Clean & Clear, Rozgrzewający peeling głęboko oczyszczający

Clean & Clear, Rozgrzewający peeling głęboko oczyszczający

Rozgrzewający Peeling Clean & Clear rozgrzewa skórę w momencie zetknięcia z wodą i złuszcza naskórek, aby oczyścić zalegające w porach zanieczyszczenia. Efekt rozgrzewania otwiera pory i pomaga peelingowi naprawdę dobrze je oczyścić. Twoja skóra pozostaje dokładnie oczyszczona, miękka i gładka przez cały dzień

fajny!

Bardzo fajny peeling!!! wreszcie jakis (oprocz peelingu Avonu) z idealną ilością drobinek. Drobinki rozpuszczają się w trakcie mycia, więc nie zostają nigdzie na ciele, jak to sie dzieje w wypadku peelingu przeciw wągrom tej firmy.
Ponadto bardzo podoba mi się w nim to, że po zastosowaniu skóra jest jakby posmarowana tłustym kremem. Pozostawia skórę gładką, i na pewno go jeszcze kupię.

nic specjalnego

Peeling ma fajne właściwości rozgrzewające. Jednak szybko robi się chłodny.
Drobinki nie są ani za ostre ani zbyt łagodne.
Natomiast po zastosowaniu skóra robi się tłusta.
Średnio złuszcza naskórek,
Skóra po nim nie robi się gładsza.
Peeling nie robi właściwie nic.
nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie.

Okropny!

Beznadziejny! Ma bardzo fajne własciwości rozgrzewające, ale na tym się kończą zalety. Jego wady są następujące:
-ostre, drażniące drobinki
-brak oczyszczenia skóry
-zapychanie porów
-powoduje u mnie jeszcze większą ilość krost!!
-zostawia na skórze okropny, tłusty filtr, dosłownie nie do zmycia, a przez to uczucie zapchania porów

Ogólnie to najgorszy peeling z jakim mialam styczność!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1, niecałe

bardzo fajny;)

Ten peeling jest bardzo fajny! Naprawdę rozgrzewa, jednak dość krótko. Drobinki nie są za ostre, takie w sam raz dlatego nie powstają żadne podrażnienia. A skóra jest po nim gładka i oczyszczona. Zauważyłam poprawę stanu mojej skóry:) Teraz wyskakuje mi mniej pryszczy. Polecam wszystkim, myślę że warto przetestować.
Ja używałam razem z chłodzącym tonikiem z tej serii i myślę że wtedy efekty są najlepsze.

świetny

peeling jest świetny! byłam naprawdę miło zaskoczona kiedy okazało się że naprawdę rozgrzewa .do tego bardzo przyjemnie sie nim myje twarz ,ziarenka są wyczuwalne ale nie drażniące.mam suchą skórę a po użyciu była mięciutka i gładka -nie czerwona i ściągnięta .
naprawdę jestem z niego zadowolona ,do tego jest b.wydajny .używam go 2 razy w tygodniu ,ale w domu mam jeszcze chyba 3 użytkowników tego specyfiku :]
od peelingu oczekuje złuszczenia,wygładzenia i braku podrażnień i to właśnie dostałam .nie mam zbyt dużych problemów z cerą więc nie powiem czy jego oczyszczające działanie jest długoterminowe

horror

Wyrzuciłam do kosza... peeling jest za gruby, za mocny, od goraca naczynka trzaskaja tak, że je aż słychać.... nie wygładza zapycha i nie oczyszcza, zostawia na twarzy oleisty filtr... brrr nigdy więcej

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno

Tragedia!

Totalny niewypał. Kupiłam bo skończył mi sie peeling na wągry.

Co takie strasznego robi?
- zbyt gęsty
- najpierw strasznie gorący a potem chlodnieje szybko
- beznadziejne drobinki
- po umyciu zostawia mi na twarzy okropna woskowo klejącą powłokę, której nie idzie zmyć niczym!

Ogólnie bardzo negatywne wrażenia z użytkowania tego produktu.

Używam tego produktu od: miesiaca

jest fajny

Bardzo przyjemnie rozgrzewa skórę, czuć wtedy, że naprawdę coś tam działa. Szkoda tylko, że efekt nie trwa zbyt długo.
POzostawia skórę bardzo gładziutką i oczyszczoną, bo pory naprawdę mocno się otwierają, tylko trzeba użyć czegoś, co je potem ściągnie.
Jak dla mnie jest jednak trochę zbyt gruboziarnisty, troszkę podraznił mi skórę, ale w miarę jak się tym peelingiem pociera skórę, grudki się zmniejszają, aż w końcu całkowicie zanikają.
Fajny jest ten produkt,ale nie wiem, czy jeszcze go kupię.
Niewydajny, szybko się kończy.
Używam tego produktu od:4 tygodnie

oczyści pory, ale na krótko

Byłam ciekawa, co za składnik sprawia, że peeling tak "grzeje". Okazało się jednak, że to naturalna glinka - zeolit, dzięki której nowy produkt tej serii okazał się dla mnie równie skuteczny jak peeling enzymatyczny! Skutecznie czyści pory, cera wygląda na dotlenioną przez kilka godzin po zastosowaniu. Trzeba użyć po nim jakiegoś środka ściągającego rozszerzone pory. Jednak efekty oczyszczania są nietrwałe, brak mi też w tym peelingu efektu antybakteryjnego.
Muszę więc szukać dalej :(Używam tego produktu od tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1niecałe

Gorący :)

Kupiłam ten peeling już w lutym bedąc w Anglii. Nie wahałam się, bo seria Clean&Clear nigdy mnie jeszcze nie zawiodła. Ten peeling już również tego nie zrobił :)

- super oczyszcza skórę - płatek z tonikiem jest po nim czysty

- rzeczywiście rozgrzewa - jak dla mnie ten efekt mógły być nawet silniejszy i bardziej długotrwały

- skóra jest męciutka, gładka

- jest to peeling cukrowy - kwałeczki cukru rozpuszczają się dając idealnie gładką skórę

- drobinki ma bardzo przyjemne - nie są za ostre, nie za delikatne ---> takie w sam raz :). mogłoby być ich więcej

- skóra nie jest po nim wysuszona ani ściągnięta

Polecam :)Używam tego produktu od: lutego 2007

yeahhh

Jest świetny, efekt rozgrzania jest naprawdę silny, aż się przestraszyłam :) Skóra jest bardzo gładziutka. Peeling jest dosyć gruboziarnisty, ale nie podrażnia skóry, choć masowałam intensywnie i długo. Zapach delikatny i przyjemny. Polecam bardzo GORĄCO :D