Wahl, Prostownica ceramiczna profesjonalna Cutek

Wahl, Prostownica ceramiczna profesjonalna Cutek

Profesjonalna prostownica fryzjerska. Posiada płytki ceramiczne nowej generacji, które sprawiają że włosy są lśniące. Łagodne prostowanie w technologii SENSATION-CERAMIC. Mała i poręczna prostownica z miękkim uchwytem.

- Szybkie nagrzewanie do 195°C w ciągu 1-2 minut.
- Inteligentne sterowanie temperaturą - maksymalna wydajność cieplna.
- Wygoda: profesjonalny przewód obrotowy (obraca się o 360 st.).
- Moc 30 Watt.

prosta jak drut

Prostownica faktycznie prostuje;) jak trzeba to i zakręci, wszystko zalezy od umiejętności. Ja nie jestem maniaczką prostowania. Mam dużo włosów, a jestem w stanie sobie sama włosy wyprostować to nie jest źle! Włos ładnie i ślisko się przemieszcza pomiędzy powierzchnią roboczą:0 nic nie szarpie, nic nie trzeszczy. Włosy są głaciuteńkie i lśniące. Bardzo szybko się nagrzewa, długi kabel obraca się i nie skręca. Według mnie zbędne są monitory i inne świecące bajery, wystarczy że jest to co napisałam i regulacja temp. którą trzeba wyczuć. Lubię prostotę. SUPER! Polecam
Używam tego produktu od: Roku

Świetna prostownica za ludzkie pieniądze

Używam tej prostownicy od nie przesadzając 6 lat (ciągle tej samej). Jak do tej pory była 2 razy w naprawie, z czego pierwszy raz niecały miesiąc od zakupu, co mnie bardzo zirytowało, bo była kupiona w salonie z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim, ale do rzeczy.

:) pięknie prostuje włosy
:) nie powoduje nadmiernego wysuszenia przez co włosy nie łamią się nadmiernie
:) jest bardzo trwała! chodzi o to, że mam ją od 6 lat a nie odczuwam przy jej stosowaniu niemal żadnych oznak zużycia
:) cena

:( brak regulacji temperatury
:( brak dodatkowych zalet typu jonizacja włosów itp

Podsumowując: rewelacyjny produkt za przystępną cenę, aczkolwiek teraz już poszukam czegoś nowszego, bo ta już najzwyczajniej w świecie mi się znudziła ;)

Jedna z najlepszych

Jedna z najtańszych i przebijająca niejednokrotnie dużo droższe prostownice. Nie szarpie włosów - to olbrzymi plus. Włosy wyprostowane po umyciu i wysuszeniu trzymają się kształtu aż do następnego mycia. Całkiem zgrabnie wychodzą z niej również loki. Szybko się rozgrzewa i jeszcze mnie nie zawiodła :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: jedna, nie psuje się

Świetna.

PLUSY
- poręczna
- szybko się nagrzewa
- ładnie prostuje włosy
- włosy stają się błyszczące i nie elektryzują się
- obrotowy przewód

MINUSY
- nie ma regulacji temperatury

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

świetna

Świetna prostownica. Zostałam nagle bez prostownicy bo zepsuła się moja stara i musiałam w niedługim czasie kupić nową. Zachęciły mnie opinie w kwc i na forum więc zdecydowałam się na Wahl Cutek ;)
Bardzo szybko się nagrzewa (w niecałą minutę), szybko prostuje moje włosy (średniej długości), wystarczy że przejadę po włosach 2 góra 3 razy. Gładko sunie po włosach. Mam włosy w miarę proste, ale po umyciu powstaje z nich siano ;/ Dodatkowo dzięki niej nie muszę prostować włosów codziennie, bo następnego dnia są dalej proste, ewentualnie czasem wystarczy po nich raz przejechać prostownicą. Dzięki temu, że nie muszę prostować włosów codziennie to nie niszczą mi się one tak bardzo i nie rozdwajają tak jak kiedyś. Raz złapał mnie deszcz, może nie zmokłam jakoś bardzo ale mimo wilgoci włosy mi się nie puszyły i dalej były proste ;)
Zdecydowanie najlepsza prostownica jaką miałam ;) Żałuję, że dopiero teraz ją kupiłam ;)

Używam tego produktu od: 2 miesięce

NAJLEPSZA PROSTOWNICA

Miałam już N prostownic, ale żadna nie była taka super jak ta : )

Wygładza włosy, są lejące i zdrowe. Absolutnie nie niszczy włosów, jest dla nich delikatna, a przy tym włosy są proste jak druty : )

Używa jej też moja mam która ma niesforne loki, a po użyciu prostownicy włosy są proste i ładnie ułożone : )

Polecam każdemu taką inwestycje : )
Nie zamienie na nic innego!

