Beauty Formulas, Deep Cleansing Nose Strips (Głęboko oczyszczające paski na nos) (stara wersja)

Głęboko oczyszczające paski na nos to szybka oczyszczająca terapia przeznaczona do odtykania porów i usuwania wągrów. Po usunięciu paska widoczna będzie poprawa stanu skóry ,pory są szczelniejsze, czystsze i mniej widoczne.

Średnio

Paski te są na pewno lepsze od pasków Nivei, jednak... oczyszczają w 1/10. Niestety niedokładnie i bardzo wysuszają skórę. Czasami również odchodzą z nią i powodują nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Jednak będę ję kupować, bo nic lepszego nie mam na horyzoncie.

Dobry

Jak dla mnie jest najlepszy z tych wszystkich toników kremów itp. Przynajmniej widać że usuwa te świństwa. Fakt to nie cudo dlatego dałam tylko 4 gwiazdki ( mógł by być lepszy) ale nie narzekajmy. Nie usunął mi wszystkich wągrów ale po jego ściągnięciu widać było na plastrze takie małe grudki, a skóra była taka jakby bardziej gładka. przekonał się do niego nawet mój tata i bracia i teraz też kupują sobie plastry. Tak więc jak dla mnie jest ok.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Dziadostwo raczej

Mam mnóstwo problemów ze swoim nosem - nie dość ze meczą go czarne wągry to na dodatek dużo na nim popękanych naczynek. Za to pierwsze postanowiłam się wziąć.
Kupiłam sobie te plasterki, jedyne jakie udało mi się znaleźć w drogeriach. Niestety zawiodłam się - niekiedy nie usuwają ani jednego zaskórnika, tylko podrażnią skore, no fakt niekiedy łaskawe plasterki usuną 4 -5 wągrów ale to Niezbyt dużo:(. Dodatkowo "szarpią" nieźle nos za skore.
Nie wiem może aj ich źle używam? staram się po kąpieli...
Nie jestem zbytnio z nich zadowolona ale kupuje je, ponieważ mam świadomość ze robię cokolwiek więcej by pozbyć się tych wstrętnych wągrów. I tak częściej wyciskam je sama, ponieważ NOS CZARNY z dala i wstyd wyjść z chałupy haha

Używam tego produktu od:Z półtora roku? Ale właśnie zamówiłam sobie na Allegro plastry nivea, zobaczymy czy one mi pomogą
Ilość zużytych opakowań:Kupuje pojedyncze plasterki przynajmniej raz na 2 tygodnie

ok, ale bez rewelacji

Natknęłam się na te paski w drogerii i kupiłam jedno opakowanie na próbę :)
Chyba to jedyny kosmetyk tego rodzaju, który można w miarę bez problemów dostać w sklepie, bo Nivea już nie widziałam od wieków :)

Paski są łatwe w aplikacji. Dość dobrze przylegają do skóry, ale bardzo szybko twardnieją i dłuższe siedzenie z nimi staje się niekomfortowe :/

Co do rezultatów, to faktycznie coś wyciągną i skóra na nosie jest w widoczny sposób gładsza i oczyszczona, ale nie jest to żadna rewelacja.
Skóra staje się też trochę sucha lecz można to przeboleć ;)

Z braku innej alternatywy pewnie kupię kolejne opakowanie za jakiś czas :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno - 6 szt.

B u b e l :(

Parę ładnych lat temu, kiedy pojawiły się moje pierwsze wągry, odkryłam cudowne paski do oczyszczania noska (nie pamiętam czy to wspominane paski nivea). Używałam ich regularnie, za każdym razem wyciągały mnóstwo wągrów, pozostawiając czystą skórę. :D
Nie wiedzieć czemu paski zniknęły ze sklepów, a po upływie dłuuugiego czasu zapomniałam, że istniały.
Niedawno w Superpharmie natknęłam się na te paski. :) Kupiłam bez wahania, byłam pewna że moje kłopoty z wągrami znów się skończą. Szczęśliwa nałożyłam pierwszy pasek ... Efekt - zerowy! Tylko się namęczyłam, bo paski cięzko oderwać i trochę przy tym jest bólu.
Pomyślałam, że coś zrobiłam nie tak. Wierzyć mi się nie chciało, że nie działają. Po jakimś czasie nałożyłam drugi raz i niestety to samo. Po zdjęciu paska nie było na nim żadnego wągra, wszystkie nadal tkwiły na nosie :( Przy trzeciej próbie poddałam się.
Bardzo żałuję, bo używane przed laty paski były naprawdę genialne. Przez te narobiłam sobie tylko nadziei i wywaliłam pieniądze w błoto (nawiasem mówiąc wcale niemałe pieniądze).

