Bielenda Professional, Ideal Skin, Błękitna maska algowa chłodząca z rutyną i witaminą C

Przeznaczona do cery wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami, z rumieniem, zagrożonej trądzikiem różowatym.
Działanie:
- obkurcza i wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych
- wycisza i łagodzi podrażnienia,
- rozjaśnia przebarwienia skóry,
- oczyszcza skórę z toksyn (detoks),
- pobudza mikrocyrkulację,
- głęboko nawilża i reguluje gospodarkę wodną skóry,
- napina i napręża skórę (lifting)

Dobra

Potwierdzam poprzednia recenzje.Na moja nieraz rozoogniona twarz dziala jak chlodzacy eliksir.Mam bardzo wrazlia i naczynkowa cere a po tej maseczce skora jest satynowa,wyciszona.Pod maseczke jak mi braknie serum to daje krem na noc i tez jest ok.maseczka nawilza i koi,ale popekane naczynka sa nadal,tylko skora mniej zaczerwieniona.

Używam tego produktu od:ok.6 mcy

ratunek dla mojej skóry

Próbowałam już różnych kosmetyków które miały uspokoić moją wrażliwą skórę. I wreszcie trafiłam na tą algową maskę. Jedyny problemem jest to że trzeba ją w dobrych proporcjach rozrobić z wodą mineralną gdyż jak jest za rzadka to mi poprostu spływa z twarzy. Maska chłodzi buzie, pięknie pachnie. Skóra jest uspokojona, zniknęły podrażnienia jest jaśniejsza i wprost genialnie nawilżona:) Dla mnie poprostu rewelacja!!!

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca