Eveline Cosmetics, 3D Effect (Cienie do powiek)

Eveline Cosmetics, 3D Effect (Cienie do powiek)

Formuła trwałego koloru zapewnia wyjątkowy efekt przez wiele godzin.
Trzy kolekcje:
- Pastelowe 3D Soft Pastel Effect
To kolekcja cieni utrzymana w subtelnej kolorystyce.
- Metaliczne 3D Metalic Shine Effect
To zestaw cieni, pozwalajacych na wykonanie makijażu zgodnie z najnowszymi trendami.
- Brokatowe 3D Hot Bright Effect
Cień zawiera drobinki brokatu, do tworzenia romantycznego makijażu rozświetlonego diamentowym blaskiem.

Cena: ok. 7zł

Używam cały czas

Na cienie 3d Efftect "Wet&Dry" natknełam sie pierwszy raz w Ustroniu, potrzebowałam czegos na wieczorne balety, co bedzie ładnie błyszczeć na moich oczach.
Zdecydowałam się na odcień 134, taki śliczny jaśniutki róż przechodzący w srebro na powiece. Przetrwał tańce w upalny wieczór, łzy radości.
Nabyłam jeszcze odcień złota nr 158, ktory stal sie rowniez moim ulubiencem i juz sie z nimi nie rozstaje, Cudnie błyszczą, łatwo i szybko można je nałożyć.
Złoty przetrwał noc sylwestrową bez najmniejszego zbicia. Stosuję zarówno jak i na całą powiekę jak i w postaci kresek. Polecam.
Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań:obecnie mam 2 i będa kolejne

nie mam wyboru: 5!

Potrzebowalam jasnej, limonkowej i koniecznie perlowej zieleni na Sylwestra. Mialam kupic cienie Sensique, ale nie bylo takiego koloru w mojej Naturze. To mial byc zakup na raz, wiec nie chcialam wydac duzo pieniedzy. Zdecydowalam sie Na metaliczny cien Eveline za 6,99 zl. Przede wszytskim nie przepadam za pojedynczymi cieniami, wole zestawy, ponado opakowanie tandetne i brak aplikatorka - to sprawia, ze nie wiem, czy skusze sie jeszcze na kolejny zakup, a juz na pewno nie szybko. Ale tego cienia bede z przyjemnoscia uzywac. I pewnoscia, ze po kilku godzinach, jak zerkne w lustro, nie stwierdze z przerazeniem, ze mi sie kolor zebral w zalamaniu. Ten cien przetrwal prawie ponad 12h! Malowalam sie poznym popoludniem, po sylwestrze nawet nie zmywalam makijazu i po pobuce ok. poludnia okazalo sie, ze, choc bledszy, nadal sie trzyma! To byl jego pierwszy i najwieszy test, teraz uzywam z powodzeniem na codzien, mozna srtopniowac intensywnosc koloru, latwo sie rozprowadza.

Używam tego produktu od: tygodnia

ładny cień w ładnym pudełku

Mam kolorek 135 - dość ciemny fiolet. Zamknięty w uroczym pudełeczku z holograficznym wzorkiem. Cień jest bardzo fajny - używany na sucho daje lekko transparentny, ale widoczny, połyskliwy efekt. Na mokro jeszcze nie próbowałam. Trzyma się nieźle. Jest dość twardy, ale aplikuje się go bez problemu. No i się nie osypuje. Czasami odrobinkę zbiera się w załamaniach powiek.
Jedyne, co mi się nie spodobało, to to, że już po kilku użyciach się "wyślizgał". Nie wiem, jak to inaczej ująć. Chodzi o to, że na jego powierzchni pojawił się taki placek o innej, bardziej gładkiej i zbitej fakturze. Nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ na jakość, ale budzi moje podejrzenia.
Dałam za niego 6 zł i przy tej cenie moge go polecić.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

to nie to

Mam 2 mtaliczne kolorki: 151 jasna zielen i 160 niebieski, kupione specjalnie razem do makijarzu ala blekitna laguna.
Musze przyznac ze nie mam nic do zarzucenia ich jakosci, bo sa trwale, dobrze sie nakladaja, ladne kolory w palecie.
Jest jedno ale: ich efekt nie zadowolil mnie w pelni. Cienie sa jakby polprzezroczyste. Mam wrazenie ze spod nich przebija moja naturalna powieka. No coz...wymarzyl mi sie mocny metaliczny efekt i kryjace intensywne cienie. Pewnie dlatego sie na nich zawiodlam.
Ale polecic moge z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

KWC

Natknęłam się na nie przypadkiem. Miałam mało kasy,a potrzebowałam morskiego koloru cienia,który pasowałby mi do kreacji. Sprzedawczyni w sklepie poleciłam mi ten. Wcześniej nie byłam przekonana do firmy Eveline,ale po pierwszym użyciu tego kosmetyku zmieniłam zdanie...

Świetna paleta kolorów, niska cena, dosyc ładne opakowanie, wydajne i przede wszystkim bardzo bardzo trwałe!!! Nie wałkują się w zagłębieniach, nie ścierają przez cały dzień. Są fantastycznie rozświetlające.

Ideał!!!

Teraz jest dostepna tylko nowa paleta 3D Effect Wet & Dry. Kolory sa jednak trochę mniej zróżnicowane niż w poprzednich paletach, ale i tak każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zostałam już szczęśliwą posiadaczką pięknego grafitu i srebra.
POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: używam ciągle tych samych opakowań :)