Używam tego produktu od: 3 użycia
Ilość zużytych opakowań: 3 paski

Zawsze był i będzie zawsze:)

Daję trójkę z plusem,bo na to w pełni załuguje. Kiedyś mama mi kupiła w pewnej drogerii,gdzie dała za nie aż 16 zł. Myślałam,że to żart,ale co tam! Użyłam raz, bo zmęczyłam się narzekaniem na lekkie wągry (a wiadomo, na jasnych cerach wszystko jak na dłoni:P ), spodobało mi się. Powyciągało wszystko i byłam szczęśliwa :). Stosuję raz w tygodniu, plastry to moi najlepsi przyjaciele,aczkolwiek nigdy do końca nie wyciągną "problemu". Można to wybaczyć. Mój brat ukradł mi parę, a że ma cerę mocno trądzikową, to cieszył się czystym nosem;P. Polecam.

Używam tego produktu od:Lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Shit!

Strata kasy :( Większego szajsu nie ma. Te plastry nic nie robią!!! Twardnieją na nosie jak skorupa. Później zrywam plaster który jest czysty, a moje pory nadal nie oczyszczone. Podczas ostatniego użycia trzymałam plaster długo bo aż 20min. nic to nie dało. :(:(:(

Naklej --> zdejmij--> ??...to samo co przedtem...

Dobrze, że kupiłam z kumpelą po 3 plastry każda.

Dno ODRADZAM!!!

Używam tego produktu od: stosowałam je przez dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Potrzebne !

Używam od 2 miesięcy i odkąd używam zauważyłam znaczną poprawę stanu nosa. Może nie oczyszcza absolutnie, ale coś zawsze "wyciągnie". Dla mnie bardzo przydatny kosmetyk. Polecam !

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zmieniły się na gorsze :(

Miałam te plastry jakiś rok temu, może nieco dawniej. Byłam z nich bardzo zadowolona, bo po zdjęciu paska widoczne było to, co zostało usunięte z porów. Nos był w zdecydowanie lepszym stanie. Kiedy skończyły mi się plasterki próbowałam kupić nowe opakowanie, ale przez długi czas nie mogłam nigdzie znaleźć. W końcu mi się udało i zużyłam już dwa paski z nowego opakowania. I co? Wydaje mi się, że dodali do składu alkohol, który ma mieć właściwości odkażające. A efekt jest taki, że w chwili obecnej plasterki stały się praktycznie bezużyteczne. Zużyję opakowanie do końca, bo cóż zrobić. Może coś się zmieni, ale nie liczę na to specjalnie. Chyba będę musiała zrezygnować z ich używania. A szkoda, bo byłam z nich naprawdę zadowolona. :(

Używam tego produktu od: jakichś 2 lat z przerwą
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Co to ma być ;/ ?

Ten produkt jest do kitu. Zużyłam już 3 plasterki i za każdym razem sobie powtarzam pewnie źle docisnęłam, albo za mało namoczyłam wodą albo za krótko trzymałam. Ale nie.. Nigdy wiecej ich nie kupie. Wogole nie usuwają wągrów z mego nosa. Po zdjęciu pasterka nos jest taki sam jak był dotychczas. Nawet na tym plastrze wogole nie widać że coś ,,wyszło". Nie kupie ich. Napewno. 6 pasterków za 13 zł ;/ To były pieniądze wydane w błoto!! Ale cóż czlowiek uczy się na błędach.

Używam tego produktu od: 3 plasterki

Średnie ...??

Hmm ... Plastry średnie. Sprawiają wrażenie ładnie oczyszczonej i nie podrażnionej skóry. Jednak ich działanie nie jest w pełni satysfakcjonujące - nie likwidują wszystkich "nieczystości". Nie są one trudne w użyciu, ale po kilku minutach plastry twardnieją na nosie ... Nie są złe - szczerze mówiąc, kiedy ich nie używam wyglądam tak samo :)

Używam tego produktu od: ...??
Ilość zużytych opakowań: 1/2 Pierwszego

Fajne :)

Stosuję je od ok 1,5 miesiąca,zużyłam 3 paski w odstępach ok 2-3 tygodniowych :) U mnie działają,chociaż nie jakoś rewelacyjnie.Oczyszczją pory,widać to zarówno na psku po usunięciu i na nosku :) Dodatkowo je "przymykają",bo nie powiedziałabym,że mam dzięki nim zamknięte pory.Nie uważam,żeby ich stosowanie było kłopotliwe,czy nieprzyjemne:nic mnie nie piecze,nie jest czerwone,a jeśli ktoś uważa,że odrywnie paska strasznie boli,to nie wiem,ile wynosi jego odporność na ból.No nie przesadzajmy ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca