Wibo, Your Fantasy (Lakier do paznokci)

Wibo, Your Fantasy (Lakier do paznokci)

Kolekcja lakierów Your Fantasty w szerokiej gamie kolorystycznej. Lakiery długo utrzymują się na płytce paznokcia, zachowując świeży połysk koloru. Wygładzają nierówności i rysy na płytce paznokcia.

mała cena, dobra jakość

Posiadam odcień 245 - ładni, malinowy róż z drobinkami brokatu. Lakier trwały, dwie warstwy całkowicie wystarczają, ma śliczny kolor, dużą buteleczkę i jest wydajny. Bardzo dziewczęcy :).

Używam tego produktu od: dwóch lat

Paskudztwo

Mam biały lakier z tej serii. BEZ-NA-DZIE-JA. Żeby dokładnie pokryć płytkę, musiałabym nałożyć chyba trzy-cztery warstwy. Problem w tym, że przy nałożeniu dwóch lakier nie chce zaschnąć i tworzą się na nim rysy, ogólnie złazi i lepi się do wszystkiego.
Druga rzecz to opakowanie: nie wiem, czy moje jest jakieś lipne, ale strasznie ciężko się go odkręca.

Używam tego produktu od: Pół roku?
Ilość zużytych opakowań: pół

Całkiem niezły

Mam aktualnie 2 lakiery z tej serii, nr. 25 (biały) i nr.301 (intensywny róż).

+ są tanie
+ mają ładne nasycenie kolorów
+ utrzymują się na paznokciach 3 dni
+ mają wygodny pędzelek
+ szybko schną

:)) ogólnie przyjemne lakiery

Używam tego produktu od: tygodnia

Dość dobry lakier

Posiadam 2 kolory: czarny i czerwony z drobinkami

+ oba kolory mają bardzo dobre krycie - 2 warstwy wystarczą
+ łatwo się zmywają

- po kilku miesiącach dość mocno gęstnieją
- zaczynają się ciągnąć
- pędzelek - mi nie odpowiada

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 2 - ciągle w użyciu

Z tego co pamiętam, to byłam zadowolona.

Miałam jeden lakier z tej serii - szary.
Używałam go ponad rok temu i z tego co dzisiaj pamiętam to bardzo mi sie podobał, zwłaszcza kolor, dwie warstwy dawały piękny szary odcień, który zawierając w sobie (bodajże) niebieski pigment nie podkreślał moich czerwonych skórek.
+łatwa aplikacja
+niziutka cena
-szybko zasechł

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Fatalne lakiery.

Gdy zobaczyłam tak duużo pozytywnych opinii na temat tych lakierów to bardzo się zdziwiłam-mimo swojej niskiej ceny są one bardzo nietrwałe. Przekonałam się o tym nie raz. Zaraz po pomalowaniu paznokci lakier nie dość że nie mógł wyschnąć, to gdy już to zrobił to od razu odpryskiwał. Jedyną zaletą tych produktów jest duża gama kolorów.Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3 , w połowie

Beznadzieja

Jest to chyba najgorszy lakier jak mam.
Recenzuje nr 296 - ciemny róż z drobinkami

+ tani - ok 5 zł
+ dostępność - każdy Rossmann
+ wygodny pędzelek, ułatwia malowanie

- potrzeba nałożyć 4 (!) warstwy lakieru, by paznkocie wyglądały znośnie
- przy tych 4 warstwach lakier nie chce wyschnąć, trzeba bardzo długo czekać
- trwałość - 2 dni
- kolor wygląda tadnetnie na paznokciach

Nie polecam

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Świetny lakier, ładnie kryje.

Posiadam jaki fioletowy odcień. Sama buteleczka dość wyróżnia się z otoczenia mojej nielicznej kolekcji lakierów. Ja zazwyczaj kładę jedną warstwę, bo mi to wystarcza. Lakier trzymał na paznokciach bez żadnych usterek 4 dni. Jednak, gdy na ten lakier użyłam czarnego pękającego z Lovely, przetrwał dłużej bez usterek. Cena jest bardzo korzystna.

Używam tego produktu od: 2 msc

nie.

jestem na nie. nie kryją, a po około miesiącu lakier gęstnieje.
jedyny plus-nie odpryskuje tak łatwo.
wibo ma o wiele lepsze lakiery niż ten.

ps. jedynie biały lakier jest ok, ale trzeba mieć precyzje, zeby nie zrobic smug.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Dobry, jak wszystkie z Wibo :)

Jestem posiadaczką koloru jasnoróżowego, pastelowego, który ma lekkie prześwity niebieskiego. Lakier wyposażony jest w wygodny pędzelek, jego konsystencja jest rzadka, łatwo i szybko maluję nim paznokcie. Czas schnięcia nie jest długi. Utrzymuje się 3 dni, ale to nie ma dla dla mnie większego znaczenia, bo i tak po tym czasie kolor zaczyna mi się nudzić. Lubię ten produkt.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

lakier spełnia 100% moich oczekiwań

Wychodzę z założenia, że trwałość lakieru w dużej mierze zależy od płytki paznokcia. Jak dla mnie lakier gdy trzyma przez cały tydzień mogę określić jako "spełniający moje oczekiwania" i "wart zakupu". Taki jest ten lakier. Ja mam kolor 13, piękna, mocna czerwień. Pędzelek jest idealny (aplikacja bezproblemowa, to czysta przyjemność!), konstystencja super, jedna warstwa pokrywa w pełni paznokieć, nie prześwituje, szybko i porządnie zasycha (co dla mnie jest ogromnym plusem), świetnie się rozprowadza, nie odpryskuje (ewentualnie - ściera się na koncówkach - ale nie znam lakieru który po kilku dniach by sie nie ścierał:P), wydajny, nie ma kompletnie problemu ze zmyciem go, co w przypadku czerwonego lakieru jest niezwykle ważne. I cena! taniocha. dostępny w rossmannie :]
Skomentuję również inny kolor w najbliższym czasie, bo planuję się zaopatrzyć w jakiś nowy.

Używam tego produktu od: 4ech aplikacji
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Rewelacyjny.

Mam ten lakier w kolorze nr 13 - gorąca, głęboka, krwista nasycona czerwień.
Długo szukałam takiego odcienia zarówno wśród tańszych, jak i droższych produktów. Na próżno.
Zawsze coś mi nie pasowało, a to za jasny, a to za ciemny, a to zbyt jaskrawy, a to pędzelek nie taki, a to perła, a to jakieś drobinki niepotrzebne.
Ten jest po prostu idealny.
Kupując go nie nastawiałam się na cuda, a bardzo pozytywnie się rozczarowałam.
Lakier szybko schnie, bardzo dobrze kryje, ma idealny pędzelek dzięki któremu aplikacja jest przyjemnością.
Spokojnie wytrzymuje na paznokciach 2-3 dni.
Jest tani i dobrze dostępny w każdym Rossmannie.
Mam go od ponad roku i ani nie zgęstniał, ani się nie rozwarstwił, co zdarzało mi się przy droższych kosmetykach, za to duży plus.

Używam tego produktu od: ponad roku