Używam tego produktu od: 3 lat! : )
Ilość zużytych opakowań: Jedna : )

niezawodna

Mam tą prostownicę od roku i niezmiennie jestem z niej bardzo zadowolona. Wcześniej używałam m.in. znacznie droższych philips, remington i babyliss, ale to właśnie cutek uważam za najlepszą. Mam kręcone, puszące i trudne do wyprostowania włosy, ale ta prostownica błyskawicznie sobie z nimi radzi. Prostuje szybko i niezawodnie, nie pali włosów. Stosowana bez żadnej ochrony może zniszczyć włosy, ale jeśli odpowiednio je chronimy szkód nie uczyni. Moje włosy są chyba bardzo wytrzymałe, bo używam prostownicy prawie codziennie, a moja fryzjerka dziwi się, że nigdy nie mam zniszczonych końcówek. Rewelacyjna prostownica za małe pieniądze. Nie wiem czy kupię ją ponownie, bo chciałabym kupić prostownice Farouka, o których nasłuchałam się wiele dobrego. Póki co Wahl cutek jest moim numerem 1. Minusem jest, że długo stygnie.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: używam nadal pierwszej prostownicy

polecam

Używam tej prostownicy od trzech lat i jestem baaardzo zadowolona. Włosy mam wciąz w dobrej kondycji, mimo, ze prostuje co dwa dni. Trzy lata temu kosztowala ponad 200 zł. zakupilam ja spontanicznie bo starą zniszczyl mi mąż, a potrzebowalam "na gwałt" nowej;) Opłacało się. Mimo, że od tamtej pory wyprodukowano setki ulepszonych prostownic to nie zamienilabym mojej na zadna inna. Polecam w 100%

Używam tego produktu od:3 lat

Ideał ;)

Kupiłam ją, ponieważ używa jej moja fryzjerka i zauważyłam, że bardzo szybko prostuje włosy. Mam średnio kręcone włosy, długie i gęste, a ta prostownica radzi sobie z nimi całkiem szybko (może nie w 5 minut, ale takich włosów nie można wyprostować szybko ;) Efekt utrzymuje się do następnego mycia, nawet przy dużej wilgotności nie wyglądam jak miotła, tak więc zdecydowanie polecam ;)

Ideal!!!!!

Jestem naprawdę zachwycona tą prostownicą, kupilam ja pare miesiecy temy i do dzis mi sluzy kazdego dnia kiedy tylko zamarze o prościutkich wloskach...Choc zaplacilam troszke wiecej niz 180 zl to nie zaluje...
mam bardzo mocno skrecone wlosy i probowalam juz roznych prostownic znanych marek i zadna nie dala takiego efektu jak wlasnia ta, mam nadzieje ze jeszcze dlugo mi posluzy jak sie spsuje to kupie oczywiscie taka SAMĄ!!!!
Nawet gdy jest mzawka to moje wlosy sie nie skrecaja i nie pusza, oczywiscie po wyprostowaniu uzywam jedwabiu to podkresla gladkosc i polysk wlosow, i na jakies 2-3 dni mam spokoj z wloskami...

warto kupic

Postanowiłam zakupić sobie właśnie ta prostownice z uwagi na liczne pochwały na wszelkich forach itp. skosiła mnie cena która wydaje się być bardzo niską w porównaniu do jakości i do cen innych niby to najnowszej generacji prostownic po około 300 zł ... mam bardzo ciężkie do utrzymania w ładzie włosy niby proste ale wiecznie spuszone po umyciu istne siano po wyjściu z domu w okresie duzej wilgotnosci tak samo istne siano i nic bardzo na dłuższą metę nie da się z tym zrobić. stwierdzam ze ta prostownice warto kupic bo skoro moje włosy dosłownie w 3 minuty potrafi ujarzmić wyprostować i wygładzić to na pewno sprosta wszystkim innym włosą nie stety nie mam do konca dobrych wiesci bo bez zadnych wspomagaczy do prostowania czy utrwalaczy nie da sie tego efektu utrzymac na dłuzej nie stety nastepnego dni po wyjściu na dwór w mżawkę wrociłam do domu z typowym sianem na głowie ale wychodze z założenia ze skoro ta prostownica nie radzi sobie w deszczowe pogody to tym bardziej kazda inna bo wyczytałam gdzieś ze właśnie ona została uznana najlepsza prostownica według testujących ją kobietek. ja wychodze z takiego ząłozenia ze lepije kupic za ta cene typowo profesjonalna niz niby lepsza marketową Używam tego produktu od:tygodnia

prościutko!

Bardzo dobra prostownica!
Wcześniej miałam jakąś byle jaką z hipermarketu, z którą trzeba się było strasznie męczyć a do tego włosy nigdy nie były ani lśniące ani super proste, i strasznie się niszczyły.

Wahl Cutek kupiłam z rekomendacji fryzjera.
Rzeczywiście się opłacało.
Kilka byle jakich pociągnięć i włosy lśniące i prościutkie.
Prostownica jest niewielka, wygodna w stosowaniu ma długi kabel. Ekspresowo się nagrzewa (niestety dość długo stygnie, trzeba wykombinować dla niej miejsce)

Używam jej po każdym myciu włosów (średnio co 2 dni), nadaje im mega-zadbany wygląd.

Siostra ma taką samą. Też jest bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica :)