Sephora, Bronzer Powder SPF 15 (Puder brązujący)

Sephora, Bronzer Powder SPF 15 (Puder brązujący)

Puder brązujący do twarzy z filtrem SPF 15.

Nie zawiera błyszczących drobinek.

Dostępny w kolorach:

Caribbean (jaśniejszy)

Riviera (ciemniejszy)

idealny...genialny

pudru brązującego używam codziennie dlatego też bardzo zwracam uwage na funkcjonalność tego kosmetyku a szczególnie jakość
-bardzo wydajny
-tani
bardzo dobra konsystencja
-bardzo łatwo i szybko można ślicznie sie pomalować
-świetne odcienie ja mam najciemniejszy
-nie śiweci się jak karnawałowa ozdoba tylko ślicznie rozświetla
-jest baardzo trwały
-nie uczula
klupiłam opakowanie pół roku temu albo dawniej i końca nie widać....
-uniwerslny można go używać zaróno na codzień jak i na wieczorne imprezy
wiem że on już pozostanie
polecam.....

Używam tego produktu od:1/2 roku
Ilość zużytych opakowań:cały czas w trakcie jednego

Mleczna czekoladka

Hmm....po pierwsze-cena tego pudru jest dość niewysoka a jest naprawde niezły!Mam kolor s20.Puder jest miękki,aksamitny i cudowny :) Kolorek jest delikatny opiękny i głeboki.U mnie na twazy było widac drobinki ale tot ez na plus.Opakowanie jest cudne i lusterko ślicne.Generalnie-dobry produkt w dobrej cenie :)

Fajny

Kupiłam ten puder pod wpływem opinii na wizażu i się nie zawiodłam. Mam odcień S20, który na mojej twarzy wygląda bardzo naturalnie, leciutko brązowi zaznaczone nim miejsca - przy tym nie świeci się, ani nie robi plam. W pudełeczku widać maluśkie drobinki brokatu, ale na twarzy są zupełnie niewidoczne i o to mi chodziło :) (w końcu od roświetlenia mam roświetlacz).
Ciężko z nim przesadzić i spokojnie można go używać codziennie. Jego trwałości również nie mam nic do zarzucenia. Ponadto jest sporo kolorów do wyboru, więc każdy dobierze coś dla siebie.
Polecam zakup, bo warto :).

Dobry ale nie na filtr

Mam kolor Riviera, jest łady, buźka jest delikatnie opalona :-). Kolor jest mlecznej czekolady....
Najpierw zaaplikowałam go na twarz bez filtra i wygląda faktycznie ładnie - żadnych drobinek :-). natomiast położony na filtr robi troche plamy.... może jak dojde do większej wprawy będzie lepiej.... generalnie jest OK.
Opakowanie poręczne z lusterkiem.

Używam tego produktu od:tygodnia

W przeciwieństwie do wszystkich innych pudrów brązujących po tym nie wyglądam jakbym się wymazała sadzą. Nie da się go źle nałożyć. Nie zmienia koloru na twarzy, jest bardzo naturalny. Jakościowo też super, bo już trzy razy mi upadł i ani puder, ani pudełko nie ucierpiało.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: -

Re-we-la-cja!!!)))))))

Ten puder jest boski!!!
Podczasopalania chroonię twarz (głównize względu na to, że słońce wysusza cerę i powoduje zmarszczki), ale uwielbiam mieć twarz opaloną... i co tu zaradzić...
Wpadłam na pomysł uzywania samoopalacz i tu polecam z czystym sumieniem Eau lactee Clarinsa... ale chciałam tez lekko wymodelować twarz, oprószyć czymś policzki i czolo...
Szukałam czegoś o ładnym naturalnym kolorze i bez drobinek ( nienawidzę świecić się jak bombka na święta(() i pod wpływem Wizażu kupiłam ten puder.
Mam odcień S30 acapulco... nie jest bardzo ciemny ani tez bardzo jasny... w sam raz...
Przepieknie brązuje twarz, leciutko matuje jak to puder- ale tylko leciutko.
Uzyskuje efekt twarzy muśniętej słoneczkiem.. coś fantastycznego.... jak tylko będę w Sephorze to kupuję następne opakowanie na zapas)))))
Puder koszytuje 32 zl.

Polecam też nowy typowo do nakładania brązerów - pędzel Sephory nr 43... jest boski, super miękki, nie drapie twarzy jak to bywa w przypadku tych tańszych.. po prostu pieści skórę twarzy)))

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1, S30 acapulco

tak tak tak tak tak

jest zima, ja jestem totalnie bladolica, wiec wybrałam najjasniejszy (10) i używam jako różu i wygląda BOSKO!!! polecam poszukiwaczkom naturalnego looku. za ta cene swietny. fajne pudeleczko, ladny zapach. nie uczula.nei ma drobinek.
zdecydowanie moj kwc w brązerach i innych napolikowych kosmetykach.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

super !

Puder jest świetny ! Można go używać do modelowania twarzy. U mnie świetnie sprawda się jako róż do policzków. Wystarczy odrobina na policzkach i można uzyskać super efekt. Ładnie wygląda też na całej twarzy ale oczywiście z umiarem ! Lekko przypruszona nim twarz wygląda jak świeżo opalona ;) Kosmetyk długo się utrzymuje. Jest bardzo delikatny. No i ma bardzo praktyczne opakowanie z lusterkiem. Za niską cenę można kupić super puder :) !!!

polecam :)

KWC

TAK! Biorąc pod uwagę jakość i cenę, puder zasługuje na miano KWC.

Mam kolor S40 jest super, naturalna opalenizna. Nie jest zbyt błyszczący. Polecam do tworzenia efektu tzw. naturalnej opalenizny tzn. delikatnie muśnięte policzki, skronie, broda, ew. czubek nosa. Trwały, pachnący, pielęgnujący i bardzo wygodne, niezniszczalne opakowanie.

1 opakowanie, chętnie zaopatrzę się w kolejne. Produkt nakładam szerokim, dużym, mięsistym pędzlem. Przed nałożeniem nadmiar pudru otrzepuję o dłoń.

uwaga przy nakładaniu

Mam odcień S40.Puder ten nie jest całkiem matowy,jednak widać w nim trochę złotych drobinek.Jest dość intensywny,więc trzeba uważać przy nakłdaniu,bo łatwo mozna zrobić sobie plamy...ale ogólnie przy umiejętnym nakładniu można uzyskać naprawdę fajny i naturalny efekt.

Używam tego produktu od:tygodnia

Długo szukałam pudru brązującego. Chciałam taki bez drobinek. Planowałam zakup czegoś z wyższej półki, ale w końcu zdecydowałam się na ten. Przekonało mnie właśnie to, że nie ma drobinek, a poza tym ( nie wiem czy się przyznawać ;) ) podoba mi się opakowanie.
Jest ładne i ma lusterko.
Puder jest bardzo fajny, mam jasną karnację, więc używam go w niewielkich ilościach. Wygląda ładnie i naturalnie. Ogólnie jestem zadowolona.

Dla mnie super!!!

Bronzer powder Sephory jest naprawdę świetny.. Daje efekt naturalnie opalonej twarzy, pokrywa równomiernie! Ja używam odcienia S30 , ale jest ich kilka! Ja jestem bardzo zadowolona.. Polecam!

Używam tego produktu od:1 miesiąc