Sensique, Trendy Colour, Glamour Palette

Sensique, Trendy Colour, Glamour Palette

Zgłaszająca osoba: Sonia Selena

Cztery świetne cienie w jednym opakowaniu. Każdy przeznaczony jest na odpowiednią porę (na co dzień, na imprezę itp.). Cena też jest rewelacyjna.

Cena: 6,90zł / 10g

Mimo tego, ze cena może trochę odstraszyć, bo jednak reguła jest taka ,że dobry kosmetyk dużo kosztuję, mogę z całą odpowiedzialnością polecić tę paletkę. Dla mnie rewelacja, trzymają się długo na oku, nie "wałkują się". Super jakość za tak niską cenę. Zdecydowanie 6+ dla producenta.

Ilość zużytych opakowań: 0 ( w trakcie 2 opakowań)

4,5* Pierwsza Klasa!!

Już stały się moimi ulubionymi i inne np. z Inglota czy Ruby Rose poszły w kąt
Mam Paletkę z "morskimi" kolorkami ;)
Na paletce są cienie koloru: błękit (ale nie taki "cukierkowy" ) trochę holograficzny, PIĘKNYYY granacik , grafitowy i ..turkusik

Cienie te mnie , i nie tylko mnie , zachwycają !
Cena śmieszna (zapłaciłam 5 zl) a kolorki boskie.
Kolorki na powiekach są tak samo intensywne jak na paletce, cienie nie są twarde-więc łatwo się je nakłada. Ponadto cienie te , o dziwo ze wzg. na cenę, trzymają się dobrych kilka godzin..praktycznie cały mój dzień na uczelni..
Nie osypują się ani nie zbierają w załamaniach ,no może trochę jak się je nałoży na samą powiekę-ale ja najpierw nakładam na powiekę podkład:)
Opakowanie jest estetyczne, zamknięcie solidne-te cienie można nosić w torbie i się nie otworzą.

na pewno kupię jeszcze nie 1 paletkę (może jeszcze jakś inny kolorek?? )

Polecam.

Używam tego produktu od:2tyg.

rewelacja

kupiłam jedna 4 gdyż skusiły mnie śliczne kolorki po zastosowaniu byłam bardzo miło zaskoczona cień jest bardzo trwały makijaż bez skazy utrzymuje się cały dzień kolory można ze sobą mieszać na mnóstwo sposobów, nie obsypują się, są w poręcznym opakowaniu po 4 kolorki w jednej gamie kolorystycznej teraz mam już 4 paletki i wcale się nie zdziwię jak bedąc kolejny raz w naturze kupię jeszcze jedną:)

Używam tego produktu od:pół roku

Boski!!!

Już niedługo wybieram się do sklepu po kolejny cień tego typu. Wcześniej kupowałam produkty tej firmy i czasami się zawodziłam, a czasami nie. Później jednak kompletnie je sobie odpuściłam. Do czasu aż zobaczyłam na pułce te cienie.
Przepiękne odcienie brązu i taka niska cena. Nie zaszkodziło spróbować.

Cienie są rewelacyjne, ponieważ starczają na długo(maluję się nim prawie codziennie). Mam odcienie brązowe, ale teraz będę szukać fioletów i zieleni (mam nadzieję,że będą). Długo utrzymują się na powiece i nie robią tych okropnych kresek. Można z nich wyczarować piękny makijaż, ponieważ łatwo się rozcierają i jak coś nie wyjdzie można to zatuszować jaśniejszym odcieniem. Nie dają efektu ciężkiego oka. Idealnie pasują mi do makijażu ,,przydymione oko".

Minusem na początku wydawał się być aplikator, ale przyzwyczaiłam się do niego, a poza tym aplikator to nie taki problem ;-).

Gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od:prawie 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:hmm...może z połowę

Ideał!

Mam wiele cieni tej firmy - nigdy nie byłam z nich do końca zadowolona, ale niska cena i w miarę przyzwoita jakość nakłaniały mnie do kupna następnych. Skuszona niską ceną sięgnęłam i po te. I doznałam prawdziwego szoku! Za nieco więcej niż 5 złotych dostałam idealne cienie do powiek... Mam paletkę brązowo - różową: 2 jasne, właściwie nie różowe, a beżowe cienie, mocniejszy, intensywny róż (po nałożeniu wygląda BOSKO!!!) i cudny odcień brązu (mieniący się na złoto...). Cienie są idealne. Można uzyskać i wieczorowy i dzienny makijaż - w zależności ile ich nałożymy. I nie trzeba martwić się o osypywanie lub "zbijanie" się cienia na powiece (no wiadomo... troszkę to zawsze... ale za tą cene???).
Jedynie aplikator jest straszny!!!

Fantastyczne!!!

Kupiłam przez przypadak-tak jakos mi wpadły w oko;) najbardziej urzekł mnie kolor brazowy-piekny gleboki ciemny brąz o jakim marzyłam:D a do tego jasno złoty (troche wpadający w róż), idealny do rozswietlenia wewnetrznych kącików oczu:) w ogóle bardzo ciekawy kolor...i dwie zielenie-ciemna i pistacjowa. Cienie nie sa mocno perłowe, ale tez nie matowe-takie jak lubie:) A jesli chodzi o konsystecje to jest idealna-nie za twarda, nie za miękka, dzieki niej świetnie rozprowadzaja sie na powiece i utrzymuja na niej bardzo długo!!! Nie osypuja sie i ślicznie delikatnie pachną;) opakowanie tez fajne, solidne. Mozna wyczarowac z nich piekny trwały makijaż, ale nie tym aplikatorem dołączonym do cieni-należy go od razu wyrzucic;) Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego-napewno nie ostatniego:)

POLECAM

Dostałam te cienie na prezent i ogólnie jestem zadowolona z ich pięknej barwy, a do tego tym, iż długo utrzymują się na powiekach.
Niestety potwierdzam drobną wadę o której wspomniała moja przedmówczyni, otóż podczas aplikacji cień się osypuje, a w związku z dość intensywnymi kolorkami troszkę ciężko zetrzeć z twarzy okruszki.

Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

Niezłe

Kupiłam te cienie, bo zachwycił mnie jeden kolor, którego dawno szukałam- ciemny, zimy brąz, naprawdę piękny. Poza tym w mojej paletce mam biel, jasny róż i fuksję; wszystkie mniej lub bardziej perłowe.
Muszę przyznać, że firma Sensique pozytywnie mnie zaskoczyła- cienie bardzo dobrze trzymają się powieki, nie rolują się, dają piękne i intensywne kolory i nie płowieją.

Niestety, nie są bez wad- przede wszystkim osypują się niemiłosiernie w czasie aplikacji, co jest szczególnie niewygodne przy ciemnych kolorach. Opakowanie rownież nie zachywca0 zgrzebne, z brzydkiego plastiku. Ale największy minus za to, że po dwóch dniach różowy i fioletowy cień wykruszyły mi się do połowy- a bardzo dbam o swoje kosmetyki i nie narażam ich na wstrząsy;)

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

Bardzo fajne :)

Miałam już jedną paletkę kupioną przed wakacjami. Kolory zielonobrązowe. Jeśniejsza zieleń jest taka połyskliwa i świetnie podkreśla wewnętrzną stronę oka (czasami w wakacje podkreślałam nią nawet dolną powiekę). Ciemniejsza zieleń też bardzo dobrze wyglądała (w załamaniu powieki). Jasny brąz (piaskowy) ma mieniące się delikatnie drobinki. Czasami przypominał mi nawet stare złoto. Ciemny brąz - do podkreślenia np. dolnych rzęs ale na górę też znakomicie się nadaje :) Ja maluję nim najczęściej górną powiekę przy rzęsach dla efektu ich zagęszczenia.

Jedyny minus to pacynka do cieni. Jest taka jakaś twarda. Nie wiem z czego jest zrobiona ale mi nie pasuje. Cienie nakładam więc własną pacynką.

Ilość zużytych opakowań: narazie mam 2

Dla mnie super!

kupiłam te cienie, jako nowość w Dorgerii natura.Zapłaciłam chyba ok.5 zł. Pomyślałam sobie 4 kolorki za taką cenę?Warto spróbować.
Jak dla mnie to strzał w 10.Mam paletkę rożowo - brązową i jestem baaardzo zadowolona.Niedługo kupię inny zestaw kolorów.

Plusy:
+cień delikatny.pudrowy lekko błyszcący
+dłuugo się utrzymuje (wytrzymyją całonocne szaleństwa)
+ładnie się rozprowadzają
+nie rozmazują się - mam głęboko osadzone oczi na dokładkę z opadającą powieką więc te są oki
+oczywiście cena!

Minusy:
- po pierwsze::aplikator - okropność osobieście używam zawsze pędzelka do cieni wtedy jest super,ładnie się rozprowadząją aplikatorem to kompletnie niemożliwe - cienie zamiast na powiece są pod nią
-mału minus za mało ciekawe opakowanie,ale łatwo się otwiera

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Fajne! :)

Cienie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły! :)

Występują w kilku bardzo ładnych zestawieniach kolorystycznych, jest w czym wybierać. Ja jestem posiadaczką wersji ciemna zieleń-błękit-pistacja-cytryna. Dwóch ostatnich odcieni szukałam już od jakiegoś czasu i tej marki akurat spodobały mi się najbardziej ;)

Obawiałam się, że na wyglądzie w opakowaniu się skończy i jakość nie będzie ciekawa, ale jest w porządku. Cienie mają przyjemną, miękką konsystencję, łatwo się nakładają, nie podrażniają oczu (noszę soczewki). Może aplikator faktycznie nie jest rewelacyjny, o czym wspomniała moja poprzedniczka, ale w sumie widywałam gorsze ;)

Trwałość nie jest porażająca, ale w moim przypadku nie odbiega od tej innych, droższych firm. I tak, jeśli chcę, żeby cienie trzymały się na powiekach przez kilka godzin, szczególnie latem, muszę użyć bazy, niezależnie od tego jakiej marki cieni użyję, niestety :( Te nie są gorsze, na mnie wytrzymują dokładnie tyle, co ulubione Isa Dora i Bourjois.

No, i największy plus- cena :) 6,90 za poczwórne cienie to bardzo niedużo. Myślę, że taka niewygórowana kwota rekompensuje drobne niedoskonałości :) Na pewno jest to dobre rozwiązanie na wypróbowanie różnych odcieni i eksperymenty. Ja z pewnością jakiś wariant jeszcze kupię, tylko jak zrobią dostawę, bo w mojej drogerii prawie wszystkie zestawy już wymiotło ;)

Używam tego produktu od: tydzień

Bardzo nietrwałe.

Skusiłam się na paletkę numer 108 (kolory niebiesko - morsko - szare). Do zakupu zachęciła mnie bardzo niska cena i moja obsesja na punkcie cieni (zwłaszcza niebieskich!). Dużym plusem są perłowe, nasycone kolory jednak dość trudno nałożyć te cienie na powiekę. A bez bazy to pewnie po 5 minutach na moich głęboko osadzonych oczach by ich nie było! Dlatego wielki minus za trwałość. Poza tym cienie się osypują a pacynka dołączona do opakowania jest okropna! Innych kolorów nie kupię.

Używam tego produktu od: kilku dni.
Ilość zużytych opakowań: jedno mam :)