prawie KWC!

W tuszach zawsze denerwowało mnie to, że po jakimś czasie miałam czarne podkówki pod oczami. Dlatego zaczęłam się rozglądać za wodoodpornym kosmetykiem.

+ biała baza super wydłuża i pogrubia rzęsy
* nie skleja (no dobra, kiedy nałoży się go za duzo to owszem, skleić może, ale nawet jesli to się ta rozdzielić)
* i- uwaga- jest CAŁKOWICIE WODOODPORNA ale z małym zastrzeżeniem. Przeszła cało już rower, pot i łzy, deszcz (albo wszystkie te kataklizmy naraz, hehe- wracałam do domu, rozpłynęło mi się wszystko, zepsuta i zalana komórka, tylko tusz na rzęsach nietknięty :) nawet kąpiele w morzu czy na basenie- I NIC! co najwyżej trochę się skruszyła z rzęs. Denerwuje mnie natomiast, że po wizycie z TŻ, cokolwiek byśmy nie robili, tusz się rozmazuje i mam znienawidzone moje podkówki- grr!!! A najgorsze jest to z.e strasznie ciężko je zmyć :(
* CENA I WYDAJNOŚĆ- 30 zł, a przy codziennym stosowaniu starczy na bardzo długo- jedno opakowanie służyło mi ponad rok codziennego używania i nie wyschnął. Po dwóch latach resztki w pojemniczku nadal sie nadają do użytku, toż to fenomen :)

-ciężko się zmywa- to znaczy po normalnym umyciu buzi żelem schodzi częściowo, trzeba ciągnąć za rzęsy żeby pozbyć się tuszu
- niestety osłabia rzęsy :(. Dlatego przestałam używać regularnie i zmieniam recenzję- nie jest moim KWC, nie nadaje się co codziennego użytku.