IsaDora, Oil Control Compact Powder (Puder matujący w kamieniu)

IsaDora, Oil Control Compact Powder (Puder matujący w kamieniu)

Polecany szczególnie dla cery tłustej, ale również dla cery normalnej i mieszanej
Silnie matujący - absorbujący sebum z tłustych partii skóry. Idealnie stapia się ze skórą, jest niezwykle delikatny i gładki.
Beztłuszczowy, półtransparentny i nieperfumowany. Testowany klinicznie.
Substancje czynne:
- Ekstrakt Ginko Biloba - chroni przed działaniem wolnych rodników
- Ekstrakt Dog Rose - działa zmiękczająco
Kolory: 66 Sheer Oyster, 67 Sheer Blonde, 68 Sheer Nougat, 69 Sheer Mocha

solidny niezbędnik

Jestem zadowolona z tegopudru. NIe wiem czy jest lepszy od innych bo nie mam doświadczenia z takimi pudrami. Po długim namyśle zdecydowałam się na ten. Żałuje jednego że nie kupiłam go w odcieniu TRANSPARENTNYM bo taki też jest. Mam 69 i gdy jestem blado blada (teraz zimą) to jest ciut za ciemny. Ale już po użyciu chusteczki samoopalającej jest ok ;)
Świetny do wykończenia makijażu. nie tworzy maski. Ten puszek to nie przesada - jest świetny i wygodny w użyciu. Myje go w miare regularnie i nic się z nim nie dzieje - nadal jest dobry i mięciutki.

Mam cere mieszaną i u mnie dość dobrze matuje na ok 4godz ale jak dla mnie to wystarczy przy mojej przesuszonej skórze.

Używam tego produktu od: ok 8m-cy
Ilość zużytych opakowań:połowa 1-go

Niemożliwe? Możliwe!!

Yes, yes, yes. że ośmielę się zacytować.

Zdaje się, że WRESZCIE znalazłam puder, który faktycznie matuje. Mam beznadziejną cerę, ostatnio dowiedziałam się od kosmetyczki, że nie dość, że przetłuszczająca się , to jeszcze ze skłonnością do rogowacenia. Fuj! Nic zatem dziwnego, że nic się na mojej cerze nie sprawdza.

Puder ma cudowną konsystencję: delikatny, kremowy, bardzo drobno zmielony, jak puch. Z gąbeczką do nakładania jest podobnie. Bajecznie wręcz mięciutka. Dla samej tej gąbki warto kupić ;-). Mój odcień to sheer nougat 68, myślałam, że będzie za ciemy, bo jestm straszną blond bladawką z natury, ale bardzo dobrze mi doradzono. Nie dość, że mazidła na twarzy nie widać (a tego nieznoszę, dlatego nie używam fluidów i podkładów, tylko pudry), to jeszcze mam wrażenie, że mam lekko rozjaśnioną, świetlistą i zdecydowanie wypoczętą cerę.
Co do matu, jest REWELACYJNY. Huraaa!! Wystarczy, że raz w ciagu dnia lekko przypudruję czoło i nos i jest jak należy (raczej nie jest to zaletą kremu, którego codziennie uzywam, bo z innymi pudrami efekt matu był marny).

Świetny produkt!
Daję 5 gwiazdek. Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrym produktem, a mam juz za sobą i te z wyższej półki - Estee Lauder, Lancome, czy HR. Ten za sporo niższą cenę osiągnął efekt spektakularny.
O ile nie kupuję dwa razy tych samych pudrów (ciagle szukam i testuję), tym razem na pewno skuszę się na niego ponownie.

Używam tego produktu od: tydzień

Bardzo dobry:)

Doskonale stapia się ze skórą, jest niewidoczny, strefa T nie świeci się i tu dziala w 100%. Niestety na czole potrzebuję matowić skórę po raz kolejny po ok 2 h, mimo to na razie jest bezkonkurencyjny. Używam go nawet bez nakładania podkładu :) Opakowanie praktyczne i ładne: zawiera podręczne lusterko do poprawek w ciągu dnia i wygodną gąbeczkę do nakładania pudru. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: tygodnia

szach MAT, idealny mat:)

Po prostu BOSKI i udany zakup,strzal w 10!!
-----------------------------------------------------------
+IDEALNIE MATUJE, nie mam cery typowo tlustej,ale u mnie REWELACYJNIE SIE SPARWDZA I SPELNIA SOWOJA ROLE!!!

""""wzorowo wykonuje swoje zadanie jezeli chodzi o mat na twarzy""""
-----------------------------------------------------------
+nie tworzy efektu maski, naturalnosc utrzymana w 100% po nalozeniu nawet grubej wartswy
+doskonale stapia sie z cera, nie tworzy plam, ani nie powoduje powstawania "meszku twarzwego" jak to sie dzialo przy innych pudrach
+wydajny
+BRAK MINUSOWUżywam tego produktu od:2 miesięcy

przyjemny

tak jak napisała poprzedniczka, matuje na krótko, poprawiam makijaż co jakieś 4 godziny.
ale za to fajny kolor (sheer blonde), jestem blondynką ciemną z piwnymi oczami, pięknie wygładza, zmiękcza skórę.
ale jego największym plusem jest gąbeczka :) tak przyjemna i miła w dotyku ze wybaczam pudrowi że muszę po niego tak często sięgać bo to czysta przyjemność :)

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Matuje na krótko

Puder dobry, ale zawoodłam sie na jego głównej według producenta funkcji czyli"stop oil". NIestety u mie ten "stop" trwa jakies 2h, a mam cerę mieszaną. Po którejs tam popwrawce z rzedu czulam na sobie "tonę" tapety.
Myślę, że sprawdzi sie dla osób o normalnej cerze nie wymagajacej matowienia, bo kosmetyk jest dobry jakościowo, tyle ze nie matuje jakos nadzwyczajnie.
Ogromny plus za gąbkę. Przetestowalm juz sporo pudrów, ale w żadym nie spotkałam sie z taką gąbeczką z paseczkiem, dzięki któremu pewniej trzyma sie puszek.
No i kolor musze przyznać jest idealny jak dla mnie - 68.
Do tego jest wydajny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1-szego

idealny

EDIT 12.2008: używam go nieprzerwanie aż po dzień dzisiejszy - po prostu mój ideał !!

jak dla mnie świetny !!
--> miałki, leciutki i bardzo delikatny
--> mam najjaśniejszy odcień, który świetnie stapia się z cerą i jest niewidoczny na buzi
--> nie osadza się na włoskach
--> dobrze matuje
--> nawet po nałożeniu kilku warstw nie tworzy "tapety"
--> daje naturalny efekt
--> nie ciemnieje na buzi

jestem z niego bardzo ale to bardzo zadowolona
po raz pierwszy znalazłam tak odpowiednio jasny kolor ( 66 ), i mimo że w opakowaniu wygląda na ciemny to na buzi prezentuje się świetnie
jeżeli nie znajdę innego tak jasnego i leciutkiego pudru, to ten kupię na 100 % !!!
Używam tego produktu od: tygodnia

-) stosujcie bardzo fajny

bardzo fajny, na długo wystarcza.
Mozna stosować i zimą i latem, mniej poci sie skóra twarzy. Kolor ładnie stapia się z kolorytem cery. Trzeba samemu spróbować, bo jak wszystko jednemu pasuje a drugiemu nie.

Używam tego produktu od: 2 lat latem i zimą
Ilość zużytych opakowań: 1 i to jeszcze nie do końca

bardzo zadowolona :)

matuje idealnie nie powodując ze makijaz sie nawarstwia..czyli nie sprawia efektu ciezkiej tapety :D jak mgiełka...rozprowadze sie fantastycznie.. dla cery tlustej ideal!! :)) nio i w takim slicznym kompakciku :))

Używam tego produktu od:miesiac

super dla delikatnej cery

używałam go jakiś czas temu, byłam bardzo zadowolona.
zastanawiam się, czemu nie mam go teraz...

zostawiał ładny pudrowy efekt na buzi - delikatny i nie rzucający się w oczy, lekki. bardzo miły w dotyku (cały czas głaskałam się po policzkach :P).
matowił ładnie, ale ja mam cerę bardziej mieszaną niż tłustą, więc efekt supermatu mi nie był potrzebny.

super puszysta gąbeczka - zachowałam ją, uprałam i do dziś nakładam nią tego typu kosmetyki. bezkonkurencyjna.

Używam tego produktu od: chwilowo nie uzywam