Kanebo, Mascara 38°C Silk Performance (Tusz wydłużający i rozdzielajacy rzęsy)

Kanebo, Mascara 38°C Silk Performance (Tusz wydłużający i rozdzielajacy rzęsy)

Pojemność 6,5 g

Pierwsza na świecie wodoodporna maskara,która zmywa się ciepłą wodą w temperaturze ok. 38 stopni Celsjusza. Szczoteczka bardzo dobrze rozczesująca rzęsy, oddzielająca je i dająca naturalny efekt pięknych, długich, gęstych rzęs.

najlepsza maskara jaką miałam

Witam
Maskarę wybrałam po przeczytaniu opinii.. i trafiłam na swój kosmetyk :)
dziękuję:)
przerobiłam już całe mnóstwo maskar wodoodpornych i zwykłych zarówno z wyższej pólki jak i tych tańszych ..
Noszę soczewki kontaktowe i ze względu na bardzo wrażliwe oczy i zespół suchego oka w zasadzie toleruję tylko jednodniowe i to jednej firmy J&J1-Day Acuvue Moist, po całej reszcie wyglądam jak zapłakany królik z alergią...
Proszę wyobrazić sobie problem z doborem maskary..

Ta maskara jako pierwsza:
nie uczuliła mnie , nie miałam obrzęknietych czerwonych powiek po 7-10 giodzinach
zmywa się rewelacyjnie .. nie tworzy "pandy" zsuwa się z rzęs pod wpływem ciepłej wody,,,,idealnie..
niby nic a jednak.. jedyna w swoim rodzaju.. polecam zwłaszcza dla noszących soczewki kontaktowe
oczka podkreślone, rzęsy wydłużone, pogrubione nieco, troszke jakby podkrecone.. wyraziste :)
nie kruszy się, nie wpada do oka.. rzęsy pozostaja elasyczne..
Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Po wakacjach podtrzymuje recenzje.. sprawdził sie super,

ideał!

zdecydowanie najlepszy tusz dostępny na rynku.
jedyny, który sie nie rozmazuje i nie osypuje niezależnie od warunków atmosferycznych, przez cały dzień. nawet jeśli ktoś nosi soczewki i ma tendencję do łzawienia!
nie potrzebny jest zmywacz więc jest świetny do podróży czy gdy nocujemy poza domem ;)
ponadto spełnia wymogi dla tuszu jako wykończenia makijażu - można uzyskać delikatny efekt nakładając tylko jedną warstwę, jak i spektakularny nakładając kilka. nie skleja rzęs.
wszystkie chanele, lancomy inne mogą się schować!

gwarancja producenta spełniona

Witam:)
Tusz jest bardzo ciekawy. Jest faktycznie wodoodprny, jednak zmywanie go z oczu jest troche czasochłonne. Jak dla mnie jest to taki tusz, którego można używac na wyjątkowe okazje.. raczej nie na co dzień. Trzeba go starannie nałożyć żeby nie skleił rzęs ( ja mam średnio długie i gęste ), jeśli się tak zrobi to rzęsy są rozdzielone i bardzo wyraźne oraz co najważniejsze są takie do czasu aż się je zmyje.
Przetestowałam na weselu do rana oraz na nartach;)

Jestem w trakcie używania: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: -

Dotad najlepszy!

+ trwalosc rewelacyjna- odpory na deszcz, snieg, lzy, wytrzymuje caly dzien i cala noc
+ nie podraznia, nie uczula
+ nie kruszy sie i nie obsypuje
+ pod koniec dnia pozostaje na rzesach w takim samym stanie jak tuz po nalozeniu
+ latwa aplikacja
+ nie skleja
+ pieknie i naturalnie wydluza rzesy
+ zmywa sie z latwoscia
+ wzmacnia rzesy
+ cena - w porownaniu do tuszy z tej samej polki, nizsza, bo 105zl

- zastygniecie trwa minute wiec w trakcie aplikacji "ciapie" powieke (mozna to oczywiscie bez problemu usunac patyczkiem kosmetycznym)

Mimo jednej do tej pory zauwazonej wady tusz uwazam za rewelacyjny, sprawdza sie wszedzie i w kazdych warunkach, przy czym demakijaz jest bajecznie prosty. Polecam osobom z oslabionymi rzesami, poniewaz tusz ma dzialanie odbudowujace(jak kazdy z jedwabiem). Wyleczyl moje rzesy po Lancome Virtuose(dzieki ktoremu mialam ich o polowe mniej), staly sie gestsze i mocniejsze. Jest to pierwszy tusz, ktorego nie zamierzam zmieniac. Warto sprobowac.

Używam tego produktu od:1 miesiac

Najlepszy!!!!!

Uzywalam Diorshowa, YSL efekt sztucznych rzes, kilku Lancomeów, Estee Lauder XL, Hleny Rubinstein Surrealist i wielu innych i ten jest najlepszy bo:
1. rzesy wygladaja na PIEKNE i dlugie ale naturalne, rozdzielone
2. nie kruszy sie a zatem nic nie wpada do oczu
3. zmywa sie bezproblemowo cieplą wodą z mydlem do twarzy bez adnych mleczek
4. Nie rozamzuje sie nawet od deszczu ani na plazy
Jest to dla mnie jeeden z nielicznych kosmetyków wszechczasów

Używam tego produktu od: 1,5 roku

mimo wad - mój ulubiony

Plusy - przede wszystkim wspaniały patent na wodoodporność, która nią nie jest: nie cieknie na mrozie, deszczu i na basenie, magicznie schodzi z rzęs pod prysznicem.

Nie maże się, nie osypuje, nie odłamuje, nie prostuje rzęs, nie łamie. Raz nałożony pozostaje na rzęsach przez cały dzień, całą noc, cały kolejny dzień, i pewnie jeszcze dłużej, o ile wytrzymasz tyle czasu bez umycia twarzy.

Trzeba nauczyć się go nakładać. Nie jest to proste. Tusz jest gęsty i lepki. Posiada "kłaczki" przedłużające. Szybko zasycha - przy nieuważnym nakładaniu może stworzyć efekt "trzech rzęs". Zasycha również długofalowo - po dwóch miesiącach jest do wyrzucenia. Szkoda, bo do najtańszych nie należy.

Mimo jego wad kupię go pewnie jeszcze nie raz, bo dla mnie to jedyny tusz na zimę, kiedy moje oczy na świeżym powietrzu łzawią non-stop.

dobry

Zaletą tego tuszu jest przede wszystkim to, że jest wodoodporny :) To znaczy - zgodnie z zapewnieniem producenta jest w stanie go zmyć tylko ciepła woda. Poza tym nie podrażnia, nie kruszy się, nie robi efektu pandy i pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień. Tusz ten jest więc idealny na basen lub ...wakacje. Niestety, nie czyni rzęs ani bardziej gęstymi (no, może troszeczkę ...), czy podkreconymi. A na pewno nie osiągnie się nim efektu "sztucznych rzęs". Aha - jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

jedyny w swoim rodzaju

Odkąd znalazłam ten tusz, praktycznie innego nie używam. Nie podrażnia oczu (noszę soczewki kontaktowe), zmywa się ciepłą wodą. Doskonale sprawdza się na basenie i przy uprawianiu sportów (ciekawostka - testowałam w saunie i nie spłynął). Używam go na codzień, jest bardzo wydajny, opakowanie starcza mi na około pół roku.

Odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ brak mi efektu wow. To znaczy rzęsy są po nim ładne, ale codzienne. I ginął przy bardziej ostrym makijażu.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Świetny, trwały i bardzo wydajny - 1 opakowanie starczyło na rok! Odporny na wodę, łzy i naprawdę łatwo się zmywa ciepłą wodą :-) Drogi, ale raczej wart tej ceny... Nie wiem tylko gdzie kupić następny

niezła, ale....

Jak na kosmetyk Kanebo nie jest to cena wysoka :) Kupiłam go , bo mam wrażliwe oczy i miałam nadzieję, że zmywając tusz wodą nie będę podrażniała spojówek. Jednak demakijaż na początku stosowania nastarczał mi wiele trudności, ponieważ nie jest to takie proste zmyć go z oczu. Tusz schodzi z rzęs "kawałeczkami" i najpierw zanim opanowałam sztukę demakijażu niestety tarłam i tarłam moje biedne oczy :) ...i nie byłam zadowolona z tego faktu, ale sama maskara jest całkiem niezła ;) Trwa na rzęsach cały dzień, nie rozmazuje się nic a nic, nie osypuje, nie ma efektu pandy. Deszcz, łzy , basen nic jej nie przeszkadza :) baaaardzo trwała. Jednak daję "tylko" 3 *, bo demakijaż początkowo doprowadzał mnie do furii , a poza tym po 2 miesiacach maskara już gęstnieje i rzęsy nie są tak ładnie rozdzielone i wydłużone jak na początku jej stosowania. Mój faworyt wsród maskar spokojnie nadaje się do używania przez 3-4 miesiące.Używam tego produktu od:2 m-ce

mierny...

ale nie jest tak źle. Zacznę od efektu po umalowaniu ok 2 warstw ; rzesy ladnie wydłużone nie pogrubione tyle ze pomalowane i bardziej widoczne troche skleja =/ czego nielubie.. Największy plus to ten że jest wodoodporny w całym znaczeniu tego słowa :D nic go nie zmyje nawet ulewa, kąpiel (niespodziewana) w jeziorze :P, trzenie oka i łzy mu niestraszne :) gdyby był tańszy ok tak 20 zl:P to bym go kupila i by miał lepsza ocenę ale neistety tylko *** gwiazdki. Aha i szybko zasycha =/.