Herba Studio, Best, Krem do cery trądzikowej

Herba Studio, Best, Krem do cery trądzikowej

Beztłuszczowy krem zawierający wosk z kwiatów pomarańczy, wyciągi z kwiatów ziół, fitoskwalan, estry kwasów owocowych, alantoinę, D-panthenol oraz witaminę E zmniejsza wydzielanie tłuszczu i przywraca właściwy skład osłonie lipidowej, skutecznie nawilża, nadaje skórze lekko kwaśny odczyn, sprzyja procesowi regeneracji naskórka.

Jednak nie...

Wygląda na to, że jako pierwsza popsuję recenzje temu produktowi.
Początkowo myślałam, że jest całkiem niezły. Wydawało mi się, że małych krostek mam nieco mniej, ale to było tylko złudzenie. Przyzwyczaiłam się jednak do tego, że produkty takie jak kremy nie są w stanie poradzić sobie z moją kapryśną cerą.
Co mnie jednak razi w tym kremie to fakt, że kiepsko nawilża. A z doświadczenia wiem, że jak skóra jest nawilżona to wygląda dużo lepiej, szybciej się regeneruje, a nie mogę tego powiedzieć w przypadku tego kremu. A gdy cera nie wygląda dobrze to i ja nie jestem zadowolona. Ten krem niczego mi nie zapewnia.
Ponadto:
- konsystencja jak dla mnie za lekka, mało treściwa
- wydajność średnia, za tą cenę raczej w porządku
- cena również atrakcyjna
- raczej trudno dostępny, ja kupowałam w DOZ, ale tez nie zawsze mogłam go dostać

Ogólnie raczej nie polecam dla cer z bardziej opornym trądzikiem.

Używam tego produktu od: około 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: około 1,5

Rewelacja

Krem tani jak woda. Skład niezły. Wchłania się, nie zostawia na skórze żadnego filmu, większość kremów to robi. Raczej nie zapycha porów, bardzo dobrze nawilża, nie roluje się. Miałam droższe kremy, które sobie nie radziły z tak podstawowymi zadaniami. Mógłby być w tubce. Na trądzik nie ma większego wpływu.

Ilość zużytych opakowań: 1/ 28g

Best THE BEST!

Jestem czytelniczką wizażowej Biochemii, więc znane mi kwasy, filtry i oleje, ale czasem człowieka szlag trafi od tych rewolucji spowodowanych wysypem/oczyszczaniem/zapychaniem, zachce się zamknąć pielęgnacje twarzy w trzech produktach. Wtedy nadchodzi seria Best :)
Kremik jest zwykły-niezwykły:
+nie zapycha
+nawilża
+niedoskonałości jest mniej (polecam w duecie z tonikiem z tej samej serii)
+tani, rodzimy produkt
+twarz się świeci, ale znośnie
+opakowanie pozwala wygrzebać krem do końca
Serdecznie polecam!Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

EDIT: po dłuższym stosowaniu dochodzę do wniosku, że jest za mało "przeciwtrądzikowy", przydaloby się więcej ziół stricte o tym działaniu. Ale cerom normalnym bardzo polecam.

Od niedawna ULUBIONY!

Zwalczyłam już problemy z moją cerą naczynkową więc zajęłam się trądzikiem ;)
Krem kupiłam w aptece internetowej DOZ (6,9zł) wraz z pozostałymi kosmetykami z tej serii.

Plusy:
- polska firma (i to świetna jak na kosmetyki za tę cenę),
- dobrze się wchłania a stosuję go głównie na dekolt więc zależy mi na tym żebym nie musiała czekać godzinę aż będę mogła założyć bluzkę ;),
- zapach - mnie odpowiadają takie ziołowe, a ten jest ziołowy do bólu,
- konsystencja - ani za rzadki ani zbyt gęsty, stosowany pod makijaż idealnie łączy się z fluidem albo pudrem w kamieniu,
- delikatnie matuje na ok. 4h, acz producent nawet o tym nie wspomina,
- cena!!! gdzie kupicie skuteczny krem za 7zł?
- działanie - stosuję od niecałego miesiąca i widzę znaczną poprawę, do tej pory mój dekolt usiany był setką rozszerzonych porów w dodatku zatkanych oraz pojedynczych wyprysków, a dziś skóra jest gładka i nie mam żadnych niespodzianek nawet przed @! Pory są zwężone, acz używam również pozostałych kosmetyków tej serii (żelu do mycia, toniku).

Minusy:
- mała pojemność pudełeczka, krem skończyłam w niecały miesiąc, ale za tę cenę kupię na zapas z 10 tych kremów ;)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

zdecydowanie na tak!

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, nawilża i delikatnie matuje, przy czym zwalcza też małe krostki (z zaawansowanym trądzikiem raczej sobie nie poradzi). W tej kategorii cenowej zdecydowanie najlepszy - świetne uzupełnienie kuracji p/trądzikowej. Przyjemny ziołowy zapach. Bardzo udany kosmetyk polskiej firmy! Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni