L'Oreal Paris, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

L'Oreal Paris, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Sypki puder mineralny True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących. Posiada filtr SPF 15, dostępny w 6 kolorach.

Skład: Zinc Oxide, Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Carnauba / Carnauba Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis / Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol, [+/- May Contain: Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Ci77891 / Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77499, Ci 77491 / Iron Oxides]

Cena: 56zł / 10g

dla mnie ok

Mam jaśniutki odcien N3. Na mojej buzi puder trzyma się dosyć długo, matowanie w porządku aczkolwiek nie mam błyszczącej skóry. Plus za to że na szybko można zrobić make up, dobry pomysł. Nie podkreśla suchych skórek w przeciwieństwie do Vichy Aera Tient którego używałam ostatnio.
Niestety słabo kryje, w razie niespodzianek trzeba używać koneicznie korektora. No i pędzelek taki jakiś dziwny, wyada z niego troche włosa ale da się znieść

Używam tego produktu od:tygodnia

EDIT!

Szczerze mówiąc trochę się na nim zawiodłam. Czytam w opiniach o wielogodzinnym zmatowieniu, a tymczasem na mojej mieszanej skórze tworzy świecącą warstwę zaraz po aplikacji (i chyba w końcu będę musiała wypróbować osławioną skrobię, bo nie da się niczym zniwelować błyszczenia po tym pudrze).

Kryje całkiem dobrze, przebarwienia prześwitują, ale wolę taki efekt niż "maskę" po bardzo mocno kryjących podkładach.

Pędzelek jest jak dla mnie bardzo miękki i przyjemny w użyciu, chociaż gubi włoski.

Na razie 3, jeśli czymś mnie zaskoczy...to zobaczymy:)Używam tego produktu od:tydzień

Edytuję recenzję. Mam już drugie pudełeczko. Tak się przyzwyczaiłąm do tego podkłądu, że nakładajac jakikolwiek fluid czuję się dyskomfortowo. Myślę że na lato będzie super, bo jego największym minusem są zbyt ciemne kolory.

nieciekawy

Mam odcień N6, jest to taki mocniejszy beż, raczej dla karnacji opalonej, do mojej jasnej kompletnie nie pasuje, niestety. Ale ogólnie te kolory są bardzo nieciekawe, nie znalazłam idealnego dla mnie.

Niestety, tworzy maskę, podkreśla zmarszczki, pory wyglądają bardzo nieciekawie. W dodatku opakowanie jest niepraktyczne, trudno nabiera się puder, pędzel jest twardy i szoruje po buzi bardzo nieprzyjemnie, ciężko cokolwiek nim nałożyć, dlatego łatwo o nierównomierne placki.
Bardzo nietrwały, szybko schodzi i ściera się. Zapycha, miałam po nim straszne wysypy.
Nie polecam go, chyba że wymieszany z jakimś jaśniejszym pudrem. Ja używam go, aby troszkę przyciemnić buzię po Everyday minerals i w tym aspekcie nawet się sprawdza, samdzielnie nie!
Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Miłe zaskoczenie:)

Mile sie zaskoczyłam.uipiłam ten puder z czystej ciekawoscii okazało sie ,ze naprawde byłł jej wart...hehehe...

Plusy:
-doskonale matuje- twarzyczka wyglada swiezo i jedwabiscie,nie tworzy jakis plam ( a stosuje czasem na poddkład True match)
-nie ma problemów z aplikacja na twarz
-ma fajne i poreczne pudełeczko,wyglada ładnie od strony wizualnej
-pedzelek nie jest taki zły jak ktos tu pisał ( wiadomo,ze jest to taki poreczny pedzelek przy opakowaniu),i fajnie ktos to wymyslił,ze jest przy nim:)
-do tego puder jest niezwykle trwały
-bardzo wydajny:)troszeczke sie wyspypie i juz jest makijaż:)

Jeśli chodzi o minusy to pisze w imieniu mojego TŻ,on bowiem stwierdził lezac przy mnie na lózeczku- "Ten puder ŚMIERDZI" hahahaha:DAle to tylko myslenie chłopa...

Reasumujac naprawde polecam:)Używam tego produktu od:ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

super kosmetyk

nie wiem co się stało z moją recenzją. Wczoraj jeszcze była, a dziś już zniknęła! Dziwne! Nie podoba mi się to! Muszę pisać drugi raz.W każdym bądź razie wspaniały kosmetyk, świetnie matuje, buzia cały długi dzień wygląda perfekcyjnie, nie robię prawie w ogóle poprawek w ciągu dnia a nakładam go wcześnie rano bo ok.5:40 i dziś na przykład wytrwał w nienaruszonym stanie. Kończę erę podkładów! na pewno kupię następny. Nie daje 5 gwiazdek ponieważ nie mam porównania z innymi pudrami mineralnymi. Mam odcień W5 i z całą pewnością mogę powiedzieć, że dopasowywuje się idealnie do cery! Polecam! Acha! Pędzelek jest rewelacyjny! Ciekawe czy i ta recenzja gdzieś zniknie?

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 ale będą nastepne

mile mnie zaskoczył

Moja cera świeci się niemiłosiernie i jest nierówna, ten puder dobrze ją wygładził i zmatowił na długo, długo dłużej niż pudry, które w nazwie mają "matujący" - faktycznie nie potrzeba podkładu, więc jest to jakaś oszczędność. Ma trochę za twardy pędzelek, ale można sobie poradzić. Nie wiem jeszcze jak z wydajnością, bo używam niedługo, ale nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu.
Przy nakładaniu się osypuje, szczególnie z tyłu pędzelka się ten puder przyczepia, więc trzeba uważać.
Jestem blondynką, mam odcień W5 (golden sand) i w ogóle mam wrażenie, że faktycznie się dopasowuje do skóry, bo kilka tych kolorów chyba mogłabym spokojnie używać. Polecam wypróbować.Używam tego produktu od: kilka miesięcy.

ciekawy produkt

Plusy:
- kryje bardzo dobrze i jednocześnie matowi, ale nie totalnie, czyli makijaż wygląda naturalnie
- nie wysusza skóry
- nie uczulił mnie
- nie podkreśla, z czego się ogromnie cieszę, moich zmarszczek mimicznych
- sądzę, że będzie bardzo wydajny, bo niewiele go trzeba, by zrobić makijaż
- łatwy w aplikacji - ale uwaga - potrzeba trochę wprawy, bo łatwo przesadzić (lepiej nakładać mniej i ewentaualnie powtórnie nałożyć)
- sprawdził się w upale
- ładne odcienie, chociaż raczej ciemne ( ja mam chyba (?) najjnaśiejszy, czyli N3 [cream beige] i przy oliwkowej karnacji oraz lekko opalonej skórze stosuję go jak puder brązujący - efekt piorunujący; dodam, że ten odcień wpada lekko w róż)
Minusy:
- brudzi ubrania
Jest to kosmetyk, który faktycznie łączy właściwości podkładu i pudru sypkiego, dlatego jest szalenie wygodny.
Nie wiem , jak będzie sie sprawował na mojeje suchej skórze jesienią i zimą, dlatego daję na razie tylko 4 gwizadki.
13.08.07.
Zapomniałam napisać o trwałości. Na mojej buzi ten puderek trzyma się bardzo długo, właściwie cały dzień (sprawdziłam na wyjeździe - 12 godzin bez poprawek).
24.07.2008 - przerzuciałam się ostanio (już od marca) tylko na niego. Dla mnie rewelacja. Zmieniłam odcień na idealnie współgrający z moją karnacją, czyli N6 (honey glow). Cóż dodać, mi służy doskonale - KWC.
Używam tego produktu od:roku

Dla mnie najlepszy

Jak dla mnie jest świetny. Kupiłam go, bo słyszałam wiele dobrego o pudrach mineralnych ( m.in. że nie blokują porów, zapewniają dobre pokrycie) i chciałam się przekonać o tym na własnej skórze. Nie rozczarowałam się. Puder po nałożeniu faktycznie wygląda jak podkład, bardzo dobrze kryje a przy tym jest lekki. Niewielka ilośc pozwala na umalowanie całej twarzy.
Mam cerę mieszaną i ten puder zapewnia mi komfort matowej i czystej skóry przez cały dzień. Idealnie stapia się z kolorem skóry. Buzia jest promienna, wypoczęta i nie świeci się przez wiele, wiele godzin.
Według mnie żaden podkład w płynie nie daje takiego efektu. To ideał, chyba już się z nim nie rozstanę! :)

c.d.: Używam go od dwóch miesięcy i właśnie kończę pierwsze opakowanie. Z wydajnością jest więc tak średnio, gdyż podkłady w płynie starczały mi nawet na pół roku.
Myślę, że bierze się to z tego, że podczas nakładania częśc kosmetyku wylatuje z opakowania. Jednak to mnie nie zniechęca i już zakupiłam następne opakowanie :)

Ilość zużytych opakowań:1, zaczynam drugie.

interesujący!!!

wyprobowalam go w sklepie skuszona nowoscia...i co sie okazuje? to cos zupelnie innego od zwyklego pudru sypkiego...
bardzo dobre krycie i matowa cera a przy tym twarz wygladajaca bardzo naturalnie...jeszcze zaden podklad w moim przypadku nie dal tak naturalnego efektu przy jednoczesnym zatuszowaniu defektow..
przy tegorocznych upalach ten puder jest dla mnie wybawieniem bo kazdy inny splywal z mojej twarzy po kilkunastu minutach a niestety nei moge sobie pozwolic na nieumalowanie sie przed wyjsciem :) jedyne zastrzezenie mozna miec do dosyc twardego pedzla i do ciut za jasnych odcieni i za to wlasnie nie daje maksymalnej ilosci gwiazdek..
poza tym BOMBA!!! :)

Używam tego produktu od:2 tyg

Moze byc

Zaczne od tego, ze ten puder jednak zawiera talk. To pierwszy zawod - zamarzylo mi sie zeby wyprobowac prawdziwy puder mineralny i dalam sie nabrac napisowi na opakowaniu. Za wpedzanie ludzi w maliny odejmuje *. Maj najjasniejszy kolor, a i tak jest nieco za ciemny...
Puder ten kompletnie nie nadaje sie do nakladania na krem czy fluid, no chyba, ze ktos chce miec placki nierownomiernie nalozonego pudru na cerze. Bardzo latwo nalozyc go w nadmiarze i jest zdecydowanie zbyt gruby. Na niedomiar zlego pedzelek dolaczony do opakowania jest fatalny - nie sposob nim nalozyc poprawnie pudru, jest nieelastyczny, twardy i drapie skore. Cale szczescie mam dobry pedzel do pudru sypkiego wiec obylo sie bez wiekszych rozczarowan w tej kwestii.
Z poczatku bylam wsciekla na ten puder, ale wyczytalam ze pudry mineralne (choc ten jest pseudo-mineralny) naklada sie na gola skore. Przy takim uzyciu daje dosc ladny efekt i nawet matuje, ale uwaga i wtedy latwo nalozyc go za duzo. Plus za dosc wysoki filtr.
Podsumowujac - produkt nie jest zly, ale wlasnie jest kilka ale...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:ciagle pierwsze